Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro za posjed sam ja pretjerao malo, jbg ispizdio sam. Posjed je bio takav sigurno 25 minuta prvog poluvremena kasnije se izjednacio.
    Ma napate se dok oduzmu loptu. Mata i Sturridge nisu bili odsjeceni kao prije, vec su bili vise ka unutrasnjosti rasporedjeni, ucestvovali u presingu, svi stisnu. Uzme se lopta i doda Maloudi ili Meirelesu a Mata i Sturridge pocnu se otkrivati po stranama a ovi to useru jbt, pa da jauces na sav glas.

    Ja bih protiv Uniteda stavio Bertranda i Lukakua od prve pa sta bude. Gore nece odigrati sigurno. A komotno bih ubacio i Piazona.

    Ovako da izgleda:
    Spoiler


    Eto Meireles bi mogao vjerovatno umjesto Essiena uci na poluvremenu ili oko 60-og minuta. A ova formacija se vrlo lako moze u 4-2-3-1 formirati. Samo Piazon ode u sredinu a Romeu i Essien/Meireles ostanu pozadi. Ne mora Piazon u sredinu, moze i na krilo a Mata u sredinu. Njih dvojica bi imali sigurno free role tokom utakmice. Pa da nas Bog vidi.

    Sta mislis?
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Dobra ideja, ali zaboravio si da ce Lampard biti spreman za tu utakmicu tako da on mora da igra.
      Mislim da ce biti vezni red Romeu-Meireles-Lampard, mada bih voleo da vidim negde Piazona, a i Lukakua...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Dobra ideja, ali zaboravio si da ce Lampard biti spreman za tu utakmicu tako da on mora da igra.
        Mislim da ce biti vezni red Romeu-Meireles-Lampard, mada bih voleo da vidim negde Piazona, a i Lukakua...
        A jest, zaboravio sam. Piazon bi mogao dobiti sansu jedino ako budemo vodili protiv Uniteda 3:0 u 1. poluvremenu, a to se nece ni u ludilu desiti. Druga mogucnost je da se jos neko povrijedi pa da on uleti. To je realnija mogucnost da dobije priliku...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Znate kako, mozemo mi imati dobar tim kada se svi oporave. Trenutno, ovo je ocaj, ali moze biti bolje( jer gore ne moze). Onom Maloudi treba zabraniti da gleda utakmice Chelsea-ja, a ne da ih igra. Koliko je covjek nesposoban to je nemoguce. Sta radi on sa loptom kada mu je u nogama??? Uzas, uzaaas!!
          Essien igra dobro! Nije jos 100 % spreman, ali kazem kada budu igrali on i Lampard u prvoj bice to dobro. Sto se tice Meirelesa, lose igra trenutno, sinoc nista korisno nije uradio. (gledao sam 2. poluvrijeme, tako da ne pricam napamet).
          Trenutno je ovo jako lose. Ljudi, dzaba ce nama biti kada se oporavi Ramires, nama treba novi vezni! Pod hitno.
          Sto se tice Luiza, ja sam ukapirao da on najbolje igra kada gubimo, kada se juri rezultat. Sinoc je odigrao dobro. Mnogo se trudio, ali i mnogo rizikovao da stvori kontru protivnicima.
          Protiv Man. United-a po meni trebao bi da igra ovaj sastav. Prije svega, formacija 4-2-3-1
          Cech, Bertrand, Cahill, Luiz, Bosingwa/ Romeu, Essien/ Mata, Lampard, Sturridge/ Torres.
          Postoji sansa da ce se Terry oporaviti. Ali opet, nije nama trenutno problem odbrana.

          p.s. Ovo nije sigurno, ali cuo sam negdje da je prelazni rok produzen do 6. februara
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Gdje si to nasao?

            Ma da ga produze do 6. marta, mi necemo nikoga dovesti.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Rece mi brat danas da je to cuo na ES-u

              Dobar avatar!
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Ma avatar sam metnuo jer ovi nasi igraju tako da ne znam da li da placem ili da se smijem, pa to ispadne ovako, kao na avataru.

                Joj da se hoce Malouda bar napiti, ostati do kasno u gradu... Zakasniti na bus, na trening... Samo nesto da se desi da ga ne gledam u prvoj.

                EDIT: Ujedno i moj 3000. post, i to u omiljenoj temi, slucajno, tek sada skont'o...
                Last edited by bracala; 01-02-12, 20:07.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Ma avatar sam metnuo jer ovi nasi igraju tako da ne znam da li da placem ili da se smijem, pa to ispadne ovako, kao na avataru.

                  Joj da se hoce Malouda bar napiti, ostati do kasno u gradu... Zakasniti na bus, na trening... Samo nesto da se desi da ga ne gledam u prvoj.

                  EDIT: Ujedno i moj 3000. post, i to u omiljenoj temi, slucajno, tek sada skont'o...
                  Ili cu ga ja prebiti, jer ponestaje mi strpljenja.
                  Svaka cast za jubilej
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Bolje da igramo sa desetoricom nego sa Maloudom. Joj sto nije otisao u januaru...

                    Ne znam da li je neko stavio, ali evo:

                    http://www.chelseafc.com/page/Latest...596700,00.html

                    Kuci se docekuje Birmingham u narednoj rundi FA Cupa. Mec se igra 18. ovog mjeseca u subotu.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Evo zavrsi se i ovo kolo, opet 2 vezana kiksa u PL, ali opet moze se reci BEZ POSLEDICA. Trece mesto ove sezone bi bilo ravno osvajanju PL.

                      Dakle, 4 boda vise od LIV i 4 od ASN ako zanemarilo NUFC , nije lose kako igramo i kaki su nam rezultati !

                      Comment


                      • Facebook fan stranica Manchester Uniteda je objavila da je Torresova baka poginula u saobracajnoj nesreci. Nigdje nemogu da nadjem potvrdu toga, pa mozda neko ovdje zna vise o tome?

                        Comment


                        • Originally posted by Fanta View Post
                          Facebook fan stranica Manchester Uniteda je objavila da je Torresova baka poginula u saobracajnoj nesreci. Nigdje nemogu da nadjem potvrdu toga, pa mozda neko ovdje zna vise o tome?
                          To sam i ja prije procitao negdje
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Juce izaslo ovo:

                            Fernando Torres' grandmother Maria de la Paz Torres died in a car accident today.
                            Pa jbt da li je moguce... Pored silnih povreda, desi se i ovo kao gratis na sav baksuzluk koji nas prati. Mikelu kidnapovali oca prije par mjeseci, sada ovome umrla baba...

                            R.I.P. Maria
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • A Lampardu je umrla majka prije 1-2 sezone ako se ne varam. Jbg, nece vas nikako. Zao mi je zbog Torresa strasno

                              Comment


                              • Originally posted by Fanta View Post
                                A Lampardu je umrla majka prije 1-2 sezone ako se ne varam. Jbg, nece vas nikako. Zao mi je zbog Torresa strasno
                                2008 je to bilo, mozda se secas onog penala protiv Liverpoola u LS samo nedelju dana kasnije... kad je pao kod kornera

                                Stvarno mi je zao Torresa, da li ce igrati uopste za vikend?
                                Last edited by Tony_G; 02-02-12, 15:23.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X