Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa posto je Napoli "zrtvovao" sezonu zbog LS i slabe dubine time, dace verovatno sve na LS, a u ligi sta izvuku jer je tamo konkurencija jaka.. No nesumnivo jak protivnik, samo kad mi neko pomene Lavecija, Kavanija i Hamsika, najezim se sav... No ima tu jos par dobrih i opasnih igraca, pored Inlera, zaboravlja se Maggio, Gargano je vrlo dobar zadnji-vezni, ma opasna ekipa, jos imaju maga na klupi, Macarija... Pratio sam ih ja par puta, to je ekipa koja se uglavnom oslanja na kontre, i ne stvaraju preterano veliki broj sansi na mecu, uglavnom ono sto stvore, to iskoriste...
    Sve u svemu, mnogo zajeban mec za vas, pogotovo sto ste u ocajnoj formi, mada nisu ni oni u bog zna kakvoj formi...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Verujem da ce Drogba igrati nije on osetio one utakmice AKN nisu nista za njega kad u PL nosi 3 igraca na ledjima
      Cini mi se da je Inler povredjen mada nisam siguran a ako ne bi igrao to je veliki - za Napoli bitan je on sraf u veznom redu.
      Stoji da je Macari veliki takticar i sjajan motivator ali mozda Murinjo posalje Boasu taktiku za tekmu protiv Napolija
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ako im ne igra Inler to je ozbiljan nedostatak,covjek je nezamjenjiv an sredini terena,a Napoli inace ima jako malo rjesenja kada im se neko iz prve postave povrijedi.Sto se tice naturalizovanog Svajcarca pokazao je ove godine,a posebno u LS kakav je igrac...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Samo da dodam, ja mislim da forma u domacem prvenstvu nema nikakve veze sa LS. Dakle, mozemo da igramo lose u engleskoj (kao sto i igramo trenutno), ali to ne znaci da ce igrati lose u LS. Mene igra trenutno ne brine previse, jer vjerujem da ce odigrati pristojono u ovom dvomecu. Ipak je to LS, kada izadjete na teren, zaboravite dogadjanja iz PL. Sjetite se samo onog meca sa Valencia-om, i tada smo bili u losoj formi, mislili smo tesko cemo sa njima, pa smo ih dobili rezultatom 3-0.
          Last edited by Drunken Whaler; 14-02-12, 18:47.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Verujem da ce Drogba igrati nije on osetio one utakmice AKN nisu nista za njega kad u PL nosi 3 igraca na ledjima
            Cini mi se da je Inler povredjen mada nisam siguran a ako ne bi igrao to je veliki - za Napoli bitan je on sraf u veznom redu.
            Stoji da je Macari veliki takticar i sjajan motivator ali mozda Murinjo posalje Boasu taktiku za tekmu protiv Napolija
            To ce se garant desiti.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Da nam je Hiddink trenutno menadzer, ja se ne bih brinuo. Covjek zna da spremi taktiku, profesionalac za dvomec
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Da nam je Hiddink trenutno menadzer, ja se ne bih brinuo. Covjek zna da spremi taktiku, profesionalac za dvomec
                Kiksao je i on u zadnje vrijeme,ponizen je u zadnjem dvomecu koji je imao kao trener.AVB ga jos nikad nije izgubio u kratkoj karijeri,ja imam puno povjerenje i nemam nikakvu sumnju u plasman dalje,mnogo je on bolji trener ovako nego u PL.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Kiksao je i on u zadnje vrijeme,ponizen je u zadnjem dvomecu koji je imao kao trener.AVB ga jos nikad nije izgubio u kratkoj karijeri,ja imam puno povjerenje i nemam nikakvu sumnju u plasman dalje,mnogo je on bolji trener ovako nego u PL.
                  Za sada i ja vjerujem u AVB-a. Tacnije nadam se da ce potvrditi to sto si rekao. Sacekacu da prodje neko vrijeme, pa cu onda sagledati stvari. Ipak je i AVB zasluzio da mu se pruzi prilika da se dokaze u LS.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Samo da se izbori 4. mjesto ove sezone da Boas moze ostati. Onda neka sklopi ekipu za narednu sezonu i popravice se dosta toga.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Nisam siguran ali mislim da sam negde procitao da se Inler povredio protiv Chieva...
                      Ja se nadam i trebalo bi da Chelsea izbori LS i da AVB udje u sledecu sezonu cvrsce, sa dobrom podlogom i velikim iskustvom iz ove sezone. Definitivno nije menadzer kojeg treba tako lako odbaciti i osporavati.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Evo sad sam procitao da se neki od igraca dopisuju sa Mourinhom, pa i ne cude me losi rezultati. Oni sabotiraju Boasa tako sto nece trcati na terenu, to se vidi. Ne mogu da vjerujem...

