Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ovi naši ozbiljno shvatili borbu sa FFP,mora se zaraditi

    you can own your very own Chelsea doll.
    po ceni od 45 dolara



    Kosta ako ništa drugo izgleda mladje



    al Murinjo najači

    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Bane majstorija : ))
      sigpic

      Comment




      • Po mom mišljenju naš najbolji gol ove sezone(Fabregasov),verovatno je bilo i spektakularnijih ali ovaj sam izabrao baš zato što je pola tima učestvovalo i definitivno nešto na čemu treba graditi budućnost.

        ove sezone smo se nešto lošiji bili u utakmicama sa top klubovima ali su nam zato titulu donele pobede u utakmicama sa manjim klubovima,totalna suprotnost u odnosu na prošlu sezonu.

        samo se nadam da će Oskar napredovati i da Fabregas neće pasti u drugom delu sezone,jer kad su oni raspoloženi uz Azara naravno ne postoji ta odbrana koju mi ne možemo da otključamo
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai View Post
          ovi naši ozbiljno shvatili borbu sa FFP,mora se zaraditi



          po ceni od 45 dolara



          ]
          Meni ovde Oskar vise lici na Kagavu, a Fabregas na Geri Nevila

          Comment


          • Originally posted by Princara View Post
            Meni ovde Oskar vise lici na Kagavu, a Fabregas na Geri Nevila
            evo i Arsenalovih bar se meni čini da su bolje odradjene



            al nema Vengera
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Skinuli su Santija, Vilsera iz mladjih dana i Zirua, dok Ozil i Ramzi totalni promasaji sto se face tice. Moracemo da pokrenomo neku akciju Akan i ja da se kupi ova Ozil lutkica za naseg Gojka Gokaru .

              Sve u svemu simpaticno, dobra ideja. Bolje to da prave nego koje kakve teletabise.

              Comment


              • 3 : 0 izgubismo, ali je Murinjo pohvalio navijace : ))
                sigpic

                Comment


                • I ne propusti nac krivca za poraz kao i uvijek kad izgubi. Za ovaj poraz su mu krivi United, City, Arsenal i Liverpool.

                  Comment


                  • ja ne smem još ništa da napišem il će mi obrisati post zato da sačekam par dana da mi padne pritisak pa tek onda




                    inače da dodam nešto oko jedne sporedne stvari,baš sam bio zainteresovan da vidim kako bi funkcionisao taj trio Matić-Ruben-Fabregas al ovaj poslednji ode pod ladan tuš a i moji snovi sa njim

                    jer sve nekako na papiru bar Matić bi igrao više defanzivno(DM baš)Ruben bio bio neki box to box,da prenese loptu,ubaci se iz drugog plana,pomogne Matiću ali uz više slobode prema napred i Fabregas ne baš prava desetka nego i on povučeno ali kao glavni organizator igre

                    i time bi skockali u teoriji pristojnu sredinu terena,podjednako jaku i na defanzivnom i na ofanzivnom planu

                    verovatno bi se i dalje branili duboko,tako da nam i neka prava desetka i ne treba(il bar meni ne bi trebala) više mi znače te Fabregasove duge lopte




                    nego evo još jedne vezane za akademiju



                    Solanke i Abraham al ne znam ko je onaj treći

                    inače ovaj Abraham je smešan ko film al ima neki čudan dribling i zabija redovno ,al kad ga vidim na terenu sve mislim da će se raspasti
                    Last edited by saburo sakai; 19-05-15, 14:35.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Za mene Loftus-Cheek sinoc je odigrao perfektno jeste da je izgubio neku loptu osobeno onu kad je skocio bas na centru terena... odlicno se nosio
                      sa pritiskom nekad su ga napadali i dvoje ali on to umesno radio ili iznudio faul ili je prosao znaci perfektno, videcemo dali ce se sada napokon prodati
                      Mikel koj stvara samo guzvu na klupi i dati sansu od sledece sezone ovim mladima inace nisam previse impersioniran ovim kristijansen jer sam ga gledao
                      na desnom beku u ligu sampiona ona sezona kad je aston vila uzela vozili su ga kako malo dete nema brzinu on za desni bek a solidno igra kao centralni
                      bek jer tu nema trcanje i pokrivanje. Izzy Braun solidno i ovaj Ake vise u sledecu sezonu i ovih prijatelski utakmica, inace da dodam i ovo
                      pre bih ocekivao da Murinjo da sansu Bamfordu nego Solanke jer ipak ovaj ima dve pozajmice iza sebe gde mogu reci da je bio odlican a ovaj drugi je jos mladji.

                      Comment


                      • Nil Ešton prenosi da nam je Monako ponudio Falkaa na jednogodišnju pozajmicu

                        http://www.dailymail.co.uk/sport/foo..._campaign=1490
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Neka, Hvala imamo napadace.

