Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doveli ste nekog Rumuna navodno, neki Cristian Mane, 17 godina, zamena za Baneta Ivanovica.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • kupljen je on davno nego je tek sad službeno,tj njihovi potrvdili,dolazi iz te Hadzijeve akademije fudbala,važi za velikog talenta
      FM legenda




      dankan ponovo potvrdio da Murinjo namaerava da zadrži remija

      http://www.oneworldsports.com/storie...keep-loic-remy




      btw demon ....Musa je moj miljenik ,ono zajebavam se za njega,mada merak nema cenu dok objektivno gledano,uvek bi pre njega gledao nego Mikela ili Ramireša
      Last edited by saburo sakai; 11-06-15, 16:17.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Comment


        • Murinjo potpisao ili ce da potpise novi 4 godisni ugovor


          Duncan Castles ‏@DuncanCastles 5h5 hours ago
          Chelsea secure Jose Mourinho to new four-year deal. #CFC

          Comment


          • SSN: Čech wants to join Arsenal but #CFC will only let him leave if they receive a home-grown player in return. #afc
            SSN: Čech will meet with Chelsea today & confirm he wants to remain in London. #CFC want to sell to PSG for £11m. #afc
            Nije ti Murinjo od juce, dajte nam Volkota.....


            Kakuta u Sevilja za 7-8 miliona eura, zadnju godinu ugovora...
            Last edited by DeMoN17; 15-06-15, 10:38.

            Comment


            • Originally posted by DeMoN17 View Post
              Nije ti Murinjo od juce, dajte nam Volkota...
              Ja u FMu svaki put prodam Oxlejda Čelsiju za 30 miliona
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ma ja razumem da je Čeh zadužio klub ali jedno je da ti nekog ispoštuješ al sve ima svoju granicu
                nama taj Arsenalov novac ništa ne znači,meni ne smeta,nek predje gde mu je volja i u tom pravcu sam se već izjasnio al ovde Arsenal preteruje
                problem je sad što mi se uopšte ne svidja ovakav razvoj situacije,taj Arsenal je ipak konkurent za titulu i kako vreme prolazi mogu samo da se pojačaju

                što se mene tiče,nema trampe,nema transfera,pa nek gospodin onda iskulira godinu dana dok mu ne istekne ugovor i predje u Arsenal kao slobodan igrač
                a ne da mi Čeh moli u Arsenalovo ime da ga Roman pusti jer ne znam dal ima nešto jadnije od toga
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • ^
                  Meni se čini da preteruješ i da Čeh moli u svoje ime.

                  A zadržati igrača koji u mnogim klubovima može da bude starter protiv njegove volje bi bilo baš gospodski
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Fora je samo u Arsenalu, nema to veze sa konkurentima. Murinjo ne podnosi Arsenal i Vengera i tu je sigurno najveca kocnica.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by DeMoN17 View Post
                      Nije ti Murinjo od juce, dajte nam Volkota.....

                      ...
                      Sve mi mirise na Velbeka .


                      Saburo, a sta ima lose u tome sto je covek zamolio da ode u Arsenal kako ne bi morao da maltretira sebe i svoju porodicu selidbama po drugim drzavama, po drugim gradovima? Verovatno je porodican covek kome u tim godinama ne trebaju takve selidbe. Nije to igrica.

                      Comment


                      • nema to veze sa Arsenalom,pa mi smo već ranije poslovali sa istim a i prodali smo Matu Junajtedu
                        nit Murinjo ima šta da ne podnosi Vengera,ovo je sve zdravorazumski,zašto bi mi njima prodavali top golmana,šta nam znače te pare,ništa

                        Junajted došo otvoreno i platio pošteno

                        ajd molim te pincara,seli se janko i marko,sad ne može Čeh ,baš naprotiv,sad Čeh što filozofira pa ispada ko da je igrica

                        pa nismo mi pali sa kruške juče da nas neko vuče za nos tako

                        pa kad je taj Venger nekog igrača preplatio,sad oće nama na mufte čeha da uzme,epa ne može
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Ma necu da verujem u to! Nikad u Arsenal Ceh, nikad!

                          Comment


                          • Originally posted by Princizam i Renesansa View Post
                            Sve mi mirise na Velbeka .


                            Saburo, a sta ima lose u tome sto je covek zamolio da ode u Arsenal kako ne bi morao da maltretira sebe i svoju porodicu selidbama po drugim drzavama, po drugim gradovima? Verovatno je porodican covek kome u tim godinama ne trebaju takve selidbe. Nije to igrica.

                            Mozda i jedno 10 milione da doplatite....

                            Comment


                            • nek ide u Arsenal,stvarno mi to ne smeta,drag igrač bio i ostao,nosio naš dres il Arsenala
                              pa Mata je prešo u junajted pa nikad ništa nisam negativno napisao

                              al jbg,interes kluba je na prvom mestu,da ne ispadne sad nešto da ja preterujem i na sky su preneli da je klub zauzeo isti stav

                              Goalkeeper Petr Cech will meet with Chelsea officials today to discuss his desire to leave the club.

                              Cech would like to join Arsenal, but the Premier League champions are reluctant to let him move there unless they receive a home-grown player as part of the deal.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Kada je u pitanju uposlenik koji je 10 godina vjerno sluzio misiji i viziji institucije zvane Chelsea FC, doslo je vrijeme kada njegove usluge vise nisu u potpunosti potrebne. Sada treba pokazati kakva je institucija klub i koliko postovanja prema njegovim zeljama ce da iskaze.

                                Licno ne bih ga nikad prodao rivalu, ali ako je u pitanju iskazivanje postovanja i prezentovanje svijetu korporativne kulture zasnovane na postovanju unutar kluba, onda bih postovao 'zaposlenikove' zelje.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X