                        Sada bih jos vise volio da izborimo 4. mjesto pa da Boas sastavi tim po svojoj zelji na ljeto. Pa bi se sa novim igracima u narednoj sezoni pricala drugacija prica...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Evo sad sam procitao da se neki od igraca dopisuju sa Mourinhom, pa i ne cude me losi rezultati. Oni sabotiraju Boasa tako sto nece trcati na terenu, to se vidi. Ne mogu da vjerujem...
                          Ma nije to do toga... Jose i AVB su prijatelji ne bojkotuju igraci nista na terenu nego su jednostavno malo ,,udareni''. A sa Joseom se sigurno dopisuju Terry, Lampard, Drogba i ostali miljenici izaci ce to na dobro nista ne brini
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Evo sad sam procitao da se neki od igraca dopisuju sa Mourinhom, pa i ne cude me losi rezultati. Oni sabotiraju Boasa tako sto nece trcati na terenu, to se vidi. Ne mogu da vjerujem...

                            Sada bih jos vise volio da izborimo 4. mjesto pa da Boas sastavi tim po svojoj zelji na ljeto. Pa bi se sa novim igracima u narednoj sezoni pricala drugacija prica...
                            Gdje si to procitao?
                            Pa da... Na neki nacin to se i moglo pretpostaviti. Par igraca su stariji od AVB-a, mozda je i to razlog nezadovoljstva...
                            Bruka, stvarno bruka...
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Ma nije to do toga... Jose i AVB su prijatelji ne bojkotuju igraci nista na terenu nego su jednostavno malo ,,udareni''. A sa Joseom se sigurno dopisuju Terry, Lampard, Drogba i ostali miljenici izaci ce to na dobro nista ne brini
                              Jbg, ne znam bas da li ce to sve na dobro izaci. Prekuce, juce i danas se samo pise o frustracijama koje vladaju u ekipi. A cinjenica je da igraci nikako ne trce na terenu. Umor sigurno nije u pitanju, nije im sigurno Boas rekao da ne trce. Tako da je to meni zapalo za oko, ima tu necega sigurno...

                              @ Ivane

                              http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-Mourinho.html
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ma ljudi nije nista cudno sto se dopisuju sa Mourinhom. Sigurno je da su mnogi igraci dobri prijatelji sa njim, tako da me to nista ne cudi, niti zabrinjava. Najnormalnija pojava.
                                A da li imaju postovanja prema AVB-u, ili mozda bolje pitanje da li je on pravi autoritet u svlacionici? Pa po mom misljenju nije, i kako da bude? Nikad nije profesionalno igrao fudbal, ima isto godina kao neki igraci, previse je lutao sa selekcijom, poslednjih par meseci forsira neku cudnu taktiku gde se igra prilicno povuceno i ceka se protivnik na svojoj polovini. Normalno da se igracima te stvari ne svidjaju. Mnogi su pricali kako im se ne svidja sto cekaju do poslednjeg trenutka pred mec da saznaju ko ce uopste igrati. Ne desava se tek tako da igraci izgube poverenje u trenera, ako su price istinite sigurno da postoje neki razlozi. Uostalom, zar iko od nas ima veliko poverenje u AVB-a?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X