Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Tony nemoj preterivati. Imas tri nula, ne i igru ( Ali kako mozes i imati igru kad bos igra levo kad maluda igra na sredini, kad tores nije "pravi" iako je danas dobro odigrao) normalno je da ces da stanes na loptu, nema potrebe za jurcanjem. I onda naravno ceka se prvi kontakt, penal, ja reko aj nece vise valjda KAD ONO SIPAK.

    Da ovaj unt. nije sto je bio ali nisto ni mi sto smo bili.


    NE znam kako mozes kriviti kod treceg gola nikoga nisu mogli na sve motriti, zamalo da IVanovic izblokira ovaj je dobro utrco i kraj. Naravno trebelo je bolje, ALI TO JE JEDINI REGULARAN GOL !

    Da tores je trebao dati ono, al kad nece nece, aL NE MORE NIKO REC da nije dobro odigraO !!!! NIKO !

    Comment


    • Samo da dodam da mi je nenormalno zao igraca. Eee bez Terryja, Lamparda, Ramiresa, Colea dodjemo do 3:0. I onda se daju 2 penala ovima iz grada Manchestera... To ubija u pojam svakog igraca, bez obzira koliko on bio iskusan, motivisan, kvalitetan. Kao da te neko pogodi ledenicom u facu, mnogo boli. I poslije 2 penala, pali su psihicki, to se vidjelo izaviona. Onda su strijepili za svaki start. Nisu ulazili muski u duel iz straha da celavi ne bi dodao jos 1 penal i onda smo primili gol na kraju... Ali sa 2 igraca na sredini: Meireles - Essien (Maloudu ne racunam, on nije igrao) odlicno smo izgledali do tog 2. gola... Essien bio pravi policajac, sve zivo uhvatio u 1. poluvremenu.

      Kakav gol Mate! Kakvo kucanje! Ali dzaba, kada jedan ovakav gol i ovakvu partiju usere doticni, ne bih da ga imenujem.

      Mislim da sada tonemo jos vise... Pobjeda bez navedenih igraca protiv Uniteda bi bio stimulans nevjerovatan, ali poslije ovoga igraci su dotuceni psihicki. Ja ocekujem da cemo pasti na 5. mjesto za par kola...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Cahill odigrao odlican mec! Luiz, Cech, Ivanovic, Essien, Mata takodje!
        Malouda los. Torres solidan, mogao je da postigne gol, ali jbg sta ces, treba da kazemo da je los?! On je sjajno asistirao Mati.
        Dvije veoma dobre sanse na kraju, ali njihov golman je to odbranio. Nemamo srece.
        Kada tim vodi rezultatom 3:0, mora tacno da se zna kako da se igra, ako ce da se puni onda nek se puni mreza do kraja, ili ako ce da se brane, nek se brane do kraja. Nasi nista nisu uradili.
        Ovo je trebala da bude pobjeda, ali sudija nam to nije dopustio. Mozes ti Toni sada da kazes da te sudije ne zanimaju, da uvijek trazis greske u timu, ali dzaba, sudija je kriv i tacka.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Najvise mi je odgovarao vas poraz ili eventualno nereseno ali sam navijao za vas i verujte mi iznervirao sam se isto kao i vi ...a sta mozemo samo da cutimo i da gledamo lopove kako vode PL ...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • S obzirom da je PL tema zatvorena, ne znam gde drugo da iskazem svoje nezadovoljstvo osim ovde... Nadam se da mi necete zameriti.

            Pre svega se ovo odnosi na Moderatore!

            Ovo je forum, ovde se diskutuje i nista gore nema nego da zatvorite temu samo da bi izbegli da radite svoj posao. Ako se neko ponasa neprikladno pravilima, obrisite/izmenite post i kaznite ga a ne da zatvarate temu... Stvarno mi je to neshvatljivo!

            A sto se same utakmice tice, kao sto sam vec rekao gledao sam do 50og minuta. Prvo poluvreme je Mancester bio bolji, ali Celzi je imao vise srece. Dok drugo poluvreme je krenulo katastrofa, kao da se igraci nisu probudili... Ne znam dalji tok utakmice, ali koliko vidim bili su koliko toliko ravnopravni.

