Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Avramovic View Post
    Idi onanisi na onog komentatora leba ti..
    Reci da nije legendaran komentator.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Sto mi je drago sto vidim Mourinha u ovakvoj situaciji, bas mi je odvratan tip, ne samo zbog toga sto stalno pecka Arsenal nego inace. Gotivio sam ga samo u Portu, a kasnije
        Gotivio ga ili ne, činjenica je da je najbolji menadžer. Igrači ga obožavaju. Sve njegove izjave su bile povezane sa tim da skine pritisak sa svojih igrača, da se priča o drugim temama tipa Mou vs cika Venger itd.

        Sad malo čitam po netu i vidim kritike na račun Ivanovića..Definitivno je odigrao u reprezentacija Srbije modu. Ima li Chelsea zamenu za njega, dugoročnu? Čujem da je i sa ženama mutio, ode glava

        Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Pa mislim da ste doveli nekog Rumuna da u buducnosti bude zamena za Ivanovica.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ajde Grizmane!!

            Comment


            • Dao bi 50 za Griezmanna trepnuo ne bi zivota mi...silan je mnogo
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Pedro to Chelsea is done. It took Mourinho and do two hours to close the deal tonight. #CFC (Source - beIN Sports) #MUFC
                beIN Sports are going crazy over this one. Lot of their employees + journalists are saying Pedro to #CFC was done early hours. #Pedro

                Izgleda da je Pedro gotov...



                Everton has made the initial inquiry with #Inter for Ranocchia to prepare themselves should Stones join Chelsea. (via @DiMarzio) #CFC #EFC
                .....


                Pedro is undergoing a medical at #CFC after the club reached an agreement with Barcelona yesterday. [Marca]
                .....
                Last edited by DeMoN17; 19-08-15, 11:24.

                Comment


                • Zavrsio Murinjo Pedra, kao onda sto je zavrsio Williana
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • To znaci da ce neko od Kvadrado ili Mozes da leti... na pozajmicu ili prodaja. Bolje Juve da uzme ovaj Kvadrado
                    dobijem napad kad ga vidim na terenu...

                    Comment


                    • Kvadrado prodaja odmah. I sad jedino da se molimo bogu da Kosta ili Falkao počnu da tresu mreže

                      Comment


                      • Comment


                        • Pogubio mi se Murinjo skroz. Celo leto prica kako drugi klubovi kupuju titule, dovedi u zabludu Sabura, Avrama, Akana da i njihov klub poceo konacno normalno da posluje u stilu Vengerice i Arsenala, ali evo njega sada na kraju kupuje trofeje i baca 100/150 milki na Babu, Stounsa, Pedra, Begovica i propalog Falkaa. Enormna cifra, a nijedno veliko ime u formi. Da ne govorim o tome da se prica o jakom losem odnosu Koste i njega, o tome da hoce da otera jos jednu legendu kluba u vidu Terija, nezadovoljstvu Ivanovica sa produzenim jednogodisnjim ugovorom koji mu se nudi... Deluju mi ovi transfer potezi kao potezi ocajnika, ali videcemo, vreme ce pokazati .

                          Comment


                          • Kakvih bolan 100 miliona sta ti je

                            Begovic jeftiniji od Cecha,jedino ovaj Baba 17 miliona funti i to je to za sada...Falcao je posudba od 5 miliona
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Murinjova klasicna treca sezona.

                              Meni je digla pritisak izjava da Arsenal kupuje titule i onda se ovdje razbacila neka diskusija, a svi znamo da je lupio vanplanetarnu gluposti i evo sad ce ponistiti i taj mizeran plus od 15m u zadnje 3 sezone sa ovih 100 m sto ce potrositi do kraja prelaznog.

                              Akane, a Pedro?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Nemam nikakvo misljenje o Pedru,radnik koji za mene nije vala neki igrac...jos nikako ne mogu da ga zamislim u 4231 formaciji kao krilo

                                Uglavnom,mozda me bas iznenadi ali ne ocekujem da sad on bude neko revolucionarno pojacanje
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X