Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nikad nisam voleo Ibrahimovica kao igraca, nekako mi je previse statican na terenu, cesto preteruje u svojim potezima, iako je cinjenica da sa loptom moze da uradi sta god hoce

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Opa, sada se pominje da je Ibrahimovic trenutno u Londonu i da se vode pregovori oko njegovog prelaska u Chelsea.
      Sta kazete na to?

      Ja mislim da je to odlicno (ako je istinito naravno), jer tesko da se mozemo osloniti na Torresa da igra dobro kompletnu sezonu, a adekvatnu zamjenu nema.
      Da se ne lazemo, ako zelimo titule, sa Sturridge-om ili Lukaku-om u napadu- tesko. Mozda i nemoguce.
      Realno ako dodje Ibrahimovic Torres moze samo njemu da bude zamena

      Comment


      • Gledam na Skaju,predsednik Internacionala kaze da oni jos nisu dobili nikakvu ponudu,dok menadjer tvrdi suprotno . Oskar takodje ne zna nista,osim da su neki Evropski klubovi zainteresovani.

        Comment


        • Citam na vise mjesta da je Oscar vas ..

          Ako je tako , blago vama ..

          Gledao sam ga 3-4 puta u Brazilu i mozda 5 puta u Internacionalu , mnogo dobar igrac , super za vas ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Da, da, evo i ja sam sada citao malo o tome. U pitanju je igrac koji je po prirodi cista 10-ka, ali moze igrati i na oba krila. Smatram da ukoliko se ovaj transfer realizuje, od Hulka nece biti nista.

            Hazard (21), De Bruyne (20), Marin (23), Kakuta (21), McEachran (19), Bertrand (22), Sturridge (22), Mata (23), Oscar ? (20). Bravo Robbie legendo, samo podmladjuj.

            p.s. Sto se tice Ibrahimovica, neka hvala.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Moje misljenje da Robi ima mali utacaj na to ko dolazi,uostalom kao i svi ostali treneri kod nas koji su bili. Taj posao odradjuje i Roman i sportski direktori,malo se tu sta trener pita u nasem klubu po tom pitanju.;)

              Comment


              • Romanova 2 najocitija pojacanja su Sheva i Torres. Sve ostalo je djelo predsjednika u dogovoru sa trenerom.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Da,to su 2 ocigledna,ali sigurno je bilo jos njegovih igraca,uostalom Robi je rekao da nije znao da dolazi Marin, u tom fazonu.

                  Comment


                  • Cech i Marin su ti odluke uprave. Samo se dosta ljudi zanosi s time da svakog igraca dovodi Roman sto je daleko od istinitog. Ja ti kazem da Bruce Buck i Ron Gourlay imaju veliki uticaj u donosenju odluka vezanih za transfere, a tu je i Emenalo koji trazi ono sto ovi zele.

                    Cahill se u potpunosti vratio treninzima.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by Drogba View Post
                      Moje misljenje da Robi ima mali utacaj na to ko dolazi,uostalom kao i svi ostali treneri kod nas koji su bili. Taj posao odradjuje i Roman i sportski direktori,malo se tu sta trener pita u nasem klubu po tom pitanju.;)
                      Jok, pitace cistacicu koga da dovede.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Cech i Marin su ti odluke uprave. Samo se dosta ljudi zanosi s time da svakog igraca dovodi Roman sto je daleko od istinitog. Ja ti kazem da Bruce Buck i Ron Gourlay imaju veliki uticaj u donosenju odluka vezanih za transfere, a tu je i Emenalo koji trazi ono sto ovi zele.

                        Cahill se u potpunosti vratio treninzima.

                        Ja to nisam ni rekao,osim 2 pomenuta igraca koja su jasna da su Romanove zelje,to svi znamo,al sigurno ima jos neki za koga ne znamo. Dakle to nije ni 2 posto transfera.


                        Upravo to i pricam,ta tri coveka koja si spomenuo su najodgovornija za dovodjenje igraca,a ne trener.

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          Ja to nisam ni rekao,osim 2 pomenuta igraca koja su jasna da su Romanove zelje,to svi znamo,al sigurno ima jos neki za koga ne znamo. Dakle to nije ni 2 posto transfera.


                          Upravo to i pricam,ta tri coveka koja si spomenuo su najodgovornija za dovodjenje igraca,a ne trener.
                          Emenalo i Gourlay su najblizi treneru po tom pitanju. Cesto s njim razgovaraju o mogucim transferima i kada trener iznese zelju o nekom igracu, onda se krece u akciju. Trazi se na trzistu ono sto najblize odgovara zahtjevima trenera. Tako je Mou doveo skoro citavu ovu generaciju koja nam je donijela LS. Tako je AVB doveo Matu i Cahilla. Uvijek su tu prisutne konsultacije. Na kraju krajeva, najbitnije mi je da se uzimaju trofeji.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            p.s. Sto se tice Ibrahimovica, neka hvala.
                            Ne zezaj Masteru Kocka je to velika mada mislim da treba takva napadacka snaga slicna Drogbi. Ibrahimovic zna cesto da deluje nezainteresovano ali mu je dovoljan trenutak da resi utakmicu. Potez igrac, ja takve volim. Opet kazem jeste kocka ali verujem da ne bi imao problema. Moras da imas rotaciju, Tores Ibra Staridz, Lukaku na pozajmicu odmah.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Ja Ibrahimovica ne podnosim i zato ga i ne zelim u klubu. A jos samo fali da dodje pa da pocne narusavati atmosferu samo zato sto misli da se svijet oko njega okrece. A na kraju krajeva, vrsi se remont ekipe, dovode se mladi i talentovani igraci, Zlatan nije vise tako mlad. Jos jednom, neka hvala.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Ja Ibrahimovica ne podnosim i zato ga i ne zelim u klubu. A jos samo fali da dodje pa da pocne narusavati atmosferu samo zato sto misli da se svijet oko njega okrece. A na kraju krajeva, vrsi se remont ekipe, dovode se mladi i talentovani igraci, Zlatan nije vise tako mlad. Jos jednom, neka hvala.
                                Mumaro da pokida dve godine osecam da ce da se uklopi perfektno dobar je on lik samo kad hoce... 20 golova u sezoni minimum i ti i ja pevamo.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X