Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Rekao sam u nastavku "nas". ;)

    Neka Cecha jos dugo na golu, nije on nama nikakav problem. Treba ovu ekipu obnoviti na ljeto, drasticno obnoviti!
    Ja ne vidim dobro, bice da sam oslijepio od muke i od stresa

    A dobro, ja ocekujem renovirani tim, bice tu dosta mladih igraca, novih takodje. Tesko da cemo gledati Drogbu i Lamparda jos dugo. Mislim da ce se tim drasticno promijeniti.
    Prije svega treba rijesiti pitanje trenera, a onda ostalo.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Ja ne vidim dobro, bice da sam oslijepio od muke i od stresa

      A dobro, ja ocekujem renovirani tim, bice tu dosta mladih igraca, novih takodje. Tesko da cemo gledati Drogbu i Lamparda jos dugo. Mislim da ce se tim drasticno promijeniti.
      Prije svega treba rijesiti pitanje trenera, a onda ostalo.
      Tu je i Lucas Piazon

      Comment


      • Originally posted by Plavac View Post
        Tu je i Lucas Piazon
        Pa na njega sam prvog i pomislio Komotno mogu poceti da ga forsiraju.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Mali De Bruyne je ubica, lucidan, sutina razarajuca, novi Lamps.

          Comment


          • Zao mi sto je ostao na pozajmici do kraja sezone...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Momci, ajmo sada zvanicno, sanse za prolazak dalje protiv Napoli-ja (u procentima)
              Mozemo li? Zanima me svacije misljenje.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Ima dobrih mladih igraca ne zaboravimo i na McEachran-a

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Momci, ajmo sada zvanicno, sanse za prolazak dalje protiv Napoli-ja (u procentima)
                  Mozemo li? Zanima me svacije misljenje.
                  Ako ovako nastavimo imamo sanse 85%
                  Last edited by Plavac; 10-03-12, 18:19.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Momci, ajmo sada zvanicno, sanse za prolazak dalje protiv Napoli-ja (u procentima)
                    Mozemo li? Zanima me svacije misljenje.
                    Krenete silovito, da barem 1-0 vodite na kraju prvog poluvremena, mislim da imate onda velike sanse.

                    Uklonite nekako Lavezzi-a i povecavaju vam se sanse.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Zamislite scenario, prodjemo dalje, i dodje nam Apoel Auu
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Smatram da su nam sanse veoma male iz razloga jer su sanse da mi ne primimo gol od Napolija 5%. Samim tim sto cemo ga primiti, moramo dati vise od 2 sto ce biti tesko, pretesko. Realizacija nam je ocajna a to je ono sto ce nas progurati/izbaciti iz LS. Da imamo RVP-a u ekipi, ne bih se brinuo ni sekunde, ali ovako je dosta dosta tesko da prodjemo dalje. Napoli razbio zadnju utakmicu u prvenstvu, pucaju od samopouzdanja. Moramo stisnuti od prve minute jako i nadati se da ga necemo primiti iz kontre. Wada je rekao, idealan rezultat bi bio 1:0 na poluvremenu...

                        Naravno, vjerovacu da to mozemo, ali dajem nam 40% za prolaz dalje. Dosta ce zavisiti i takticka postavka Di Mattea...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Smatram da su nam sanse veoma male iz razloga jer su sanse da mi ne primimo gol od Napolija 5%. Samim tim sto cemo ga primiti, moramo dati vise od 2 sto ce biti tesko, pretesko. Realizacija nam je ocajna a to je ono sto ce nas progurati/izbaciti iz LS. Da imamo RVP-a u ekipi, ne bih se brinuo ni sekunde, ali ovako je dosta dosta tesko da prodjemo dalje. Napoli razbio zadjnu utakmicu u prvenstvu, pucaju od samopouzdanja. Moramo stisnuti od prve minute jako i nadati se da ga necemo primiti iz kontre. Wada je rekao, idealan rezultat bi bio 1:0 na poluvremenu...

                          Naravno, vjerovacu da to mozemo, ali dajem nam 40% za prolaz dalje. Dosta ce zavisiti i takticka postavka Di Mattea...
                          opa, povecao si sanse za 10 %
                          ja ostajem na 45 %

                          Sanse da ja prezivim taj mec- 25 %
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Ako cemo realno, sanse su 42.7%.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Ako cemo realno, sanse su 42.7%.
                              Dodaj tu moj dres i moj avatar i to ti je- 43.6%
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                                Momci, ajmo sada zvanicno, sanse za prolazak dalje protiv Napoli-ja (u procentima)
                                Mozemo li? Zanima me svacije misljenje.
                                Pa vidi, ima jedna stvar u koju se bas uzdam. Uzdam se u to da ako su vec, da kazemo, bojkotovali AVB-a, i ako je pod njim bila losa hemija, onda im je verovatno laknulo kada je otisao, i poginuce da dokazu da ekipa vredi i da nije problem u igracima. Tu pre svega mislim na Frenkija, Cola, Didije i stariju ekipu. Svi znamo koliko oni zele ligu sampiona, a isto tako su i oni svesni da je ovo mozda poslednja sansa ove generacije da se domogne "usatog". Bez obzira sto je Napoli sada hit i sto su u vrh formi, mi smo SIGURNO bolja ekipa, gledao sam Napoli vise puta ove sezone, bilo je tekmi kad su delovali kao raspustena banda, npr. protiv fenjerasa Novare kada su jedva izvukli bod. E sad, jedno sigurno stoji, a to je da je njihov napadacki trio mozda i najubojitiji u Evropi trenutno, ali sta sad, moramo da se kockamo. Ako je Arsenal dobio Milan sa 3 - 0, pa zasto mi ne bismo mogli Napolitance sa bar 2 - 0? Sve u svemu, objektivno vece sanse dajem Napoliju, ali ako igaci polude kako samo Chelsea zna sa sve Bridgom, i ako se npr. poluvreme zavrsi sa 1 - 0, e onda smo mislim nezaustavljivi.

                                Comment

                                Working...
                                X