Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najkrace receno - Jimmy je bio zivotinja! Prava 9-ka!

    EDIT: Evo pise se da najveci golmanski talenat, clan U-17 reprezentacije Meksika, Richard Sanchez trenira sa prvim timom do kraja ove sedmice. Pise se da ga zelimo dovesti ovog ljeta. Nadam se da cemo i uspjeti u tome.
    Last edited by bracala; 13-03-12, 11:36.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Taman sam htio reci strasna 9-ka kad vidim na ovoj strani Ivan napisao
      Secam se i njega dok je igrao u Celziju To je bilo ono vreme kada je i Petit igrao i Desai,Gudjonsen , imao je Celzi dobar tim ali tada cini mi se da je Ranijeri vodio tim pa nije sve kako treba poslozio ;) Secam se i onog Nigerijca , Selestina Babajara Najjace prezime imao Levi bek kao struja Ali najjaci od sviju bio Mairo Melkiot , bar meni tada omiljeni igrac lep fudbal kad sam ga ja pocinjao pratiti
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Uh, Jimmy Floyd je bio kidac. Meni jedan od omiljenih ikada u Chelsea-ju. Pravi ubica...
        Ovu bombu na Trafordu nikad necu zaboraviti...

        sigpic

        Comment


        • Komentator: "This is strike from the master!"

          Kako lik primi loptu, odmah raspali, sve smireno... Hvala, prijatno, dovidjenja.
          Osim sto je bio igracina, bio je vrlo simpatican lik, bar meni.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Komentator: "This is strike from the master!"

            Kako lik primi loptu, odmah raspali, sve smireno... Hvala, prijatno, dovidjenja.
            Osim sto je bio igracina, bio je vrlo simpatican lik, bar meni.
            Da, da pravi onaj cool bro from da hood Ja sam uz mog dedu krenuo da ih gledam negde 98. ona generacija Zola, Vialli, Leboeuf, Tore Andre Flo... Nekako su imali neverovatan smek, energiju, zracili su neverovatno. A Jimmy mi je kasnije bio idol najveci, njegovi posteri po celoj sobi ;)

            Comment


            • Ih, dobro je pa ste ti i djed pratili tekme, ja se sjecam da je meni moj nudio uvijek gutljaj rakije prije nego li mi da cokoladicu. Cesto sam i morao potegnuti

              A Di Matteo kralj izjavio da je nakon razgovora sa Torresom ustanovio da ovaj ima psihickih problema. Kakav car, ne vjerujem!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Hahaha, najjace bi bilo da je razlog tome da mu se Terry sprijateljio sa zenom

                Comment


                • Me ne bi to Terry uradio.

                  Spoiler


                  Btw AVB-ov najduzi niz pobjeda su 4 utakmice. Volio bih da to Robbie nekako do kraja sezone prestigne, to nam je potrebno. Imamo najtezi raspored od timova koji konkurisu za to 4. mjesto. Nek nam je Bog na pomoci!



                  Kao sto vidite, Milan Lalkovic koji je trenutno na pozajmici u Den Haagu, pretrpio je povredu. Oporavak je uspjesno prosao i nadamo se da ce skupiti sto vise minuta provedenih u igri.
                  Last edited by bracala; 13-03-12, 18:37.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Sve se zbilo na humanitarnoj večeri fondacije Didijea Drogbe na kojoj je prikupljeno više od 390.000 funti za izgradnju bolnice u Obali Slonovače.

                    Među zvanicama su bili i Čelsijevi prvotimci Frenk Lampard, Ešli Kol, Džon Teri, pop zvezda Estel i mnogi drugi fanovi Plavaca zainteresovani za aukciju na kojoj su mogli da kupe skupoceni Ublo sat, odlazak na žurku na Ibici sa muzičarem Kalvinom Harisom..

                    "Jedan od posetilaca je za 15.000 funti obezbedio i trening sa Didijeom Drogbom, živom legendom Čelsija. Međutim i fudbalerom koji će uskoro napustiti Stamford Bridž.

                    Verovatno upravo zbog toga srećni dobitnik se odrekao nagrade i poklonio je u ‘humanitarne’ svrhe – Drogbinom saigraču iz navale Čelsija Fernandu Toresu, koji od dolaska u London iz Liverpula ‘ne može ni vola da ubode’.

                    Britanski mediji prenose da je Drogba ’uspeo’ da se ne nasmeje. Tores, srećom, nije prisustvovao skupu."

