Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde dobro, ako postoji sreca u nesreci onda je to sto ce Cahill igrati. Nadam se i Essien.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Ajde dobro, ako postoji sreca u nesreci onda je to sto ce Cahill igrati. Nadam se i Essien.
      Cahill bi sigurno bolje izgledao sa Terryjem u tandemu, a Essien nije 100% spreman.

      Jebes ovakvu srecu...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Cahill bi sigurno bolje izgledao sa Terryjem u tandemu, a Essien nije 100% spreman.

        Jebes ovakvu srecu...
        Ma znam, vec sam o tome govorio (o tandemu Terry-Cahill a Luiz na klupi) ali jbg, sta da se radi...
        Jbg, sredina ce nam izgledati ocajno. Vjerovatno ce i Malouda igrati. Vidjecemo, mozda moze da igra formacijom 4-2-3-1 i tako skrati broj veznih, dakle Romeu i Meireles, lijevo ovaj indijanac (Malouda), poluspic Mata, desto Sturridge i napad Torres.
        U suprotnom(ako bude 4-3-3) na sredini ce biti Essien umjesto Maloude, ostalo sve isto.
        Kako god, tesko da cemo sjutra iscupati bodove. Vidjecemo.
        p.s. Ima li prenosa?
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          Ma znam, vec sam o tome govorio (o tandemu Terry-Cahill a Luiz na klupi) ali jbg, sta da se radi...
          Jbg, sredina ce nam izgledati ocajno. Vjerovatno ce i Malouda igrati. Vidjecemo, mozda moze da igra formacijom 4-2-3-1 i tako skrati broj veznih, dakle Romeu i Meireles, lijevo ovaj indijanac (Malouda), poluspic Mata, desto Sturridge i napad Torres.
          U suprotnom(ako bude 4-3-3) na sredini ce biti Essien umjesto Maloude, ostalo sve isto.
          Kako god, tesko da cemo sjutra iscupati bodove. Vidjecemo.
          p.s. Ima li prenosa?
          Tacno je sve sto si rekao. Ma Swansea je preluda ekipa kod kuce. Jos igraju dosta tecno... Nisam neki optimista za taj mec.

          Ne znam da li ima prenosa, nemam ja SK. ;)
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Prenos je na SK3 koji ima veoma mali broj ljudi ali bice dobrih streamova.
            sigpic

            Comment


            • @ Ivan Piper Da da, ovo mi je novi stari avatar, zato sam i napisao da sam se vratio na core

              Inace Lampard ce biti spreman za United, sto je dobra vest.

              Nadam se da necu gledati Maloudu sutra, najbolje bi bilo vezni red Romeu-Essien-Meireles, ali realno ta trojica ne mogu da se porede tehnicki sa veznim redom Swansea, sto je stvarno za plakanje, eeeejjjjjjjj Swansea....
              sigpic

              Comment


              • Navodno je Lucas Piazon na putu za Wales sa prvim timom. Mozda dobije sutra sansu. A to bi me obradovalo i bila bi jedina pozitivna stvar u ovom sivilu koje nas je spopalo.

                Sa twittera:

                @Lpiazon
                Going to Wales now , I'm very happy to be in first team today ! Kisses , thanks all


                A to je potvrdio i David Luiz

                Welcome to the first team @Lpiazon , enjoy the moment you deserve it!

                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Swansea City v Chelsea in all competitions
                  Games played 20
                  Chelsea wins 9
                  Swansea wins 5
                  Draws 6

                  Head to head in the League at Swansea
                  Games played 9
                  Chelsea wins 2
                  Swansea wins 4
                  Draws 3

                  Biggest league win at Swansea for each team
                  Swansea 3-0 Chelsea - 12/04/1930 and 25/04/1981
                  Swansea 1-3 Chelsea - 22/11/1983

                  The Blues remain the only Premier League team not to have conceded from a corner this season.
                  Swansea have the best home defensive record in the Premier League (with Manchester City). They have only conceded six goals in 11 games, kept six clean sheets and only conceded two once against Arsenal in their last game at the Liberty Stadium.
                  Chelsea have dropped 10 points from either drawing or winning positions this term.
                  Spoiler
                  - Liberty Stadium -

                  Capacity: 20.532


                  Jasno se moze vidjeti da je Swansea veoma ozbiljna i opasna ekipa na svom terenu. Sigurno da ce biti silno motivisani, jer je Arsenal ovdje pao, sa istom zeljom idu i na nas. Pucaju od samopouzdanja pred svojom publikom. Igraju dosta tecno, po zemlji, rijetko grijese u razmjeni pasova. Fromacija: 4-2-3-1. S druge strane, nama je povrijedjen znacajan broj igraca (Terry, Lampard, Ramires, Mikel). Vecina je iz sredine terena sto ce dodatno otezati nasu igru. Tesko bi bilo i da su svi zdravi, a ovako ce biti jos teze. Ocekujem da ce Piazon dobiti priliku tu na sredini ili na krilu. Naravno, ne znaci da ce on odmah pokidati, ali njemu (mladim igracima) je 15 minuta veliko kao kuca. Trebamo maksimalno koncentrisano uci u utakmicu. Nadam se da ce presing biti bolji ili bar onakav kao protiv QPR-a sto je bio. Presing mora postojati! Uzdam se u Matu i Sturridgea da mogu nesto napraviti u napadu...

                  Bice pakleno tesko. Potajno se nadam pobjedi kao i svaki put, ali je ne ocekujem.

                  Neka je sa srecom!

                  P.S. De Bruyne potpisao.
                  http://www.chelseafc.com/page/Latest...594667,00.html
                  Last edited by bracala; 31-01-12, 11:29.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • 423698_10150565962127259_86037497258_8884281_812972456_n.jpg
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Da cujem vasa "osjecanja". Ko ce nam doci veceras?

                      Ja imam osjecaj da nece niko. Ali eto, tipujem na Williana iz fazona.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Da cujem vasa "osjecanja". Ko ce nam doci veceras?

                        Ja imam osjecaj da nece niko. Ali eto, tipujem na Williana iz fazona.
                        Ja imam osjecaj da ce neko doci. Ne znam ko, ali neko ce doci.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Ja se nadam da ce doci Willian

                          Mata-Willian-Sturridge i ispred Torres

                          Comment


                          • Evo ja veceras ocekujem laganu podebu uz ne jedan nego 2 gola T O R E S A A A A !!!!!

                            Postavite link jer nemam SK3 PLIZZZ !


                            evo i avatar promenjen, sve u sluzbi zgoditka
                            Last edited by Drogba; 31-01-12, 15:19.

                            Comment


                            • Originally posted by Drogba View Post
                              Evo ja veceras ocekujem laganu podebu uz ne jedan nego 2 gola T O R E S A A A A !!!!!

                              Postavite link jer nemam SK3 PLIZZZ !


                              evo i avatar promenjen, sve u sluzbi zgoditka
                              Nemoj ziv bio opet sa prognozama oko Torresa.

                              Postavicu ja ovdje stream ako ne zaboravim. ;)
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ja "osecam" da ce doci Lucas Moura za 35M


                                EDIT: Sta mislite za veceras klasicna 4-4-2? Mata levo, Sturridge desno, Meireles i Romeu centralno, napred Torres i Lukaku.
                                Makar bi kontre bile ubitacne, a mozda bi Torresu prijalo da igra s nekim u tandemu... Naravno sumnjam da ce se to desiti, ali mislim da vredi isprobati...
                                Last edited by Tony_G; 31-01-12, 16:01.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X