Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportske.net/vest/medjuna...ta-214455.html
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Srecan rodjendan ljubavi : ))
      sigpic

      Comment


      • Sve najbolje i od mene za majstora,vrhunski profesionalac i ok lik ovako rekao bih
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kako se Kvadrdado za sada pokazao? Jeste jako mali uzorak utakmica doduse za neki sud.
          sigpic

          Comment


          • Nije realno stvarno da mu dajemo ocjene jer je bas premali uzorak kao sto kazes.Generalno pokusava identicne stvari kao u Fiorentini samo sto ovdje ide dosta teze.Meni se svidja sto je uvijek direktan,ali eto za sada mi djeluje malo pogubljeno...Ivanovic sreca igra dobro,ali sto se ofanzive tice vec dva mjeseca skoro stice se utisak da je sav teret na Hazardu(uz male izuzetke) i moguce je i za ocekivati da ce konacno da pukne negdje jer se za sada dobro nosi s tom ulogom lidera...

            Cuardado ce mislim biti dobar,ali tek od naredne sezone kada prodje pripeme
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Srećan ti rođendan, Bane.

              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Kada se odlučuje o Nemanjinoj suspenziji?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pise da je zalba trebala da se preda do utorka, Chelsea je to uradio vec danas, sad cekamo...
                  http://www.sportklub.rs/celsi-se-zali-na-kaznu-matica
                  sigpic

                  Comment


                  • Da, da jutros nisam znala za žalbu...hvala.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ako se odbije zalba, onda cu samo reci smejurija.Ja mogu sa jedne strane da razumem zasto ce da kazne Matica, zato sto takve stvari ne bi trebale da se vide na utakmici.Milion klinaca se ugledaju na njega i gledaju ga kao idola i sa te strane nije trebao onako da reaguje.Kada ovakve mesare ne kaznis, samo im dajes podstrek da urade to i sledeci put.Budite sigurni, sledeci put ce posledice da budu gore samo na nekom drugom igracu.Matic je imao u toj situaciji nenormalnu srecu.Da nekom drugom skrse nogu i da mu okoncaju karijeru.Stvarno ne znam zasto FA ne pocne o tome da razmislja da svaki ovakav pokusaj gde se vidi namera da se povredi igrac kaznjava barem koliko i za crveni karton(znaci 3 utakmice).Ipak je ovo dosta gora stvar i dosta su vece posledice.Dvostruki standardi, sa jedne strane gledaoci ne bi trebalo da gledaju bilo kakvo koskanje na terenu, a sa druge mogu da gledaju(i da prodje nekaznjeno)kako ce jedan igrac da odsustvuje vise utakmica/nekoliko meseci zbog starta protivnika.Zna se naravno koja je slika ruznija.

                      Comment


                      • Nemanja Matić je dobio tri meča suspenzije zbog crvenog kartona koji je zaradio na meču sa Barnlijem, iako se gotovo svi stručnjaci slažu da je kazna prestroga.

                        Čelsi je odlučio da uloži žalbu na ovu odluku, i navodi slucajeve:
                        1.Potez defanzivca Totenhema Jana Vertongena,uhvatio za vrat protivničkog igrača i prošao je nekažnjeno.
                        2.Fudbaler Svonsija Vejn Ratlidž je za guranje Karla Henrija dobio jedan, a ne tri meča suspenzije.
                        3.Igrač Arsenala Džek Vilšir je glavom u grudi udario Maruana Felainija (MJ), a nije dobio ni crveni karton.
                        4.U Mančesterskom derbiju je golman Sitija Džo Hart glavom krenuo na glavnog sudiju Majkla Olivera, ali je i on prošao bez kazne.

                        To su razlozi zbog kojih Čelsi smatra da je Matić drakonski kažnjen, ali su svi svesni da su šanse da FA uvaži njihovu žalbu gotovo nikakve.
                        Izvor:V.N-online
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Smanjena je kazna! Bolje ista nego nista...
                          http://www.sportklub.rs/pl-maticu-smanjena-kazna
                          sigpic

                          Comment


                          • U svakom slucaju smejurija, posto bi Barns trebao zbog onog starta trebao gore da prodje.FA je izgleda u interesu da puste mesare da rade sta im je volja pa ce da se desi novi Eduardo.

                            Comment


                            • Nije mi jasno zasto makar zuti nije dobio, sta je to sto neko "mora" da uradi pa da "zasluzi zuti", a opet na koju foru je "vrednovao" onavak start koji je bio za sve samo ne za oprastanje?! -.-'
                              sigpic

                              Comment


                              • Sad` se vidi da je trebao malo i nasamarati, ovo dalje bi sve isto bilo.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X