                    Comment


                    • nesto razmisljam, ako Di Matteo ne ostane nas trener, volio bih vidjeti O Neila, inace sadasnjeg trenera Sunderlanda, covjek je preporodio tu ekipu, odlicno igraju nakon njegovog dolaska
                      sigpic
                      Champions League... is the world against us- John Terry

                      Comment


                      • Originally posted by Spaha View Post
                        nesto razmisljam, ako Di Matteo ne ostane nas trener, volio bih vidjeti O Neila, inace sadasnjeg trenera Sunderlanda, covjek je preporodio tu ekipu, odlicno igraju nakon njegovog dolaska
                        To bi sigurno bila dobra opcija, ili mozda Moyes. Ali bojim se da nisu oni dovoljno "high profile" za Abramovichev ukus...
                        sigpic

                        Comment


                        • Cisto sumnjam da bi to Mojes uradio Evertonu, previse je godina u klubu da bi ih napustio i sve to samo da bi pokusao da se zadrzi na klupi Celzija vise od dve godine koliki je maksimum ostanak trenera u Celziju.Tu vec nesto smrdi i ne bih ga gledao ni u jednoj kombinaciji.
                          S druge strane, jos pre dve-tri godine sam zeleo da vidim O'Nila kako vodi bilo koji klub iz velike cetvorke posto je tada belezio sa Aston Vilom fantasticne rezultate.Mozda on na kraju i dodje u obzir, jer pitanje je da li ce Roman uspeti da dovede ono sto zeli.Jos je u opticaju Lev, mada ne verujem da ce se to desiti.

                          Comment


                          • Napoli have never won on English soil in European competition. They drew against Man City in this season's group stage and lost three other matches, all by two or more goals.
                            Samo u ovo polazem nadu!

                            Robbie madafaka se jos nije odlucio za formaciju. Dvoumi se izmedju 4-3-3 i 4-2-3-1. Volio bih ovu drugu iz razloga jer bi se lakse nosili u veznom i manje bi grijesili.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Samo u ovo polazem nadu!

                              Robbie madafaka se jos nije odlucio za formaciju. Dvoumi se izmedju 4-3-3 i 4-2-3-1. Volio bih ovu drugu iz razloga jer bi se lakse nosili u veznom i manje bi grijesili.
                              4-2-3-1 mora da bude definitivno...moraju da im ubiju kontru Veceras i Real i Chelsea 1-1 pa kud puklo
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Šta je onako mala kvota na Torresa da će dati gol večeras? Na Cavanija ili Lavezzija je dosta veća. Nije valjda da kladionice imaju "dojavu" da bi Torres mogao 'pročepiti'?

                                Malo šale nije na odmet. ;) Večeras očekujem dobar meč i potajno vjerujem da Chelsea može do prolaza, iako će biti veoma teško, jer sa druge strane imaju Cavanija, Lavezzija, Hamšika itd. sve odlični nogometaši koji će iskoristiti i najmanju priliku koja im se pruži da riješe sve dileme oko putnika u 1/4 finala.

                                Evo jedan vrlo lijep gest Drogbe, svaka mu čast!

                                Drogbina zaklada prikupila 1.2 milijuna funti za izgradnju bolnice

                                Zaklada bjelokošćanskog nogometaša Didiera Drogbe sakupila je 1.2 milijuna funti na gala večeri održanoj 10. ožujka u londonskom hotelu Dorchester. Sav novac namijenjen je za izgradnju bolnice u Obali Bjelokosti...

                                Osim osobnih donacija, na gala večeri je bila organizirana i aukcija određenih predmeta među kojima se našao i zlatni sat poznatog engleskog repera Wretcha 32.

                                Od nazočnih na Drogbinoj večeri bila je gotovo cijela momčad Chelseaja, kluba za koji Bjelokošćanin igra od 2004. godine. Frank Lampard, John Terry, Ashley Cole, Michael Essien, Petr Cech, Branislav Ivanović, Florent Malouda, Salomon Kalou, Bakary Sagna (Arsenal), Gervinho (Arsenal) i Emmanuel Adebayor (Tottenham) bila su najpoznatija sportska lica večeri što je Drogbu učinilo jako sretnim.

                                - Podrška i velikodušnost koju donosite ovoj zakladi od velikog su značaja. Drago mi je da ste ovdje i da pomažete u realizaciji ovog projekta – rekao je Drogba prilikom govora na gala večeri.

                                Cijeli projekt izgradnje bolnice koštat će oko tri milijuna funti.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X