Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Dugo nismo dobili Fulham, sutra je sansa. Ako bude discipline u odbrani kao protiv Cityja, vjerujem da cemo ovo dobiti 2:0 ili 2:1.
    Mislim da ga necemo primiti, a ako i pobedimo bice nesto mrsavo.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Prosle sezone protiv Fulhama na SB-u je bila tragikomicna utakmica,jedna od najtezih koje sam ikada gledao sto se Chelsea tice,jad i cemer
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post
        Mislim da ga necemo primiti, a ako i pobedimo bice nesto mrsavo.
        Vrlo moguce. Mada bih ja sad potpisao i 1:0, jbg 3 boda su 3 boda. ;) Interesuje me da li ce ikoga odmarati posto je za vikend gostovanje West Hamu. Mogao bi sutra Moses lagano startovati. Azpilicueta igra sve bolje tako da i sutra ocekujem njegovu dobru partiju. Terry, Lamps i Sturridge su jos uvijek povrijedjeni. Rumeni je rekao da Terry nece biti spreman ni za West Ham. Ko ce ga docekati vise u pm...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ja odbranu ne bih ni dirao za ovu tekmu i mislim da ni Benitez nece,ustvari vjerujem da ce cijeli sastav ostati isti,samo ce siguran sam pristup ovoj utakmici ipak biti drugaciji,mislim da je vrijeme da se nekome daju 2-3 gola
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ja bih ipak volio da bar nekoga rotira. Sad ide onaj ludi tempo pred NG i tekme se igraju svaka 3-4 dana maltene. Morao bi poceti sa rotacijom jer ce glavni igraci u suprotnom izduvati do januara.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Moram i Edena malo da iskritikujem,teska srca,ali moram

              Ne krece se dobro,jeste da je stvarno tesko igrati kad nemas toliku pomoc beka i zadnjeg veznog,ali on mora bolje,jednostavno mora.Mora malo vise volje da pokaze,da uzme da ide u dribling,pa neka i pogrijesi,ali ne smije on da ide na zicer dodavanje to me bas ubija u pojam.Isto bih volio da vise ide na sut...nadam se da je ova kriza samo nesto privremeno i da ce Benitez to da rijesi,ocekivanja od njega su prevelika,a on je jos uvijek mlad...ali da mora bolje,mora
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ma kompletna ekipa je malo usporila pa je tako i Eden. To se moze uociti. Ali ni najveci optimisti kao sto si ti kada je Eden u pitanju nisu ocekivali onakav brutalan ulazak u PL i onakve partije. I tada je sve prosto navikao da svaku utakmicu on obiljezi a u posljednje vrijeme je Mata preuzeo tu ulogu od njega a onda je i citava ekipa podbacila. Mlad je Eden kao sto kazes, sada je pritisak igranja veci i on se dobro nosi s njim zasad. Ali normalno je da se u igri jednog mladog igraca kao sto je on desavaju oscilacije. Zato i kazem da bi bilo dobro da Benitez sto prije pocne rotirati ekipu da im da malo svjezine pa kad se uhvati ritam dobrih rezultata i Eden ce se ponovo igrati na njemu svojstven nacin. Ne brine on mene previse, samo da se vezu 3-4 pobjede i onda bi sve trebalo ici pozitivnim tokom.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Dobijamo sjutra! ;)
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Mozda i najbolji video o Robbieju. Legenda nikad nece biti zaboravljena!
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Kad smo kod rotiranja, da podsetim da Rafa u Liverpoolu, na nekih 150 uzastopnih utakmica nije izveo isti sastav 2 puta za redom... Covek je kralj rotacije, videcemo da li ce nastaviti isti trend u Chelsea-ju, zacudio bih se ako zadrzi istu ekipu. Mislim da ce zadrzati sve osim jedne krilne pozicije i mozda zadnjeg veznog, plasim se da bi Romeu mogao da startuje...
                        Inace, ne bih imao nista protiv da gledamo Chelsea sa Hazardom kao laznom devetkom, iza njega Mata, Oscar i Moses, ili Marin da uleti umesto nekoga, siguran sam da moze dosta.
                        U svakom slucaju, ko god da izadje na teren, bice dovoljno dobar da pobedi Fulham, ovo je must win...
                        sigpic

                        Comment


                        • Izgleda da nam dolazi De Rossi, prica se da je prisustvovao mecu sa City-em. Odlicno!
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Pa prisustvovao jer ce preci u City!

                            Znam da ga Mancini juri vec duze vreme, tako da mi je nelogicno da ode u Chelsea...

                            Comment


                            • Ja cu da umrem ako on dodje,on i Eden...ma bolje da se ne zanosim bezveze
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Mikel ce veceras na klupu gotovo sigurno, umjesto njega ce na teren Romeu. Od povrijedjenih (Lamps, Terry, Sturridge) Studge je najblizi oporavku. Naredne sedmice bi trebao biti fit.



                                Interesantno je da smo mi jedini u minusu kada su ove sekunde u pitanju. Najmanje minuta dobijamo kada ganjamo rezultat.
                                Last edited by bracala; 28-11-12, 10:10.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X