            Comment


            • Originally posted by Drogba View Post
              Daj Tony nemoj preterivati. Imas tri nula, ne i igru ( Ali kako mozes i imati igru kad bos igra levo kad maluda igra na sredini, kad tores nije "pravi" iako je danas dobro odigrao) normalno je da ces da stanes na loptu, nema potrebe za jurcanjem. I onda naravno ceka se prvi kontakt, penal, ja reko aj nece vise valjda KAD ONO SIPAK.

              Da ovaj unt. nije sto je bio ali nisto ni mi sto smo bili.


              NE znam kako mozes kriviti kod treceg gola nikoga nisu mogli na sve motriti, zamalo da IVanovic izblokira ovaj je dobro utrco i kraj. Naravno trebelo je bolje, ALI TO JE JEDINI REGULARAN GOL !

              Da tores je trebao dati ono, al kad nece nece, aL NE MORE NIKO REC da nije dobro odigraO !!!! NIKO !
              Lose je odigrao ;)

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                S obzirom da je PL tema zatvorena, ne znam gde drugo da iskazem svoje nezadovoljstvo osim ovde... Nadam se da mi necete zameriti.

                Pre svega se ovo odnosi na Moderatore!

                Ovo je forum, ovde se diskutuje i nista gore nema nego da zatvorite temu samo da bi izbegli da radite svoj posao. Ako se neko ponasa neprikladno pravilima, obrisite/izmenite post i kaznite ga a ne da zatvarate temu... Stvarno mi je to neshvatljivo!

                A sto se same utakmice tice, kao sto sam vec rekao gledao sam do 50og minuta. Prvo poluvreme je Mancester bio bolji, ali Celzi je imao vise srece. Dok drugo poluvreme je krenulo katastrofa, kao da se igraci nisu probudili... Ne znam dalji tok utakmice, ali koliko vidim bili su koliko toliko ravnopravni.
                Covjece, ako nisi gledao ja cu da ti docaram kako je izgledao ostatak utakmice. Znaci pokrali ste nas vrhunski, za medalju, za pehar, za oskara, ada ubili ste nas kako ste nas pokrali. Eto to je to.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Cahill odigrao odlican mec! Luiz, Cech, Ivanovic, Essien, Mata takodje!
                  Malouda los. Torres solidan, mogao je da postigne gol, ali jbg sta ces, treba da kazemo da je los?! On je sjajno asistirao Mati.
                  Dvije veoma dobre sanse na kraju, ali njihov golman je to odbranio. Nemamo srece.
                  Kada tim vodi rezultatom 3:0, mora tacno da se zna kako da se igra, ako ce da se puni onda nek se puni mreza do kraja, ili ako ce da se brane, nek se brane do kraja. Nasi nista nisu uradili.
                  Ovo je trebala da bude pobjeda, ali sudija nam to nije dopustio. Mozes ti Toni sada da kazes da te sudije ne zanimaju, da uvijek trazis greske u timu, ali dzaba, sudija je kriv i tacka.
                  Pa naravno da im je sudija pomogao, ne kazem da nije. Ali i sam si rekao da Chelsea nista nije igrao na 3-0. Samo su blejali po terenu, to me nervira. Nervira me kad vidim da United kombinuje bez ikakvog presinga Chelsea-ja i tako je bilo tokom cele utakmice. Nervira me kad vidim da im igraju jedan starac i jedan slepac na sredini a Chelsea ne dominira. Naravno da je na kraju presudni uticaj imao Webb, da nije bilo prvog penala mozda bi Chelsea potpuno smirio situaciju i odigrao lagano do kraja, ali Webb je po obicaju umesao prste u korist Uniteda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vrhunac svega bi bila suspenzija Boasa, jer on ovo nece presutjeti sigurno...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ne zelim da dolivam ulje na vatru, ali ja na ovo gledam kao kompenzaciju na onaj smesan penal koji je dosudjen Njukastlu.

