Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek on nama dovede Džeku, ionako je naucio da sjedi na klupi, a kad uđe u igru zna i zabiti
    NK Čelik Zenica !

    Chelsea FC <3!

    Comment


    • Evo sad citam na EuroSportu da smo odustali od Falkaa i da je nova meta Villa (oko 12m). Samo mi nije jasno zasto Villa? Ima 31 godinu, a svi znamo da klub ne dovodi ili ne produzuje ugovore sa igracima preko 30-te. Jedino ako su promenili politiku u sta cisto sumnjam. Ali gledano sa druge strane prodcemo Staridza za 12m i te pare mozemo iskoristiti za dovodjenje Ville sto i nije lose, tako da ne bismo potrosili neki veliki novac a dobili bi boljeg igraca od Staridza. E sad koliko je ova vest istinita ne znam ali mi zvuci logicno.
      It's blue, what else matters?

      Comment


      • Rijec je o pozajmici ako se ne varam. Benitez ga hoce dovesti da odradi drugi dio sezone i onda na ljeto se krece po Falcaa, zavisno od situacije sa Torresom. Ko zna, mozda Torres izdominira do kraja sezone pa ostane glavni baja u napadu i za narednu sezonu. Moze Villa dati doprinos u rotaciji sa Torresom. A Benitez u svojim izjava onako, izmedju redova, provlaci da mozda necemo ni dovoditi zadnjeg veznog u januaru jer je zadovoljan Luizom. Ocekujem ga i veceras u vezi.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Pa bilo bi red da ne dira onaj tim koji je dobio Villu na onaj nacin,ali znajuci njega bice promjena...

          Pa dobro imas 4 zadnja vezna sa Luizom + on je vrlo aktivno otvorio ovu opciju sa Ivanovicem na stoperu,tako da to trenutno i nije deficitarna pozicija,Mikel,Ramires,Lamps i eto Luiz da uleti gdje treba.Mene ipak ne bi iznenadilo da dovede Tiotea npr iz Newcastlea,ali je vrlo moguce da ce Benitez samo napadaca dovesti

          Sto se tice Davida Ville ako je rijec o posudbi zasto da ne,mozda nije isti poslije povrede ali malo njemu treba,klasa je to
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Davi Villa na pozajmici bi bio idealno resenje, klasa je, nece se ocekivati da bude u prvoj, kao sto bi se to ocekivalo kad bi Falcao dosao. Sigurno da moze da doprinese, a posle se vrati na leto, i onda napravimo lep plan, da li da nastavljamo sa Torresom ili tada da dovodimo Falcaa..
            sigpic

            Comment


            • Norwich: Bunn; R. Martin, Bassong, Turner, Garrido; Pilkington, Johnson, Tettey, Snodgrass, Hoolahan; Holt

              Chelsea Cech, Azpilicueta, Ivanovic, Cahill, Cole, Mikel, Luiz, Moses, Mata, Oscar, Torres

              Ne vidim cemu ove dvije promjene ali dobro...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Eden je igrao skoro svaku utakmicu ove sezone, mora se malo i on odmoriti.

                A ne znam sto je Lampsa ostavio na klupi...
                Last edited by bracala; 26-12-12, 14:33.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Idemo po pobedu. Dve-tri sledece utakmice su vrlo bitne...

                  Comment


                  • Igru brisi bodove pisi

                    Nisu nesto odigrali danas,ali su vrlo vazna ova tri boda.Everton dobija protivnike i bez Fellainija tako da se mora bas biti oprezan jer je to jedno pakleno gostovanje,ali samo pobjeda dolazi u obzir...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Poprilicno slaba partija danas ali uvek je najbitniji rezultat,a on je danas tu...Mata majstor,da ima brzinu sa loptom,bio bi pakao pakla od igraca.Ali jbg,"samo" toliko.
                      Prisli smo Sitiju,ucvrstili trece mesto a Junajted je stvarno nedostizan.Oni i kad igraju lose pobedjuju,karakter sampiona,kod nas se on dobro sakrio.

                      Comment


                      • Danas smo dobro odigrali. Jeste da nije bilo puno golova ali smo bili poprilicno sigurni i igrali smo taman koliko nam treba.
                        It's blue, what else matters?

                        Comment


                        • Bas sam prije meca rekao drugu da nije vazno koliko ce da postignu golova, neka pobijede i sa 1-0, samo neka uzmu 3 boda. I eto, dobro je da se to desilo. Treba sada ozbiljno shvatiti sve naredne utakmice, igraci nemaju vise prava na kiks.
                          Idemo polako, mec po mec, i mislim da cemo se opet prikljuciti borbi za titulu.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Kad vidis ovih 0:1 poslije onih 8:0, mislis da smo se napatili ali ne bih se ja bas slozio s time. Norwich bukvalno nije stvorio sansu iz igre a jedina prilika im je bila nakon kornera bas na samom kraju. Nismo ni mi sabijali, daleko od toga ali sveukupno kontrola meca na nasoj strani i ovo je bilo odradjivanje utakmice. Mec odlucio Mata maestralnom golcinom i pored toga imao sjajnu sansu sredinom poluvremena, stopostotnu. Imali su i Moses i Eden svoje sanse, bar jedan da je bio pribran i moglo je biti sigurnih 0:2 ranije pa da ne cekamo do samoga kraja. Ali pobjeda je najbitnija i treba razumjeti i igrace. Svaka 3 dana se igraju utakmice a izmedju su i putovanja, nije lako ostati svjez i leprsav.

                            Benitez opet gurnuo mladog igraca u igru, to je sada bio Ake i opet me iznenadio.

                            Luiza definitivno ostaviti jos par tekmi u sredini. Danas ponovo dobar, jedino sto mu je bilo katastrofalno su sutevi. Pokusao je par puta i garantujem da su njegove lopte zavrsile na obliznjim balkonima. Ono sto je dobro je da se Eden odmorio koliko-toliko i da je tim bio dotegnut i bez ikakvih ispada i gresaka koje bi protivniku otvorile sansu. Novi clean-sheet sto je takodje dobro.

                            Sada jos jedno gostovanje i to ce biti pravi pakao. Mislio sam da ce Everton danas kiksati posto su bili bez Fellainija ali nista od toga. Opet su u seriji, 5 utakmica bez poraza. Mec protiv njih ce biti preloman.
                            Last edited by bracala; 26-12-12, 17:49.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Danas sigurna pobeda, odavno nije bilo takve. Raduje me sto bukvalno nijednu sansu nismo dozvolili Norwichu. Posed lopte 60%, Luiz izdominirao, mada je imao malo vecu slobodu jer je pored njega bio Mikel, ali pokazao je sjajnu kreativnost u napadu, vrhunske pasove, sut ga je izdao ali nema veze. Mata dao odlican gol, promasio jos par prilika, kao i ostali. Sve u svemu dobra pobeda, 3 boda, sad gostovanje Evertonu koji ce biti bez Felainija. Bice tesko, klasika na Goodisonu, ali dosta sigurno delujemo u poslednje vreme, protivnici jedva stvaraju sanse...
                              sigpic

                              Comment



                              • Abram ceka i 7. dijete. Ne zali gazda nimalo. Sa ovom zenom (Dasha Zhukova) je u vezi 5 godina i ovo ce mu biti drugo dijete sa njom. Prije toga je bio u braku 16 godina i sklepao petero djece, 2 sina i 3 kcerke. Najstariji sin Arkadiy je s njim gledao finale u Minhenu a kasnije i plakao. Pa eto, neka mu je sa srecom.
                                Last edited by bracala; 27-12-12, 14:19.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X