Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jose Mourinho retains the support of the Chelsea hierarchy and #Napoli’s striker Gonzalo Higuain is high on his wish list. #CFC (Mirror)

    Chelsea eye Gonzalo Higuain transfer that would leave Diego Costa's future in doubt. #CFC (Mirror)
    Poslao mi drug Abramovic,a ja bas zelim ovdje da postavim...daj da se veselimo kao nikad,daj radosti da osjetimo platite pare koje god da traze

    Ove sezone sta igra ne moze mu niko ni prici,ne dam ja ni reci.Zabija,asistira,brani pa se malo spusti na zadnjeg veznog,pa na poziciju 10 okrene stranu nikakav problem + sve utakmice rijesio
    Last edited by AK47; 10-11-15, 10:03.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Teško da nama može da pomogne iko u napadu .Gledam tu utakmicu protiv Stouka koja nam je uzgred i najbolja partija ove sezone kolko tu ima propusta,prvenstveno mislim na fazu napada gde mi apsolutno nemamo nikakav plan pa prokleti Kristal Palas deluje organizovanije dok je Siti u ovom trenutku svemirski brod za nas.

      Kosta je u par navrata naročito protiv Porta odigrao fantastično,ovo u subotu samo sviranje uz bubanj,izvlači se čovek na stranu,ajd nije to problem,nego šta rade drugi igrači,nama niko u tom trenutku ne kreće napred prema 16,nego ova zadnja linija Stouka sedi tamo usamljena,prazan prostor,to je tek ličilo na nešto kad je Remi ušo pa je ulazio u 16,nakon toga je i došlo do one akcije kad ga je Kostadin fantastično uposlio.Kritikuju se pojedinci a zaboravlja se da je fudbal igra sa 11 igrača,naš tim ko tim NE ZNA da igra a za to je kriv trener koji NE ZNA da ih nauči ništa.

      Neće ovo da se popravi biće tu patnje i ha ha,može to nešto da se izgura na individualni kvalitet u krajnjem slučaju i to je to.
      Last edited by saburo sakai; 10-11-15, 12:00.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Nek ima i neki navijac Chelsea da kaze Murinju da ne zna da nauci fudbalere.

        Respect Saburo
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jose Mourinho ne zna igrace da nauci nista,hvala vam gospodo vama i vasem znanju o fudbalu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Niko nije rekao ne zna NISTA da ih nauci. Zna on da ih nauci kako da se parkiraju u dva reda ispred gola i brane se svojim zivotima i onda eventualno neka kontrica da padne i eto gola.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Niko nije rekao ne zna NISTA da ih nauci. Zna on da ih nauci kako da se parkiraju u dva reda ispred gola i brane se svojim zivotima i onda eventualno neka kontrica da padne i eto gola.
              Drzi se ti Aki ekonomije.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Niko nije rekao ne zna NISTA da ih nauci. Zna on da ih nauci kako da se parkiraju u dva reda ispred gola i brane se svojim zivotima i onda eventualno neka kontrica da padne i eto gola.
                Pa kako je naucio Mesuta da spuca milion asistencija i Real da zabije milion golova one sezone
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Pa kako je naucio Mesuta da spuca milion asistencija i Real da zabije milion golova one sezone
                  Doso Mesuto kao najbolji igrac Svjetskog te godine u Real, a u Realu igrao otac Pipita, i masina Ronaldo.

                  Naucio ga Murinjo da pokriva teren bolje kada se brani ekipa, sam OTAC priznao
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nemoj zaboraviti Di Mariju koji je meni tada bio najjaci igrac Reala, ali za to je zasluzan sam DM nikako Murinjo..afkors.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Doso Mesuto kao najbolji igrac Svjetskog te godine u Real, a u Realu igrao otac Pipita, i masina Ronaldo.

                      Naucio ga Murinjo da pokriva teren bolje kada se brani ekipa, sam OTAC priznao
                      Ozil je dosao za male pare kao jos uvijek neafirmisan igrac u potpunosti mada je bio jako dobar na Mundijalu.Mou ga je popravio sam Bog zna koliko i doveo u red...taj fudbal sto se igrao te sezone ja necu zaboraviti nikad to je ludilo mozga bilo

                      Mozemo imati argumente ove ili one,ali bez gluposti

                      Pogledaj malo sta je igrao najbolji stoper svijeta(koju poziciju) do dolaska Posebnog u Real,vidi malo to
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ovaj AK je najjaci,lik nista ne pise u nasoj temi,onda dodje posle 3 meseca i kaze kako je gledao jednu utakmicu pola sata.

                        Sad trazi argumente i spusta naravno "gospodo ovo ono" nakon toga po defoltu sledi ban i svi srecni,svi zadovoljni.

                        Boli mene uvo sta je on uradio sa Ozilom u Realu,interesuje me sta je uradio sa Celzijem zadnjih 11 meseci.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Brate ja gledam skoro svaku utakmicu i ne moram ja da pisem nista nisam ja tebi ni bilo kome duzan nesto...ja jesam razocaran i krivo mi je zato i ne pisem,a tebi se niti obracam niti si mi interesantan uopste

                          Ti pisi sta hoces i kako hoces mene ne zanimas uopste opet ti kazem,tvoj nacin price i izrazavanja mi ne pase zato te i ne citam
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Mozda 5% igraca je u karijeri izgledalo bolje kod nekog drugog trenera nego kod Zozea. Tu su ukljuceni i igraci koje nije zeleo da dovede(Kvadrado i ekipa).
                            sigpic

                            Comment


                            • Moze sve sto ste rekli, al dajte recite mi molim vas kojeg je to mladog igraca proveo Mou iz akademije do prvog tima? Kojeg?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ne stizem da ispratim sve pa da li neko moze samo da mi kaze da li nam ostaje Murinjo i da li je istina da smo odradili ili cemo tek odraditi zamenu Matica za Ronalda?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X