Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Oni zajedno imaju 50 kila.
    U pravu je Wada, napred neka ide Moses, lik je premocan, rodjen za napadaca.
    Ceo tim Barse ima 100 kila pa kakve veze ima...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • 69490_404938209577496_2014221818_n.jpg

      Evo kao oficijelni sastav pred utakmicu, mada ja nesto ne vjerujem da ce ovo ovako da bude :/
      NK Čelik Zenica !

      Chelsea FC <3!

      Comment


      • Originally posted by Eden Hazard 17 View Post
        [ATTACH=CONFIG]8366[/ATTACH]

        Evo kao oficijelni sastav pred utakmicu, mada ja nesto ne vjerujem da ce ovo ovako da bude :/
        Pise Jason's XI, to je tim koji bi on izveo, Jason Cundy, bivsi igrac Chelsea i sada komentator na ChelseaTV
        sigpic

        Comment


        • (4-2-3-1): Cech; Ivanovic, Cahill, Luiz, Cole; Ramires, Mikel; Azpilicueta, Oscar, Mata; Hazard.
          Subs: Turnbull, Bertrand, Romeu, Marin, Piazon, Moses, Torres.
          Nije Ramires na krilu, nije Bertrand al' jeste Azpilicueta. Moraju svi bekovi odigrati bar po jednu tekmu na krilu. Tri puta bih bio veseliji da je tu Moses ali ako ce ovo da donese trazeni rezultat, onda neka je sa srecom. Sturridge je pokupio povredu na treningu.

          COYB!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Igramo u formaciji 5-2-3.

            Ja ne znam sta da ocekujem od ovog sastava, nemamo spica jbt. Bas jedva cekam da vidim Hazarda na toj poziciji (lazna devetka).
            Samo da se ne raspadnemo



            Bice nocas u najgorem slucaju X, vjerujem ja u ove momke
            Ako bude 0-0 pred kraj meca, ulazi Torres i postize pobjedonosni gol xD
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Teska utakmica u svakom slucaju,ova formacija mi je ocekivana jer je rekao RDM da ce ekipa igrati defanzivnije...

              Samo da se ne izgubi pa kako god
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Jedva cekam da vidim ovu formaciju, na sta ce ovo da lici kada se razvije igra.
                Evo imate moju podrsku veceras, malu, nije red da sampion odmah ispadne
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Pa ovo ispade najgori tim Celsija u Romanovoj eri i to posle 70+ miliona evra potrosenih u prelaznom roku.
                  Odradi nas Juve kao da je bio mec Kupa Italije protiv Palerma.

                  Posle ovoliko katastrofalnih partija odbrane u ovoj sezoni na vaznim utakmicama,tek sad vidim da Atletiko Madrid nije bio slucajnost.
                  U 4 utakmice protiv Juventusa i Sahtjora primljeno je 9 golova,a od toga kod kuce 4.Cao zdravo.

                  Jebi ga,kao sampioni selimo se u Ligu Evrope posle prve faze.Ali ajde da sacekamo i poslednje kolo.

                  Comment


                  • Tuga.
                    Da se ne lazemo, nije Di Matteo za Chelsea. Da je bio pametan pa da je otisao na kraju prosle sezone, pamtili bi ga ko boga, ovako...
                    On ne zna sta ce sa sobom. Nema viziju, nema nista.

                    Kakvu bih cistku ja sproveo, bruka. Luiz, Ramires, Torres, ne bi oni vise gledali teren.

                    Ovo vise ne lici na Chelsea, okupila se grupa igraca koje boli kurac za sve.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Da mi je na dan dolaska Di Matea neko ponudio ovakvih 9 meseci,ja bih ga u dupe poljubio.
                      Za mene ostaje car.

                      Ali cinjenice su cinjenice.Ovaj tim igra lose i tu je pocetak i kraj problema.Ajde sve,ali odbrana kako me je razocarala ove sezone,to je strasno.
                      Nece Robiti izdrzati,nema igre,vise nema ni rezultata i to ce biti neminovni kraj.Krivo mi je sto kao prvaci Evrope zavrsavamo ovde,bas mi je krivo.

                      Sledi Siti,ne vredi plakati.

                      Comment


                      • Ljubicemo mu mi dupe kad od mogucih 7 trofeja osvoji 0.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Bruka... Navijao sam za Celzi veceras ali kakva je ono formacija i igra nije mi jasno...

                          Msm da je ovo kraj RDM-a jer sigurno Abramovic nece dozvoliti ispadanje iz grupe posle toliko potrosene kinte...
                          Ima jos neke teoretske sanse ali Juve je ozbiljna ekipa msm da nece propustiti ovakvu priliku.. Cak je moguce da Shaktar i Juve odigraju "hladno" 0:0 ili 1:1 - i odmah ispade jedan velikan...

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Ljubicemo mu mi dupe kad od mogucih 7 trofeja osvoji 0.
                            Uzeo je prosle godine onaj najbitniji , verujem da bi 90% navijaca ,,plavaca,, potpisalo da uzmu prosle sezone LS a da ove ne uzmu ni jedan trofej
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • CCC ni 15 sati nakon poraza nije proslo a on otkaz vec fasovao ccc


                              The club will be making an announcement shortly regarding a new first team manager.
                              ko li je ?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • nesto se suska da Rafa dolazi

                                Comment

                                Working...
                                X