Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije problem, spamujte nam temu sa LB

    Sad ces Aki da vidis Remi>Lyon Lakaze>Arsenal
    Last edited by Avramovic; 15-08-16, 17:01.

    Comment


    • Originally posted by Avramovic View Post
      Spoiler



      Videcemo.
      Ponovo slika, osećam se kao u da živim u kamenom dobu

      priznajem poraz

      saburo 0:2 avramovič
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        Ponovo slika, osećam se kao u da živim u kamenom dobu

        priznajem poraz

        saburo 0:2 avramovič
        Ma to ga taj lik savatao u Lionu. Ne verujem da je otisao da pogleda mec pa da se vrati. Nadam se da nije. xD

        Comment


        • Ja sam stvarno zatečen ovim vestima, ako on ide to znači da 100 % dolazi napadač il bar neko krilo/napadač

          Fazon je samo u tome što se on protekle nedelje javljao samo u kontekstu transfera Lukakua pare+igrač
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • A meni u glavi, posto sam naleteo i na to negde da Kuman juri Ostina (a eno vec su doveli Bolasija), to otvara vrata za Lukakua.



            A pazite ovo:

            Loanee 23 as Izzy Brown's loan to Rotherham United is confirmed. Season-long deal. 11% of Football League clubs now have a Chelsea player on loan. Since the beginning of last season, 21 of the other 91 league clubs (23%) have had a Chelsea loanee. Left to loan/sell: Atsu, Bamford, Cuevas, Kenedy, Marin, Miazga, Omeruo, Pasalic, Piazon, Solanke. 30+ beckons with others possible too. (source: ChelseaYouth/Daniel Storey)
            Stvarno jezivo..

            Comment


            • Za Ostina to ne mora ništa da znači,Evertonu fali napadač u svakom slučaju, onaj Niase(ako sam dobro napisao) nije ni dobio broj i verovatno je na izlaznim vratima
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Kontam, moze i Lakaze onda.

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Ovo si lupio samo tako. Ako je on slabija karika tima, onda stvarno ne znam ko je jača što se tiče odbrane. Ne znam samo na osnovu čega si zaključio? Jučerašnje utakmice, ili...?

                  Shaw je jedan od retkih koji je skoro podjednako dobar pozadi i napred. Uzeo bi ga na prvu, u bilo koje doba dana i noći...

                  p.s. Očekujem da ovo bude Hazardova sezona. Vreme je da se vrati u vrh...
                  Prvo ,taj Sou,prvo nisam rekao da je los vec da nije Top,i da je naslabija karika MUFC,uzmi jucerasnji tim junajteda i ubaci Pogbu umesto recimo erere,mislim da je u 3,4 losija igraca tima a to je onda slabija karika.Sto se tice njegove igre ofanzivne za dve jake sezone(igrao dosta) u Sautemtonu imao je cele 2 asistencije i nula golova,a u junajtedu 0 asista,i nula golova al aj da kazemo iskreno nije ni igrao puno,defanizvno je ok al opet jedan igrac Mufc mora mnogo vise ne igra on za Barnli.

                  Comment


                  • Realno, meni taj Sou nekako večiti talenat i danas ga gledam kao takvog - "može biti vrh", ali ništa sada spektakularno, pogotovo jer su meni bekovi među najvažnijim karikama u timu, kada puca, uglavnom puca preko boka, kada se napada, uglavnom se napada preko boka, ako nemaš mobilne bekove u oba smera, da može da brani i isto tako da napadne u deficitu si....prošlo je vreme italijanskih bekova Panućija, Pesotoa, Čiro Ferare i sličnih nmg sada da ih se svih setim, oni su u svoje vreme bili vrh, danas da igraju ne bi mogli dalje od prosečnog kluba, a jedino što bi ih čupalo jeste što mogu da igraju i na štoperu.

                    Comment


                    • Kakav si ti moderator. ccc Pa eno vam PL, MUFC tema pa pisite o Sou.

