Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • It is understood #Chelsea’s initial offer for Rahman was ~£8million, Augburg value the Ghana international at £14m. (via @futbolinsiderUK)
      #Chelsea are expected to make an improved bid for Rahman to provide back-up for established LB Cesar Azpilicueta. (via @futbolinsiderUK)
      Ja mislim da ce ovaj doci..

      Comment


      • Samo se on i povezuje sa nama koliko sam upratio..

        Nemam pojma kakav je ovo igrac. Samo preko YT sam ga gledao. :S

        Comment


        • važi za top talenta,dobro je on igrao i na AKN,kao i svi igrači iz Gane prednost su mu fizikalije,"zamera" mu se ponekad da je pregrub(što bi kod nas bio plus u svakom slučaju)..šalu na stranu,ima običaj da se zamaje u napadu(na kog li me srbina to podseća) al ono,mi sa tim ne bi imali problema jer bi kod nas imao isključivo ulogu da čuva Azaru ledja a ako je stvarno tolko dobar u defanzivi(na papiru jeste) onda bi lagano kod nas obavljao date zadatke

          btw nadam se da je ovo transfer kluba(tj onog dela koji vodi sportski direktor) a ne baš Murinja koji osim Kola ne znam dal je kupio kasvetnog beka
          Last edited by saburo sakai; 22-07-15, 10:27.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • To sto sam ja video je da Babara puca i levom i desnom, svejedno mu..

            Comment


            • pa piše se isto da bi mi po "titja" iz Liona,al je on valjda sad potpisao novi ugovor do 2019 i navodno nešto nisu voljni da ga prodaju,sad meni nije jasno dal bi se on kupovao za LB ili CB,tamo je uglavnom igrao CB

              ta priča je malo utihnula,sad je Stones aktuelan za tu CB poziciju ,sad dal se definitivno odustalo od Umtitija,ne znam ili je on kod nas trebao da igra LB
              u svakom slučaju ovo za Babu mi je još uvek stidljivo sve(što se tiče vesti) al pojačaće se to u narednim danima sad kad znamo definitivno da nas Luis napušta

              ja lično,nisam nešto zadovoljan razvojem situacije,uvek je meni tu prioritet bio Šou,pa njega nisu hteli da preplate,onda ni Klajna nisu kupili koji je za mene bio "must buy" za Čelzi što zbog te HG kvote što zbog igračkih kvaliteta..
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Majstore sto ce ti Clyne kad imas Baneta i Cezara da skrpe desnog beka...lijevi bek je prioritet svakako,a Shaw je kostao skoro 40 miliona eura tako da je to smijesno meni

                Ko god dodje bice zamjena tako da mi je svejedno Cezar je najspremniji igrac skoro nikad povrijedjen nije...

                Clyne je svakako otisao u LFC jer zna da je prva postava sumnjam da bi dosao da sjedi na klupi.Tako je isto i Felipe dosao,ali se zajebao jer mislio da ce prva biti
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ko sto sam video komentar negde kaze najjaci Celsijev sastav:

                  Kurtoa
                  Aspi-Aspi-Teri-Aspi
                  Aspi-Aspi
                  Aspi-Aspi-Azar
                  Kosta

                  Comment


                  • Comment


                    • pisao sam o tome bar 5 x do sad,ne da mi se ponovo(što se tiče Baneta)

                      i da Šou jeste vredan tog rizika i para i to je bitka koju smo morali da dobijemo jer je malo danas igrača na ostrvu koju stvarno vrede kolko tolko pa da ih i preplatiš zbog te HG kvote

                      btw,mit je da je Luis nešto jeftiniji bio jer smo mi sa njim potpisali trogodišnji ugovor pa se njegav transfer i plata dele na manji broj godina,nek je šou skuplji pa nek ima i veću platu da je dobio ugovor na 5 godina bila bi to neka mala razlika

                      drugo,mislim da se sad kupuje bek za prvu postavu,tj za budućnost,kad Bane popusti definitivno i Azpi se vrati na svoju prirodnu poziciju,kad možda napokon i vidimo neki normalan centaršut sa te desne strane
                      Last edited by saburo sakai; 22-07-15, 10:55.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Mislim da si malo preostar prema Banaci ali ok.

                        Mora dodje Stons, eto ti odmah RB bekap. Verujem da 34 m funti Everton ne moze da odbije.
                        Mene vise zanima LB..

                        Comment


                        • Bane je stari vuk i jeste malo pao,ali jos jednu sezonu on moze odigrati na nivou to je sigurno...

                          Ne kontam te Felipe je kostao 20-ak miliona eura i imao je jedno 4 platu...sto ti znaci vrlo pristojan transfer za beka koji je par sezona izdominirao ruzno

                          Shaw je bio bas,bas skup i imao je i drasticno vecu platu od Felipea.Obojica su po meni imali losu sezonu s tim da je Felipe imao daleko jaceg konkurenta,a onaj je sam sebi napravio problem jer je nespreman

                          Ako ce rokati pare za lijevog beka sigurno bi trazio Gayu iz Valencije ili Rodrigueza iz Wolfsburga naredno ljeto,a do tada mogu ipak Bane i Cezar uz malu podrsku da iznesu sezonu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Možda zvuči kao da ja Baneta teram iz kluba ali baš naprotiv,tražim samo da mu Murinjo obezbedi malo odmora,znači to je par utakmica tokom cele sezone na klupi i to je sve,tipa umesto 3200 min da odigra,2900 il tako nešto jer mi je totalno bespotrebno da ga gura apsolutno svaku utakmicu

                            Do pošle sezone,Šou njemu nije mogo ništa,sad pretrčava ga bez problema ,to su jbg neke nijanse koje meni lično smetaju i skoro da nemaju neki poseban impact ali jesu dokaz da mora malo da odmori



                            ovamo mi je totalno nepotrebno bilo da se dovodi luis,ako već nisu hteli da preplate gore navedenog onda su mogli bar Bertranda da ostave koji bi nam završio posao
                            još samo kad se setim šta sve Murinjo nije pričao,zašto se Luis dovodi i ništa od toga naravno nismo videli čak ni u prvom delu sezone
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • A jbg buraz kad je Aspi zivotinja, a i Bane takodje.

                              Comment


                              • Originally posted by Avramovic View Post

                                Mora dodje Stons, eto ti odmah RB bekap. Verujem da 34 m funti Everton ne moze da odbije.
                                Mene vise zanima LB..
                                izvršili smo mi sad veliki pritisak na njega,zato je i Martinez onako reagovao,to je fudbal jbg ,moglo se i bez izlaska u javnost al ovako se pravi veći pritisak na Everton jer će sad mediji na ostrvu brujati o tome svakog dana
                                za sad je jedan od jačih izvora preneo da Everton traži 30m funti za njega,a mi smo krenuli sa 20,sad ide valjda 26,možda se nadjemo negde na 28,ono što je sigurno to je da postoji neki limit,verujem izmedju 30-34m i da preko toga neće ponuditi
                                s tim da su i sad svesni da se preplaćuje debelo al mora se zbog te HG kvote
                                Last edited by saburo sakai; 22-07-15, 11:58.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X