Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Real ove nedelje 110.
    Inter 104.
    Čelsi 107.

    Nekako postoji i dosta sličnosti između ovih timova, i uzajamna poštovanja, a dodao bih ovoj listi prijateljstva i Lacio i Glazgov Rendžers!

    Čelsijevi navijači se sprijateljili sa Lacijalima 70-ih. Tifozi Lacija najbolje odnose u Kalču imaju sa Interovim fanovima. Sa Realom Lacijali početkom ovog veka, a plavoj uniji se priključuje i Glazgov.

    http://en.wikipedia.org/wiki/S.S._Lazio_fans#Gemellaggi

    Ne treba zaboraviti ni Murinja koji je ostavio neizbrisav trag! A i postoji dosta sličnosti između Romana i Masima...
    Alal ti vera brate!

    Neka je sa srecom, da danas ostvarimo pobjedu i da igramo LS dogodine! I da i mi docekamo dan kada ce Bridge biti prosiren, ako Bog da.

    Jos jedna vesela vijest je da smo spremni dati €20m za Witsela, bar su takve spekulacije.
    Last edited by bracala; 10-03-12, 12:20.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Mourinho produzio ugovor sa Real-om
      Last edited by Drunken Whaler; 10-03-12, 13:42.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Ne klonjavajte duhom...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          Mourinho produzuje ugovor sa Real-om
          Nego sta, Jose ce se u Englesku vratiti za 3-4 godine mozda, i to verovatno u Chelsea...Do tada je rezervisan za Real.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Nego sta, Jose ce se u Englesku vratiti za 3-4 godine mozda, i to verovatno u Chelsea...Do tada je rezervisan za Real.
            Malo mi nelogično da će Žoze da produži ugovor sa Realom. Logičnije je da odradi ovaj postojeći do 2014. i onda da napusti klub. A i 4 godine u jednom timu je mnogo kada se pogleda njegovo vreme u ostalim timovima...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Malo mi nelogično da će Žoze da produži ugovor sa Realom. Logičnije je da odradi ovaj postojeći do 2014. i onda da napusti klub. A i 4 godine u jednom timu je mnogo kada se pogleda njegovo vreme u ostalim timovima...
              Krle pusti ti svoju logiku i pusti coveka da produzi ugovor.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Vratice se al' u United.

                Da je da Robbie nekim cudom spasi ovu sezonu. Zamislite da Torres pogodi (jest da je fantazija)... Usao bi u istoriju jer je zabio na 107. rodjendan kluba. Ili ako Drogba zabije, to ce mu biti 100. gol u PL na dan kluba ili Lamps ako utrpa, 150. gol u PL. Bane ce vjerovatno zabiljeziti 100. nastup itd...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Krle pusti ti svoju logiku i pusti coveka da produzi ugovor.
                  Ali logičnije je... Već ima dobrostojeći ugovor koji mu garantuje još 2 godine u Realu a posle će po isteku ugovora moći sam da bira tim u koji želi da ode, a ne onaj tim koji plati odštetu Realu.

                  A možda ima i nameru da nasledi tada Fergusona u Junajtedu!? Mada bih i ja lično voleo da se vrati u Čelsi...

                  EDIT: Murinjo sutra 100. put vodi Real...

                  A ako se Inter probudio na svoj rodjendan, probudiće se i Čelsi!
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Ali logičnije je... Već ima dobrostojeći ugovor koji mu garantuje još 2 godine u Realu a posle će po isteku ugovora moći sam da bira tim u koji želi da ode, a ne onaj tim koji plati odštetu Realu.

                    A možda ima i nameru da nasledi tada Fergusona u Junajtedu!? Mada bih i ja lično voleo da se vrati u Čelsi...

                    EDIT: Murinjo sutra 100. put vodi Real...

                    A ako se Inter probudio na svoj rodjendan, probudiće se i Čelsi!
                    Danas brate, danas..

                    Ja licno mislim da ce Mou voditi Chelsea, ne verujem nesto u to da ce preuzeti United.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Danas brate, danas..

                      Ja licno mislim da ce Mou voditi Chelsea, ne verujem nesto u to da ce preuzeti United.
                      Bilo bi logicno jer je tu ostao nedovrsen posao. Ali lud je on...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Alal ti vera brate!

                        Neka je sa srecom, da danas ostvarimo pobjedu i da igramo LS dogodine! I da i mi docekamo dan kada ce Bridge biti prosiren, ako Bog da.

                        Jos jedna vesela vijest je da smo spremni dati €20m za Witsela, bar su takve spekulacije.
                        E ovo bih stvarno voleo da vidim. Bas je igrac kakav nam nedostaje. Vrhunski tehnicar, kreativan, pokretljiv, a u isto vreme fizicki mocan.
                        Nekako mi se cini da od odlaska Ballacka nam slabo deluje ta sredina, nema igraca sa autoritetom. Mislim, naravno tu je Lampard, ali prosle sezone je propustio 4 meseca zbog povrede, sad vec ima 33 godine, puni 34 u junu, nije to vise onaj Lampard. Witsel bi bio pun pogodak, a realno 20M danas nije mnogo.

                        P. S. Srecan rodjendan Chelsea
                        sigpic

                        Comment


                        • Sretan rodjendan i od mene , da danas dobijete one drvosjece .

                          A Witsela ako dovedete to je jackpot stvarno , veliki igrac , bas kompletan .. Mada , poznavajuci Benficu i ostale klube u Portugalu tesko da ce ga pustiti za 20 miliona , jer ako za Gaitana traze oko 30 , trazit ce i za njega vjerovatno , ali vidjet cemo .
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            E ovo bih stvarno voleo da vidim. Bas je igrac kakav nam nedostaje. Vrhunski tehnicar, kreativan, pokretljiv, a u isto vreme fizicki mocan.
                            Nekako mi se cini da od odlaska Ballacka nam slabo deluje ta sredina, nema igraca sa autoritetom. Mislim, naravno tu je Lampard, ali prosle sezone je propustio 4 meseca zbog povrede, sad vec ima 33 godine, puni 34 u junu, nije to vise onaj Lampard. Witsel bi bio pun pogodak, a realno 20M danas nije mnogo.

                            P. S. Srecan rodjendan Chelsea
                            Tacno tako. Od odlaska Ballacka ali i Deca, vezni nam se ne moze oporaviti nikako. Stvarno bih bio srecan ako bi Witsel dosao. 'Ladno je idealan profil igraca koji nam je bas potreban.

                            Navodno je zapao za oko Robbieju...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • (4-2-3-1): Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Cole; Mikel, Meireles; Ramires, Lampard, Kalou; Drogba

                              Subs: Turnbull, Luiz, Essien, Romeu, Mata, Sturridge, Torres
                              Jaca nam klupa od prvog tima. Mislim da su Mata i Sturridge morali od prve minute startovati. Jedino pozitivno je sto je opet 4-2-3-1 formacija...

                              Neka je sa srecom! Ali sam iznenadjen sastavom...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Čekaj, a na kojoj poziciji igra Ramires?
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X