Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoguce da je to rekao,gde to pise?
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Originally posted by Kalu View Post
      Nemoguce da je to rekao,gde to pise?
      http://chelseabalkan.com/index.php/z...obiti-4-penala
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Jel' mene neko zajebava:

        Alex Ferguscum Moaning about the officials in his post match interview .... I think ive heard it all now !!!...
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Treba biti dobro pripit pa izjaviti tako nesto...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ma za SAF-a me nista ne cudi. Lik sve vidi kroz "crvene" naocare. Neverovatno pristrasan lik. Ajde sto je kukao za Cahilla, realno trebalo je da bude crveni, ali da kaze da su penali bili ispravno dosudjeni Tako su Unitedovci i za Kompany-ja govorili da je zasluzio crveni. Previse on sebi daje za pravo, mislim da ga niko ne voli osim Unitedovih navijaca.
            sigpic

            Comment




            • Svi mi i cika Aleks.
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • Ovako, mozemo mi da sastavimo solidan tim, mozemo bar do tog FA Cup-a.
                Evo ga tim(kada se svi oporave) 4-3-3 Cech-Cole-Terry-Cahill-Ivanovic-Essien-Lampard-Ramires-Mata-Sturridge-Torres
                Vjerujte mi ovo je najbolji tim trenutno.
                Ali stvar je u ovome: Kada vodimo, moramo da se odlucimo- da li da napadamo i dalje ali sa sigurnoscu, da napadamo maksimalno, da rizikujemo pa sta bude, ili da se branimo. Ono danas nije bilo nista. Stvori se sansa za kontru, a indijanac Malouda se vrti po centru terena sa loptom. Niti smo stvarali kontre, niti smo se branili.
                Ekspert za ove stvari je Hiddink. Ja vam garantujem da on nikad ne bi ispustio vodjstvo od 3-0.
                Ako zele da napadaju, onda neka to rade muski. Neka brzo ide taj protok lopte iz odbrane u napad tokom kontri, neka zaprijete, moraju biti odlucni!
                Ako zele da se brane, onda i neka igraju sa 3 stopera, nije me briga, ali nek se brane! Formacija 5-4-1 i to je to!
                Zabrinjava me AVB. Nek razmisli malo o tim formacijama, taktici i nek zaboga izbaci onog indijanca Maloudu iz igre. Jedino on prepoznaje kvalitet u njemu. Uzas!
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Ovako, mozemo mi da sastavimo solidan tim, mozemo bar do tog FA Cup-a.
                  Evo ga tim(kada se svi oporave) 4-3-3 Cech-Cole-Terry-Cahill-Ivanovic-Essien-Lampard-Ramires-Mata-Sturridge-Torres
                  Vjerujte mi ovo je najbolji tim trenutno.
                  Ali stvar je u ovome: Kada vodimo, moramo da se odlucimo- da li da napadamo i dalje ali sa sigurnoscu, da napadamo maksimalno, da rizikujemo pa sta bude, ili da se branimo. Ono danas nije bilo nista. Stvori se sansa za kontru, a indijanac Malouda se vrti po centru terena sa loptom. Niti smo stvarali kontre, niti smo se branili.
                  Ekspert za ove stvari je Hiddink. Ja vam garantujem da on nikad ne bi ispustio vodjstvo od 3-0.
                  Ako zele da napadaju, onda neka to rade muski. Neka brzo ide taj protok lopte iz odbrane u napad tokom kontri, neka zaprijete, moraju biti odlucni!
                  Ako zele da se brane, onda i neka igraju sa 3 stopera, nije me briga, ali nek se brane! Formacija 5-4-1 i to je to!
                  Zabrinjava me AVB. Nek razmisli malo o tim formacijama, taktici i nek zaboga izbaci onog indijanca Maloudu iz igre. Jedino on prepoznaje kvalitet u njemu. Uzas!
                  I ja bih taj tim stavio. Ma nije problem ove sezone u igracima, ima Chelsea ekipu za mnogo sigurniju igru od ove koju prikazuje, ali AVB nikako da postavi sve na svoje mesto.
                  Realno ja nznm na sta se svodi ova igra. Sad vec mesecima ovde govorimo kako igraci samo stoje i gledaju dok protivnik ima loptu, nema presinga na protivnickoj polovini, nema cvrste odbrane. Stvarno ne razumem. Ne zanimaju me toliko rezultati, svasta moze da se desi na jednoj utakmici, da imas srece, da nemas srece kao danas, i kao mnogo puta ove sezone. Mene zanima da igra bude kvalitetna, da se zna plan i na taj nacin bi bili uspesni na duze staze, a naravno da bi i dalje bilo srece/nesrece u pojedinim slucajevima. Uostalom tako je United uspesan svih ovih godina, mada ja mislim da je taj njihov "plan" igre jadan, ali nema nikog da ih zaustavi...
                  sigpic

                  Comment


                  • Imamo tim, maksimalno za 3. mjesto i to je to. Brine me nastavak sezone i potencijalno padanje na tabeli... To nikako ne bi bilo dobro.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • 400083_284055191662095_166850193382596_758120_840895503_n.jpg
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • I opet sam navijao za vas, kao da igra Arsenal(iako vasa pobeda nije donosila dobro Arsenalu). Zao mi je sto Torres nije zabio ono kad je Ivanovic asistirao. Cahill je dobar, bas kao i ostali(jedino se Maluda nije isticao).

                        Danas su vas pokrali, ali verujem da ce biti bolje u Fa Cupu i LS. Sanjam finale Arsenal - Chelsea !
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          I opet sam navijao za vas, kao da igra Arsenal(iako vasa pobeda nije donosila dobro Arsenalu). Zao mi je sto Torres nije zabio ono kad je Ivanovic asistirao. Cahill je dobar, bas kao i ostali(jedino se Maluda nije isticao).

                          Danas su vas pokrali, ali verujem da ce biti bolje u Fa Cupu i LS. Sanjam finale Arsenal - Chelsea !
                          Bog ti dao
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Danasnja utakmica je pokazala i to koliko fale Terry, Lampard... a i Drogba. U situacijama kada treba trgnuti, ohrabriti ekipu.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ja se bas plasim da cemo biti 5.6. Idemo i asn i siti i liv, a dolazi nam tot i nufc. bice cupavo

                              Comment


                              • Originally posted by Drogba View Post
                                Ja se bas plasim da cemo biti 5.6. Idemo i asn i siti i liv, a dolazi nam tot i nufc. bice cupavo
                                Realno Arsenal i Liverpool se mogu pobediti u gostima. Liverpool ne daje mnogo golova, i uz dobru taktiku se moze pobediti protiv njih, mada su naravno uzasno nezgodna ekipa za Chelsea poslednjih godina. Arsenal s druge strane po obicaju ima probleme u odbrani tako da opet uz dobru taktiku pobeda je moguca. Na kontre ih je lako probiti i to treba forsirati.
                                Naravno kod kuce protiv Newcastla ocekujem dominaciju, nije realno da se oni bore za top 4, nemaju taj kvalitet, mada ako nastave ovako konstantno protiv slabijih ekipa ko zna...
                                Naravno City u gostima ce biti pretesko, imaju sve pobede kod kuce, cele 2011. samo jedan remi kod kuce i sve pobede, tu je i 1 poen bonus.
                                A protiv Tottenhema kod kuce ce biti nesto slicno danasnjem mecu, pa ko bude imao vise srece.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X