                          Comment


                          • Srecan rodjendan legendo!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by DeMoN17 View Post
                              Za mene Loftus-Cheek sinoc je odigrao perfektno jeste da je izgubio neku loptu osobeno onu kad je skocio bas na centru terena... odlicno se nosio
                              sa pritiskom nekad su ga napadali i dvoje ali on to umesno radio ili iznudio faul ili je prosao znaci perfektno, videcemo dali ce se sada napokon prodati
                              Mikel koj stvara samo guzvu na klupi i dati sansu od sledece sezone ovim mladima inace nisam previse impersioniran ovim kristijansen jer sam ga gledao
                              na desnom beku u ligu sampiona ona sezona kad je aston vila uzela vozili su ga kako malo dete nema brzinu on za desni bek a solidno igra kao centralni
                              bek jer tu nema trcanje i pokrivanje. Izzy Braun solidno i ovaj Ake vise u sledecu sezonu i ovih prijatelski utakmica, inace da dodam i ovo
                              pre bih ocekivao da Murinjo da sansu Bamfordu nego Solanke jer ipak ovaj ima dve pozajmice iza sebe gde mogu reci da je bio odlican a ovaj drugi je jos mladji.
                              Vidiš i meni nije jasno to za Kristijansena,čitao sam i strane forum i ove sa našeg govornog područja i ljudi uglavnom podeljeni
                              Ja lično nisam neki njegov fan,ajd sad da ne pričam nešto napamet,gledao sam ga desetak puta i to mi nije dovoljno da ga ocenim,jer te utakmice na U21 nivou su mnogo "mlohave",ne posvećuje se tolka pažnja odbrani,nema tu nekih mesara,faulova a on sam mi se nije ništa izdvajao posebno,možda zato i nikako da izbacimo kakvog kvalitetnog štopera

                              vamo ga je Teri pohvalio,Murinjo sam je davio jedno vreme za njega i na kraju nisam pametan,bilo je i priča da prima 20.000 nedeljno što je brzo demantovano a ove sezone kad je trebao neko od mladjih da uskoči bio je to Zuma
                              moram da ostanem suzdržan po tom pitanju objektivno gledano,dok subjektivno nisam nešto oduševljen




                              Mikel mi je bio jedan od omiljenih igrača one sezone kad smo osvojili LŠ i verovatno jedan od najboljih naših igrača te godine,kakva je stena bio,strašno,još je osvojio i AKN tad ,neprelazan,konstantan,vukao nas je cele sezone i za to ću mu uvek biti zahvalan

                              nakon toga pad,nedostatak motivacije da bi ubrzo od stuba tima našo svoje mesto na marginama i postao čovek za specijalne zadatke a sad nije ni to ,previše je pasivan i vidi se kolko je naša igra napredovala od kad se Matić vratio
                              nadam se da će ga prodati jer stvarno ne vidim više potreba za njim,nit može da napreduje,nit imamo koristi od njega,ovakvog kakav je,čini mi se da je smoren i ništa mu ne zameram u tom pravcu

                              Nije da ja sad nešto slinavim za Loftus čikom nego kukam da više dodamo još jednog kvalitetnog igrača u sredini,jer ne mogu Matić i Fab celu sezonu sami da izguraju

                              voleo bih lično da to bude RLC,ako ne može onda ko drugi da se kupi u tom slučaju
                              sad jbg,on mora da igra i to mora da se gura duži vremenski period i pitanje je dal ovi imaju strpljenja za njega a nadam se da imaju




                              Što se tiče Bemforda,priča se,tj Times je preneo da mu je ponudjen novi petogodišnji ugovor i ne znam šta da kažem u tom pravcu,jer prošle godine mu je pružena prilika o da ostane u klubu ali je on na kraju odlučio nakon dogovora sa Murinjom da je najbolje za njega da igra svakog vikenda(a kud bolje nego kod Karanke)

                              kontam da će neka slična situacija biti i sledeće sezone,možda sad neka pozajmica u premu jer sve mi se čini da on bez obzira na sve ne nalazi na neko poštovanje u klubu pa ne znam kako da je igrao na posudbi



                              Ake na drugu stranu mora da ide na pozajmicu i dečko više nema šta da čeka



                              Solanke izgleda dosta nestrpljiv jer vidim da je Mou već u par navrata pomenuo njega i njegov tim te kako mora da "iskulira malo"

                              on me je baš iznenadio i po stilu igre podseća me na Kostu,normalno bez onog prebijanja protivnika


                              ps: bilo bi dobro da se ovaj Loftus-čik probije jer bio onda Englezi poludeli za njim,znamo kako oni uzdižu svoje
                              Last edited by saburo sakai; 20-05-15, 11:08.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • u Eštonovom tekstu ima pasos gde se navodi da klub želi da dovede još jednog proverenog napadača zbog TEMPERAMENTA Koste te sklonisti ka povredama

                                Costa’s temperament and the ongoing problems with his hamstrings mean Chelsea want to sign a proven scorer as support for the Spanish striker ahead of their title defence.
                                tako da očito da ipak nije sve tako bajno sjajno kako to Murinjo javno predstavlja,jer svesni su i u klubu da ne možemo samo na njega da se oslonimo

                                i to je prvi put od kad je stigo Kosta da je nešto "procurelo" o tome

                                sećam se da je Ešton ranije napisao i da se Murinjo mučio za Azarom jer je ovaj bio lenj,nezainteresovan za trening i da se nije dovoljno trudio,sad godinu dana kasnije,Azar je napredovao dosta i nadam se da će naš rotvajler neke stvari popraviti uz Murinja

                                ono optimista sam ali i realist i dobro je da se radi u oba pravca

                                da se nadje backup napadač ali i da se istovremeno radi sa Kostom da popravi neke stvari vezene za njegovo ponašanje




                                inače Fabregasu sva sreća smanjena kazna na samo jednu utakmicu,tako da će biti dostupan za početak prvenstva,odnosno kup pre toga..
                                Last edited by saburo sakai; 20-05-15, 18:40.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X