Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvih 11 po mojoj zelji. Jedva cekam vidjeti Luiza na zadnjem veznom, protiv Nordsjaellanda i Corinthiansa je igrao i nije bilo lose. Vidjecemo ga sada. Vratio se majstor Lamps. Ajmo po 3 boda!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Comment


      • Chelsea 8 - 0 Aston Villa

        NK Čelik Zenica !

        Chelsea FC <3!

        Comment


        • Au brate, kakvo razvaljivanje..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Doslo mi zao ove iz Villa-e
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Ne znam koju rijec da upotrijebim za ovakvu partiju. Luiza bih i narednu utakmicu na mjestu zadnjeg veznog. Tu se osjeca slobodnije i srecnije. Odavno nije bilo 8:0. Kako samo prija. Da pohvalim i Rumenog - svaka cas za prekomandovanje Luiza u sredinu i ukazanu priliku Piazonu. Steta sto je mali promasio, ali nema veze. Bitno da je osjetio teren i ovu veliku pobjedu. Pravo uzivanje je danas bilo gledati momke.

              Spoiler
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Kako smo danas pokidali, ne zna se ko je bio bolji
                Kao iz vremena dok je Anceloti bio trener.

                Ali ova LEGENDA mora da ostaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jednostavno mora.

                It's blue, what else matters?

                Comment


                • Najdraze mi je sto sam posle duzeg perioda, koji traje mozda i par godina, uzivao u Chelsea-jevoj utakmici. Potpuna dominacija, pregazili Villu u svakom pogledu, plus smo videli pozitivno razmisljanje od trenera, koji je spreman da gurne Luiza u sredinu i da proba nesto novo, dao je i sansu mladom Piazonu, koji je odlican bio. Hazard je dao vrhunski gol, moram priznati da sam ocekivao vise takvih od njega ove sezone, on je dosta bio posustao u onom losem periodu, nadam se da ce se i on vratiti u formu s pocetka sezone. Najvaznije od svega je da se Frank oporavio i da ga Rafa racuna kao prvotimca, kako i treba, jos samo da mu uprava ponudi ugovor, jer mu ovaj istice na kraju sezone. Torres obecava, ali sacekacemo jos nekih mesec dana pre nego sto proglasimo da je opet onaj stari.
                  Mozda ne treba da se previse zanosimo jer je ipak ova Villa prilicno losa ekipa, plus mlada i neiskusna, vole da igraju napadacki sto je poprilicno naivno, ali 8 golova je ipak nesto specijalno. Samo da nastavimo u ovom ritmu, sad idemo u goste Norwichu, opet jedna ekipa koja igra napadacki i otvoreno, to bi trebalo da nam odgovara, i bice zanimljivo videti da li ce opet Luiz na veznog, mislim da je zasluzio da ponovo igra na toj poziciji, mada znajuci Rafu ne bih se iznenadio da Ramires sad bude u prvoj postavi... aj necu da baksuziram posle ovakve pobede
                  sigpic

                  Comment


                  • Dogodio se smak sveta izgleda, samo ne kako smo to mi ocekivali... Cim je Tony_G zadovoljan igrom Chelsea-a, nesto nije kako treba.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Jel se zna kad se igra zaostala sa Southamptonom?

                      Comment


                      • Spoiler


                        Novo parce istorije - prvi put u istoriji PL, u jednoj utakmici 7 razlicitih strijelaca zabija golove za jedan tim.

                        Nema te rijeci koja moze opisati Franka Lamparda, zivu legendu! Kad vidis kako mu citav stadion skandira ime, onda on postize gol njemu karakteristican, izlazi iz igre i dobija ovacije... najezis se i pitas se kako bi bilo da si ti na njegovom mjestu i da dozivis taj osjecaj. Ovakav jubilej je zasluzio ovaj covjek. SUPER FRANK! Niko nikada njega nece zamijeniti i raditi ovo sto on radi toliki niz godina. Ovaj Lampard se samo treba na pravi nacin koristiti. Odmarati ga s vremena na vrijeme, a on i u 34. godini moze uvaljati 10+ golova u sezoni i dozirati adrenalin nasoj sredini. Kad ga vidis juce kako diriguje tok napada, razvlaci igru po stranama iz pozadine, sve dotegnuto, uzitak. Samo da ga povrede zaobidju. Sada treba cekati da se i kapiten oporavi pa da imamo na raspolaganju lidere.

                        Za Torresa se slazem da ne treba padati u trans zbog ovoga. Ali evo da kazem da ima vec 14 golova u sezoni, od toga 7 u ligi. Ipak, treba vezati bar jos 2-3 sedmice ovakvih partija da bi bio onaj stari. Fino ga je bilo juce vidjeti kako mase rukom Azpilicueti da mu ubaci, a ovaj mu je ubacio genijalno. Bolju loptu od one ne mozes dobiti. I Azpilicueta me iz utakmice u utakmicu sve vise obraduje, odlicno pojacanje. Bane ima konkurenciju sto je dobro. Sada je krenuo ludi engleski raspored, Boxing Day je i sada se igra svaka 3 dana. Benitez rotira ekipu i tako neka nastavi, valjda zna sta treba rotirati i valjda ce nam ispuniti zelju pa da Luiza opet gledamo u sredini. Vidjecemo... Najvaznije je da se ekipa ohladi ako je ikako moguce poslije ovih 8:0, smireno uci u mec i ja ocekujem nova 3 boda. U naredne 4 utakmice samo je Everton utakmica za koju se mora reci da je mnogo teska, jos je u gostima. Ali prvo Norwich, rekao sam da necu dugorocno planirati i tako ce biti.

                        Spoiler


                        Morao sam ljudski posvetiti post ovoj pobjedi. Ne dobija se svaki dan 8:0.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment




                        • Comment




                          • Kakva slika...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=671902

                              Comment


                              • Nego ljudi, nesto razmisljam, 99% ostajemo bez Sturridge-a, sto znaci da ce nam trebati neka zamena. Iskreno zao mi je sto ide Danny, nikad nije dobio pravu sansu, mozemo na prste da izbrojimo koliko je utakmica odigrao kao spic, a realno bio je dobar svaki put kad je igrao na toj poziciji. Na krilu toplo-hladno, zna da bljesne, zna da zasere. U svakom slucaju morao je cesce da igra spica, i jasno mi je zasto je nezadovoljan. Ne znam ko bi bio zadovoljan da mesecima gleda ispred sebe igraca koji ne moze gol da da. Ali sta je tu je, uzece Chelsea nekih 15M za njega, sto je OK cena. Sad je pitanje koga ce dovesti... Ja bih najradije doveo Dembu, ima i dalje onu klazulu, sto znaci da je jeftin (7/8M), vec je naviknut na PL i bilo bi idealno rotirati njega i Torresa. Naravno da je i Falcao opcija, ali ne znam koliko je pametno davati 60M za njega u trenutku kad Torres ulazi u formu, s druge strane nisam ni siguran da ce ga Atletico uopste pustiti pre leta, a ni da ce on hteti da ide. Ne znam koje jos opcije postoje, ali definitivno treba neko... Sta vi mislite?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X