                      Comment


                      • Koji večiti talenat ima 21 godinu
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Haha....nisam mod za ovaj deo foruma.

                          A priča se razvila iz teksta da je Čelzi tu hendikepiran, pa je otišlo u smeru da nema samo Čelzi problem.

                          Evo ja da se pitam doveo bih levog beka Švajcarske prepke iz Volfsburga, Rodrigeza, nije krem kremova ali može biti, razlog - nije mator igra ok u oba smera i pored toga ima odličan prekid.

                          Nzm da li neko od vas ima bolju ideju, ali da rukovodim vašim kadrom, to bi bila moja...

                          EDIT:

                          Originally posted by saburo sakai View Post
                          Koji večiti talenat ima 21 godinu
                          Znam, ali imam osećaj kao da je sto godina tu i uprkos tome ništa se ne događa oko njega....mada dobrim delom su i povrede krive za tako nešto.

                          Comment


                          • Znao sam da ces to napisati. Jeste, taj cupko se i povezivao sa nama ali nesto stidljivo.

                            Dovodim ja i onog Gaju iz Valensije u FM ponekad isto nije los uopste.

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Ovo za Soa me bas slatko nasmeja, slaba karika, hahaha.

                              Kad smo vec kod toga zaboravio si mozda i najboljeg levog beka na svetu koji ujedno igra i jos 5-6 pozicija bez problema, inace zove se Alaba, imas tu i levog beka Atletika koja vazi za najbolju odbranu u Evropi. Takodje Arsenalov levi bek je daleko od loseg igraca, sta vise jako dobar, dok je desni bek u tom Arsenalu nesto kao Sou, potencijalno najbolji bek sveta.

                              I dalje ne verujem sta si gluposti uspeo da uguras u jedan post.
                              Pratis li ti fudbal ili si cisto u prolazu juce bacio pogled na utakmice u PL?
                              Ajde da ti odgovorim i necu vise izneo sam svoje misljenje,a ti svoje misljenje i nekulturu.Sto tice Soua napisao sam na zolinom postu.Alaba pa kakvo je stanje na LB i moze da udje u top 10 a za pozicije videli smo ga kako se snasao na euru gde je pokusao da igra sve i kao najbolji igrac Austrije znamo kako se zavrsilo.Spominjes Luisa i Atletico,videli smo ga kako se snasao u Celziju,a odbrana Atletica je pre svega zasluga Simeonea i sistema koji igra gde prekticno ceo tim igra odbranu,a i u toj odbrani glavni stubovi su Godin i Huanfran,a i perspektivni mladi stoper Urugvaja Himenez.O Arsenalovoj odbrani valja samo Belarin al on je tek potencijal ,stoperi i Monreal ako su to za tebe Top igraci za jedan tim koji pretenduje da bude Prvak PL onda ok,Monreal je dobar napred ume da probije centrira,al to je sve tanko za top,i evrope i PL,sto se i pokazlo i pokazace se i ove godine.I za kraj posto si pitao da odgovorim,PL pratim od 95 aktivno sve sezone,a fudbal od 89 godine od tad se secam Zvezde i Reprezentacije.
                              Necu vise da kucam na ovoj temi vidim da se ljute,izneo sam svoje misljenje koga dovesti u celzi kao LB jer je tema bila o tome,a otislo u drugom smeru

                              P.S. ove sezone za titulu ce se boriti samo 2 kluba Celzi i MUFC,malu prednost Celziju imaju kompaktniji i popunjeniji tim i TOP 3 trenera sveta uz Murinja i Simeonea, fali im jos jedan stoper.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                E cuj Shaw los igrac

                                Isto ko i Hektor samo bolji za nijansu.

                                Samo da jos dodam da je Monreal prosle sezone bio najbolji bek lige.
                                Ja cu samo da ti dodam da su po zvanicnoj statistici uspesnosti i korisnisti,dva LB koja sigurno znam da su bili uspesniji od Monreala,i Rose i Fuks,mozda ima jos neki...za ove znam sigurno

                                Comment

                                Working...
                                X