Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Sturridge mora da igra svaku utakmicu, unosi zivost u ekipu, kao i Mata. Svidelo mi se kako je Meireles odigrao na zadnjem veznom, mnogo je progresivniji od Mikela.
    Bas me zanima ko ce igrati veeras umesto Lamparda. Nadam se McEachran.
    3 boda su neophodna, kod kuce se moraju dobiti utakmice...
    Slazem se, odlicni tehnicari, brzi i prodorni. Odlicno su djelovali protiv Sunderlanda, mijenjali strane i saradjivali kao da vec dugo igraju zajedno.

    Izgleda da Feruz (16) prelazi u Chelsea.

    http://www.skysports.com/story/0,195...171454,00.html
    Last edited by bracala; 13-09-11, 14:47.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Prije svega ja bih za Meirelesa rekao da je slobodniji igrac od Mikela,Nigerijac ima napad panike ponekad kad dobije tesku loptu,Portugalac je vec igrao na vrhunskom nivou u Liverpoolu i samo je donio to znanje i iskustvo u Chelsea,a jos je zajedno sa Matom donio i tu "tehnicku potkovanost" u ekipu jer iako u Chelseau ima sjajnih igraca,nema bas previse dobrih tehnicara a njih dvojica su to donijeli svojim dolaskom...ma znao je to AVB,masjtor je to+ Mata i Meireles su kupljeni za istu cijenu za koju bi doveli samo Modrica,ma ne moze bolje

      Stturidge je pokretljiv i ekspolozivan i slazem se da mu je u ovoj konstalaciji snaga u Chelseau mjseto u prvoj ekipi

      Nadam se punom plijenu veceras jer su mnogo bolja ekipa od Neverkuzena,sve ostalo je razocarenje za mene
      Last edited by AK47; 13-09-11, 15:10.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Nadam se punom plijenu veceras jer su mnogo bolja ekipa od Neverkuzena,sve ostalo je razocarenje za mene
        Nemoj tako, nije to da nemaju nijedan osvojen trofej.
        Opasna su ekipa i ne treba ih potceniti.Njihov kostur tima igra vec duzi niz godina+par igraca od ove i prosle godine.Ocekujem da bude 2:1 ili 3:1 za Celzi.

        Comment


        • Mislim da bi Torres trebao da pocne mec,ovo je LS, mozda ce se ovdje bolje osjecati i mozda pocne da daje golove ;)
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Nemoj tako, nije to da nemaju nijedan osvojen trofej.
            Opasna su ekipa i ne treba ih potceniti.Njihov kostur tima igra vec duzi niz godina+par igraca od ove i prosle godine.Ocekujem da bude 2:1 ili 3:1 za Celzi.
            Taj nadimak nije slucajan,uostalom znas i sam

            Bayer ima odlicne igrace,doveli su onog Schurrlea iz Mainza koji je dosta dobar igrac,ali su izgubili odlicnog Vidala,prva ekipa im je vise nego solidna...ali ce ih Chelsea(trebao bi) dobiti na tempo,jer kada god su Njemci bili gosti na SB-u zadnjih pola sata nisu se snalazili bas najbolje
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Nemoj tako, nije to da nemaju nijedan osvojen trofej.
              Opasna su ekipa i ne treba ih potceniti.Njihov kostur tima igra vec duzi niz godina+par igraca od ove i prosle godine.Ocekujem da bude 2:1 ili 3:1 za Celzi.
              Otisao Vidal i nece igrati Barneta. Realno da Celzi lagano dobije. Jedino pitanje kakav ce sastav izvesti AVB zbog derbija sa Mancesterom.

              edit.

