Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • smejao sam se i ja za Zumu kad sam to video

    ovo za Falkaa može da se gurne pod tepih pošto se tek sad istražuje ko je izvor tih vesti,ono što je sigurno to je ono kad je Ešton preno da su nam ponudili igrača,pa nakon toga Sky i Telegraf da se vaga ta opcija....sad su ovi iz Kolumbije javili da je već sve gotovo,problem je u tome što se neki od njih pozivaju na izvore iz španije pa i na ovu stranicu

    http://www.puntopelota.es/noticias/f...-20150603-1159

    a ono,ne znam šta oni sve nisu lupali,zatim marka je isto to prenela...tako da
    na SW su isto napisali da je sve to sumnjivo,dok se ona vest koju sam gore naveo u sky,...ne dovodi u pitanje




    ne bi bilo prvi put da se Murinjo kreće po ovakve igrača,nadam se da će napraviti nešto sa njim ako dodje,u teoriji se savršeno uklapa,iako bih ja doveo nekog drugog,al ajde,da se ne ponavljam jer sam već pisao o tome,plata bi u svakom slučaju biti daleko manja od onogo što je primao u monaku,junajtedu
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Za grizmana

      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Pa i Murinjo je danas rekao da ne jurimo Grizmana ali ja ipak mislim da ce on doci posto cini mi se da Kvadrado ide mora neko da potpuni to mesto.

        Comment


        • Баш ћу да се сморим жестоко ако дође Фалкао.

          Comment


          • ma falkao je totalno nebitan,ako se pogodi sa njim super,tu su Kosta i Remi,treba se pojačati na drugim pozicijma gde je baš škripelo,pre svega,bolji holder od Mikela,Ramireša,to mene interesuje,neko da uskoči namesto Matića,Fabregasa,da im pomogne kad igramo 4-3-3

            Treba polako tražiti i nekog desnog beka jer Ivanović polako pada
            U suštini sve su to neke finese jer mi imamo super prvih 11

            evetnualno ako uleti neki bomba transfer tipa grizman i lako može da se desi da prodajom 4 igrača ,Mozes,Salah,Čeh možda Kvadrado,pokrijemo taj transfer
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Comment


                  • na ovaj youtubić ne mogu da odgovorim a da se ne dohvatim u kranjoj liniji LVG
                    ono,činjenica je da Falkao ništa nije pokazao na terenu ali ne mogu sad sve na njega da svalim,jer je LVG toliko promašaja imao tokom sezone a to mi baš bode oči
                    Dok je SAF znao da prilagodi igru svojim igračima,LVG ne znam šta zamišlja,da se igrači prilagode njemu
                    problem jeste i ta njegova povreda ali sam LVG ništa skoro nije napravio da postavi igru onako kako to odgovara njegovim napadačima,nego čova zamislio tako da igra pa guraj glavom kroz zid bez obzira na sve

                    na kraju krajeva nije sve tako crno i belo ali razumem Murinja zašto je zapeo za njega,jer u teoriji on može da izvuče korist od njega,mi već igramo nešto u šta bi Falkao na papiru bar trebalo da se uklopi pa sad jbg šta bude bude

                    ja ne branim Murinja,samo pokušavam da racionalizujem kolko tolko ovaj transfer iz ugla Murinja ali i da oborim to da je on za sve kriv kad je u pitanju njegov učinak u junajtedu

                    lično,protiv sam ovog transfera,jer sam više za to da se dovede neko drugačijih karakteristika i to sam već pomenuo kolko puta,problem je taj što se igrač tipa Drogba teško nalazi na tržištu a nešto približno tome bi verovatno bilo skupo što se pak ne uklapa u naše planove za 2 odnosno 3 napadača
                    Last edited by saburo sakai; 05-06-15, 12:09.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • napokon izašo dobar klip za njega,izbegavam ovaj youtube al ScoutNation bar ljudski odradi posao

                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Matic o nasoj reprezentaciji
                        http://www.sportklub.rs/matic-da-bud...visini-zadatka
                        sigpic

                        Comment


                        • "Mourinho told the Sunday Times:"It will be difficult to find players to go straight into the team,". "Because it's not easy to find a better striker than Diego (Costa), a better keeper than (Thibaut) Courtois, a better midfield player than (Nemanja) Matic or (Cesc) Fabregas.

