Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ima negde prenos utakmice iz Japana ili da jurim stream?

    Comment


    • Ima na EUROSPORTU 2.
      It's blue, what else matters?

      Comment


      • Hvala

        Comment


        • Vise me boli ovaj poraz nego svi porazi ove sezone zajedno ukljucujuci i onaj u Torinu protiv Juventusa.
          Sve sto je ovaj tim mogao da zasere ove sezone,sve,bukvalno su sve zasrali.

          Ulazimo u sezonu kao sampioni Evrope,i onda ovako igramo.

          I protiv Lidsa cemo izgubiti u Liga Kupu,pazite sta sam rekao.Nikakav karakter nije pokazala ova ekipa ove sezone.Sto se nisu zeznuli pa bar veceras da pobede.Ko zna kada ce sledeci put Celsi igrati u borbi za ovaj trofej,za titulu prvaka sveta.

          A Tores treba da se stidi zbog onog promasaja.

          Comment


          • Ja sam prespavao skoro citavo 1. poluvrijeme, a nastavak sam odgledao u onom jutarnjem stanju, nedovoljno razbudjen. Da budem iskren, nimalo se nisam cimao za vrijeme utakmice. Vjerovatno zato sto jos nisam poceo funkcionisati kako treba. Utakmica je bila poprilicno skuvana. Mi smo imali par sansi u 1. poluvremenu ali je njihov golman to hvatao, u drugom su oni pritiskali, stvorili jednu sansu i dali gol, na kraju Torres promasio izjednacenje i to je to. Eto, steta je samo sto se za ovaj trofej ne boris tako cesto, pa je sada ispustena sansa. Rekao sam i prije, a ponovo cu - mene samo interesuje na sta ce ekipa liciti kada se vrati u London. Taman kad smo vezali 2 pobjede, momci su otisli u Japan i sada treba opet od nule krenuti u prvenstvu. Ovo putovanje, mijenjanje vremenske zone igrace moze sjebati i dovoljno da kiksamo jedno kolo pa da se nervoza opet uvuce u tim. Ako se ne varam, sada igramo protiv Southamptona i ta utakmica bi mogla biti teza nego sto se cini. Ta utakmica je must-win da se konacno stvori nekakav niz pobjeda u prvenstvu.
            Last edited by bracala; 16-12-12, 12:38.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Mene ovo unisti. O Torresu ne treba ni pricati, onaj promasaj sve govori... Sramota...

              Zasto je Cahill dobio crveni karton, nisam uspio to da vidim?
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Bilans ove sezone:

                Super Kup Engleske: poraz
                Super Kup Evrope: horor
                Liga Sampiona: poraz
                SP za klubove: poraz
                PL: horor

                Comment


                • Kako smo samo slabi bez Johna, dodje jedan Gerrero i zateze Luizu, niko ni da mu pisne.

                  Luiz, Hazard i Lampard su pokazali na kraju meca kakvi su ljudi i kako se igra za klub. Jedino se kod njih vidjela zelja za osvajanjem trofeja. Pa i kod Cahilla, njega ne bih da odvajam.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Hazard je otisao u Celsi da osvaja trofeje...

                    Jako ocajna utakmica, igrao sam dvojku na Celsi i odmah na startu puk'o na tiketu. Torres ne moze da se poveze, neverovatno sta je omasio na kraju. Moses takodje jedan od najlosijih u Celsiju danas. Hazard i Mata bili solidni, Ramires takodje ok. Za mene je najbolji igrac Celsija bio David Luiz. Taj covek me odusevljava, igra odlicno.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Hazard je otisao u Celsi da osvaja trofeje...
                      Vec se usrecio.3 finala i 3 poraza.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Hazard je otisao u Celsi da osvaja trofeje...
                        Vec me drugi put vuces za jezik. Trebao je u Arsenal da izdominira najrzunije, znam. To su govorili i navijaci LFC-a za Torresa, samo polako.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          To su govorili i navijaci LFC-a za Torresa, samo polako.
                          Cast izuzecima Mumara...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ali makar ima sansu da osvaja trofeje, redovno igra finala, sto u nekim drugim klubovima ne bi bilo moguce.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              To su govorili i navijaci LFC-a za Torresa, samo polako.
                              Toresovo "pisanje" po navijacima Liverpula je jedna od surovijih dominacija
                              Bio je i jeste kanta u Celsiju,ali gol Barseloni i podizanje trofeja LS u Minhenu i direktno protiv Liverpula na Vembliju je bas,bas samarcina.

                              Osvajace trofeje Azar u Celsiju ali da je fino krenulo-bas i nije,naprotiv.

                              Jedno je sigurno,u Liverpulu ili Arsenalu tesko da bi se naosvajao istih.

                              Comment


                              • Ja nemam naviku tako sliniti kada neki igrac ode u United, LFC ili bilo koji klub.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X