              Originally posted by ivan piper View Post
              Mislim da bi Torres trebao da pocne mec,ovo je LS, mozda ce se ovdje bolje osjecati i mozda pocne da daje golove
              Daj bre Staridza, treba mi zbog phantasy )). Tores moze protiv Mance.
              Last edited by ExEric; 13-09-11, 15:08.
              sigpic

              Comment


              • Ladno su mogli da pamte tu 2002 godinu kao najuspesniju.
                Jaci je Bajer u odnosu na proslu godinu, jeste da im je otisao Vidal, al je on igrao na poziciji levog krila koja mu nije bila prirodna pozicija, ovako doveli su Surlea koji se odlicno snalazi na toj poziciji.Mada posto su tanki na tim pozicijama + povreda Barnete treba ocekivati da ce Balak i drugu utakmicu zapoceti u prvih 11 ili ce da Surle da uleti umesto Balaka.Ako ubaci Surlea nece trener imati igrace koji ce da osveze vezni red.
                Edit:malo se lik zeznuo, zato sto lampard ne igra. xD

                Comment


                • Mozda bude ovako nesto:

                  --------------------Cech----------------------
                  Bosingwa-----Luiz-------Ivanovic--------A.Cole
                  ------------------Mikel-----------------------
                  -------McEachran---------Meireles------------
                  ---Sturridge------Torres---------Mata---------

                  Sta mislite??
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Sve ste u pravu i slazem se,samo ne znam ko ce umjesto Lamparda igrati,mislim da ce Ramires upasti jer je jos rano za bilo kakvo eksperimenitsanje,mislim da ce AVB ici na sigurno a Ramires je definitivno ta opcija
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Mozda bude ovako nesto:

                      --------------------Cech----------------------
                      Bosingwa-----Luiz-------Ivanovic--------A.Cole
                      ------------------Mikel-----------------------
                      -------McEachran---------Meireles------------
                      ---Sturridge------Torres---------Mata---------

                      Sta mislite??
                      Slazem se,to bi bilo odprilike to ;) Mozda mec pocne Anelka,a Torres na klupi,mada ja bi vise volio da vidim Torresa u startnoj postavi. Mozda cak bude eksperimentisanja pa vidimo Maloudu u prvoj postavi. ;)
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by ivan piper View Post
                        Slazem se,to bi bilo odprilike to ;) Mozda mec pocne Anelka,a Torres na klupi,mada ja bi vise volio da vidim Torresa u startnoj postavi. Mozda cak bude eksperimentisanja pa vidimo Maloudu u prvoj postavi. ;)
                        Rekao je da ce Anelku odmarati tako da ce Torres biti u spicu. A mislim da ce Maloudu mozda ubaciti u 2. poluvremenu ako se dotad napravi povoljan rezultat.;)

                        Originally posted by AK47 View Post
                        Sve ste u pravu i slazem se,samo ne znam ko ce umjesto Lamparda igrati,mislim da ce Ramires upasti jer je jos rano za bilo kakvo eksperimenitsanje,mislim da ce AVB ici na sigurno a Ramires je definitivno ta opcija
                        Pa sad, Boas je rekao da ce i njega odmarati za mec sa United-om, ali vidjecemo. Mozda ga ipak ubaci da odigra 1. poluvrijeme da se stekne dobar rezultat pa ga izvuce iz igre. Vidjecemo...;)
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Evo sada gledam,ipak ce Malouda poceti utakmicu. Ramiresa nema ni na klupi,dakle odmara ga za Man.United
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            Evo sada gledam,ipak ce Malouda poceti utakmicu. Ramiresa nema ni na klupi,dakle odmara ga za Man.United
                            Da, evo i sastava timova.

                            Malouda ce igrati u sredini tu negdje na centru, a Sturridge-Torres-Mata najistureniji.
                            Ovo Boas eksperimentise sa Maloud-om na sredini....

                            http://www.chelseafc.com/page/Latest...450010,00.html
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • E,sad vec pobjeda dolazi u pitanje,cim igra Maluda Kako je meni taj covjek antipatican.Zao mi sto je ostao u Celsiju

                              Comment


                              • Originally posted by Fedex ba View Post
                                E,sad vec pobjeda dolazi u pitanje,cim igra Maluda Kako je meni taj covjek antipatican.Zao mi sto je ostao u Celsiju
                                De dosta hejtovanja na Maloudu...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X