                          "This season is about improving the squad, bringing players to make us more consistent, so we don't go through difficult periods like last season when we had crucial injuries. We have to try and protect that situation by adding two or three players."

                          "We have to buy a striker because we want to have three strikers of a good level. "We do not want to have just one [target]. Then you lose a good position on the negotiation table."
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa njemu trebaju bolji igraci od Wiliana i Oscara

                            Comment


                            • mi ih vala stalno kritikujemo,posebno Vilijana,nemam snage više za to al ajd kakav je bio,sad je super,iako nije do kraja potvrdjeno nakon onih poruka Murinjovog sina(da li je to njegov nalog ili nije) gde je pisalo da Vilijan igra maltene "samo zato što trči" ajd to smo i sami mogli da zaključimo....Oskarova igra povlači za sobom neka druga pitanja ali sve me to ne brine tolko kolko sam pristup utakmicama

                              problem je u tome što nama igrači tipa Bejl,Pogba ne mogu ništa da pomognu ako trener na taj i takav način postavi ekipu,gomila navijača sad kuka kako smo mi slabi i kako nam fale top pojačanja,a ono,imamo super prvu postavu,fali nam jedan bolji holder od Mikela,rezevni golman kad Čeh ode,još jedan napadač,ostalo su finese jbg,zavisi od odlazaka

                              mene više brine to što je Murinjo preterao,jedno je prilagoditi se protivniku,menjati taktiku,napadati,braniti se ....to i podržavam je se tako i osvaja trofej

                              plan je bio da se igra presing,ne kao što to radi recimo totenhem,nego neka ublažena varijanta,jer mi i bolje od toga i ne možemo dok god su ti Teri i Kejhil tu i jedno vreme se to i igralo,medjutim onda se videlo da je to dosta riskantno,jer Fabregas i Matić još uvek ne funkcionišu ful(primer utakmica kući sa Svonsijem) pa se dešavalo da nam ostanu rupe na terenu kad Matić krene po igrača a Fabregas umesto da brani prostor on juri igrača a te i takve situacije se Murinju ne svidjaju jer on ništa ne prepušta slučaju

                              i sad,verujem da se nešto radilo sa ekipom jer se pokazalo da su se neke stvari u tom pravcu popravile i zapravo i naše najbolje utakmice su bile baš one kad smo bukvalno pojeli protivnike,ali nismo mi njih ubili tika-takom i nekom lepom igrom nego presingom,dobrom kontrom...

                              Poketino je lud i on ima hrabrosti (da ne kažem da je još zelen )tako da igra ,dok je Murinjo ,onog trenutka kad ga je uhvatila panika sve to napustio i povuko igrače nazad jer leba ti ,kako će on da rizikuje da ponovo dodjemo u situaciju da nam igrač ostane sam ispred Terija i Kejhila

                              Uhvatila ga panika posle Totenhama na strani,jbg sreća ove godine je imao Aza da povlači u napadu inače bi se kiksalo puno više.

                              Matić prekidao akcije, op 1-2 dodira i eto nas pred golom. Sada mi sve to puno sporije izgleda, posebno Matićeva igra. Valjda mu Murinjo naredio da ne srlja.
                              To treba uporediti sa utakmicom protiv istog protivnika u finalu kupa.

                              Nije da se sad nešto žalim,titula je tu i zaslužili smo je jer smo bili najbolji i u pravu je Murinjo kad kaže da se fudbal igra od avgusta do maja ali sramota je kako smo igrali LŠ,pogotovo to ispadanje od PSG sa igračem manje,ono,nije sramota izgubiti ali jeste kad ispadneš na takav način.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X