Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preneo Di Marzio,tj ovaj lik što prevodi za njega na engleski da Čelzi ima dogovor sa igračem 2m evra neto ali je problem ispao oko cene jer Auzburg traži čak 32m evra a Čelzi je ponudio kolko su prvobitno tražili 20

    Dalje stoji da je igrač baš zagrejan da predje kod nas i da se on i njegov agent nadaju da će postići dogovor(doduše jedan od izvora bliskih Čelziju je već preneo da je dogovor postignu) ,na sky za sad ništa.....inače izgleda da su Juventus i Roma definitivno ispali iz trke zbog cene

    Rezevna opcija bi bio Telles iz Galate
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Daj bre Akea da igra tu i kraj!

      Pa sta je taj Baba?!

      Comment


      • imamo mi dobrog beka u mladom timu,da silva

        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Znam za njega ali klinja je on jos.

          Mi se povezujemo samo sa Babom i tim Brazilcem i to je to. Ne verujem..

          Izgleda se odustalo od Stonsa nesto sam procitao jutros..

          Comment


          • Nije se odustalo,pusti "napucane" naslove inače bih ja sigurno to napisao ovde,Murinjo je sad izjavio da želi dva igrača u odbrani do sledeće utakmice ako je to moguće a sumnjam da je pod tim mislio na dva beka,tako da

            pregovori su sad prešli na najviši nivo,Bak i ovaj iz Evertona pokušavaju da sačuvaju dobre odnose,videćemo da li će postići kakav dogovor

            telegraf je to inače preneo

            Buck and Kenwright are keen to maintain a good working relationship through the Stones negotiations, with Chelsea still hoping to land the player.
            In recent years, Romelu Lukaku, Samuel Eto’o and Christian Atsu have moved between Chelsea and Everton in what has been a fruitful relationship for both clubs.

            Both Manchester United and Manchester City have a long-standing interest in Stones, but neither club has so far made a serious attempt to hijack Chelsea’s bid.
            ovo sam čini mi se već pomenuo u nekoj temi da za Junajted i Siti...

            u tekstu se isto navodi to da Čelzi u ovom igraču vidi naslednika Terija i da ga čeka jasan put te da je Stones baš zbog tog plana i zagrejan za nas

            ovo je vest od 31 jula pa su onda novinari u nedostatku drugih vesti malo napumpali neke naslove kako bi popunili novine
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Tako sam procitao jutros, bas telegraf mislim da je objavio.

              Ne znam, necu da se nerviram..

              Comment


              • ako si čitao ovo

                http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...s-pursuit.html

                to nije izvorno tekst telegrafa,vidiš da u tekstu oni prenose nešto što je javio "Liverpool Echo" lokalne novine iz Liverpula

                zadnji tekst koji je telegraf izbacio za nas je ovaj ,njega sam baš kometarisao

                http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ea-switch.html


                sad jbg,ne kažem da nije moguće da se odustane ali tvrdim da još nismo odustali od njega
                Last edited by saburo sakai; 03-08-15, 18:50.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment




                  • Ide i Solanke u Chelsea b,razvaliće on tamo
                    Imaće Vitese više Engleza u prvoj postavi od Sautemptona

                    Definitivno se ove sezone ponovo prati Vitese
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Hoce vam igrati Costa za vikend?
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Odgovorio sam već u temi "Fantasy..." za to,za sve detaljnije informacije,bićete blagovremeno obavešteni




                        http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-Mourinho.html

                        Ništa ovde nije rečeno,šta se podrazumeva pod tim da sad nema problema.Znao sam da su mu jasno stavili do znanja da mora da posluje u okviru FFP,sad vidim i da je traženo od njega da krene po titulu ali šta dalje,to je pitanje.

                        Kako stoje stvari,poštovaće se FFP ,na službenoj stranici je pisalo nešto u fazonu kako je cilj kluba da u narednom periodu raste,privuče jače sponzore itd. te da će svako ulaganje u klub biti u cilju da se povećaju prihodi i napadnu trofeji zato je i doveden onaj bivši direktor Liverpula nakon čega smo i potpisali onaj novi ugovor za dresove..otprilike je jasno da se neće upuštati u nadmetanja za Pogbu i te i takve bombastične transfere .

                        Sad mene interesuje kako to da se Mozes vraća,pa Traore ,zašto je Mikel ispred Loftus-čika..mislim ova priča njegova da je zadovoljan ekipom nema veze sa životom kad znamo da je još pre 6 meseci predao listu sa igračima koje želi da proda,odnosno kupi.Taj recept kako treba verovati igračima ne pije vodu jer ovako samo stagniramo,mora da osveži ekipu u svakom slučaju.

                        Pročitani smo odavno ,ostali sterilni po toj desnoj strani,Az ostaje sam ,sa Mikelom teško da može nešto da se napravi,telegraf je isto preneo to da klub nije siguran u to kolko će se Kosta još zadržati u klub,mnogo pitanja i mnogo problema koje treba rešiti a za to vreme Mou to hendla,trola sve živo samo da pokrije naše probleme i sa te strane ga podržavam ali to ne znači da mogu da progutam to da još jednu seznu krene sa Mikelom il da mi priča o kakvim balansima,kako ima 5 wingera a vamo gura Ramu na krilo,da ne pominjem ostale tatkičke maštarije iz njegove lepeze 42 varijacije bunkera.
                        Last edited by saburo sakai; 04-08-15, 13:24.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • valjda se ovo na nas odnosi

                          "It is only the clubs that have to find an agreement. We on our side are agreed," said Rahman's representative, Sascha Empacher.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • evo navijač sa trofejom haha

                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post


                              Ide i Solanke u Chelsea b,razvaliće on tamo
                              Imaće Vitese više Engleza u prvoj postavi od Sautemptona

                              Definitivno se ove sezone ponovo prati Vitese
                              Ovakvog talenta saljete u Vintese, jos dovodite Kenedija koji ce ko zna gde vec, a Remija i raspalog Falkaa drzite u ekipi... Pa gde ti je obraz saburo?
                              Last edited by Lion; 04-08-15, 23:30.

                              Comment


                              • Za njega mi i nije tolko problem ali bi bila velika sramota da Mikel bude ispred Loftus-Čika jer je on zapravo i najspremniji igrač iz te akademije,samo treba Murinjo da mu da priliku i nešto sam skeptičan u tom pravcu,još su počele neke priče sad da kruže kako je RLC malo lenj a ovaj pizdi zbog toga.

                                Pa i da je to istina ponovo je bolji od Mikela i nema opravdanja za to ako ga ove sezone ne gurne u vatru.

                                Solanke me na drugu stranu podseća malo na Kostu,ima dobru igru bez lopte,presing,ajd ta utrčavanja nisu na nivou Koste al još je mlad,sa njim je problem taj što moža još uvek nije spreman za prem ,sad jbg i pored toga bi mogo da bude bar 3-4 napadač i verujem da on nije otišo u Vitese zato što su ga ovi poslali nego je to verovatno bio na kraju neki dogovor.

                                Prošle godine je Bemfordu ponudjeno mesto 4 napadača,ovaj je ipak smatrao da je za njega najbolje da igra redovno te je na kraju zavšrio kod Karanke.

                                Što se mene tiče ako se ove godine bar 1 igrač iz akademije progura,biće to veliki uspeh.Murinja neću mnogo da komentarišem u tom pravcu jer sam ga već u par navrata blatio kad im nije pružao prilike čak ni kad smo definitivno postali šampioni(izuzetak RLC ali i to nešto na kašičicu)
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X