                      I nismo vas mi pokrali vec sudija... Ali takodje kao sto su vec neki spomenuli, mogao je lagano i da svira faul u 10. minutu nad Velbekom i da da crveni karton Kejhilu.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Vrhunac svega bi bila suspenzija Boasa, jer on ovo nece presutjeti sigurno...
                        Neka ce, i treba da se pobuni.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Steta na neiskoristenoj sansi za veoma vazne bodove,ali sta da se radi.Ona dva penala nisu bila,pogotovo onaj drugi.
                          Odbrana je danas bila odlicna,osim Bosingwe,kome ne zamjeram jer nije igrao na svojoj poziciji.Jedna jedina greska stopera,koja nas je kostala pobjede.Ivanovic,Ceh,Luiz,Kejhil,Esien,Meireles,Ma ta i Staridz su bili fantasticni.Maluda je po 1472 put dokazao da je obicna neznalica i vezas,koji samo trci i ne znam zasto jos uvijek dobija sansu u timu.Ja ne mogu reci da je Tores bio dobar.Imao je odlicnu sansu koju bi iz ranijih dana sigurno iskoristio,ali sada nije.Cesto je kretao u driblinge,ali su uvijek bili neuspjesni.Njegov zadatak je da postize golove,a ne da asistira Mati i da igra za tim.Ja bih vise volio da je najbolji strijelac lige,bez asistencije u bilo kojoj utakmici.Ja polako gubim strpljenje sa njim i mislim da neko vrijeme ne bi trebao dobijati sansu.
                          Ovo je bila odlicna sansa za vazna tri boda,velika kao kuca,ali ponovo ih nismo uzeli.Na kraju dvije fantasticne odbrane De Gea,koju bi rijetko koji golman mogao odbraniti.
                          Sudija nas je unistio,a protiv njega se ne moze.Ali vratice se ovo nekad,kao i ono protiv Barselone...

                          Comment


                          • Originally posted by Fedex ba View Post
                            Steta na neiskoristenoj sansi za veoma vazne bodove,ali sta da se radi.Ona dva penala nisu bila,pogotovo onaj drugi.
                            Odbrana je danas bila odlicna,osim Bosingwe,kome ne zamjeram jer nije igrao na svojoj poziciji.Jedna jedina greska stopera,koja nas je kostala pobjede.Ivanovic,Ceh,Luiz,Kejhil,Esien,Meireles,Ma ta i Staridz su bili fantasticni.Maluda je po 1472 put dokazao da je obicna neznalica i vezas,koji samo trci i ne znam zasto jos uvijek dobija sansu u timu.Ja ne mogu reci da je Tores bio dobar.Imao je odlicnu sansu koju bi iz ranijih dana sigurno iskoristio,ali sada nije.Cesto je kretao u driblinge,ali su uvijek bili neuspjesni.Njegov zadatak je da postize golove,a ne da asistira Mati i da igra za tim.Ja bih vise volio da je najbolji strijelac lige,bez asistencije u bilo kojoj utakmici.Ja polako gubim strpljenje sa njim i mislim da neko vrijeme ne bi trebao dobijati sansu.
                            Ovo je bila odlicna sansa za vazna tri boda,velika kao kuca,ali ponovo ih nismo uzeli.Na kraju dvije fantasticne odbrane De Gea,koju bi rijetko koji golman mogao odbraniti.
                            Sudija nas je unistio,a protiv njega se ne moze.Ali vratice se ovo nekad,kao i ono protiv Barselone...
                            Sumnjam ja u to...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Sumnjam ja u to...
                              I ja...
                              Nikad mi nista necemo osvojiti pored Man. Utd-a i Barcelone. To je cinjenica. Naravno ne zato sto su kvalitetniji od nas, vec zbog sudija.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Trapist Alex Ferguson, menadzer Webchester United-a kaze da su trebali da dobiju 4 penala i da je ovo nepravda.
                                wtf?
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X