Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 21m funti za Babu , bogami lepa cifra još da završi Stounsa i da kompletira odbranu .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Mogao bi i jednog napadaca da dovede
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • Najveci problem od svega je to sto svi igraci Celsija izgledaju kao pretuceni, nemaju tu glad za pobedom, pogledas im face samo dok igraju sve ti je jasno.

        Nesto tu opasno nije u redu..

        Comment


        • Originally posted by dzoni gp View Post
          Mogao bi i jednog napadaca da dovede
          Kosta , Falkao , Remy , koga bi još može Aguero ?
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Povredjeni Kosta... Remy po meni njie bas kalibar za prvog napadaca Chelsea a Falkao nije za komentarisanje ...tako da dobro bi doslo i osvezenje u napadu...
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Mora gore da se osvjezi to malo,zna to Jose samo da tata odobri koju kintu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Pa Falkao je osvezenje.

                Comment


                • Jebem ti takvo osvjezenje...pa lik ne moze kako treba loptu da primi

                  Mora se hitno reagovati inace ode sezona u neku stvar
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Pa to ti kazem. Dosao je kao osvezenje u napadu. Kako? Zasto? Ja nisam pametan..

                    Bilo bi dobro da dodje to osvezenje, makar jedno kad ne moze 4

                    Comment


                    • Falcao je bio nazalost usluga prijatelju Mendesu...ovaj lijevi bek ce nadam se biti dobro pojacanje

                      Ne znam,ne djeluje dobro nadam se da ce Jose pokusati nesto da promjeni
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pa šta sad treba da se dovede još 5 napadača na jednu poziciju zato što je Kosta povređen Odlučio se Murinjo za tog napadača i osveženje u napadu samo što ne donosi rezultate jbg .
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ma mora nesto da menja i da dovede par igraca ovo sada deluje bas jadno...podseca me na ManUtd dok ih je vodio onaj nesrecnik
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                            21m funti za Babu , bogami lepa cifra još da završi Stounsa i da kompletira odbranu .
                            20 miliona evra+bonusi.Moze to da naraste do 30 miliona, 5 miliona ako bude imao 20 nastupa u PL, a ne znam sada za sta jos 5.

                            Comment


                            • Sto mi je drago sto vidim Mourinha u ovakvoj situaciji, bas mi je odvratan tip, ne samo zbog toga sto stalno pecka Arsenal nego inace. Gotivio sam ga samo u Portu, a kasnije
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Idi onanisi na onog komentatora leba ti..

                                Comment

                                Working...
                                X