Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Uff, ne smijem ni zamisliti kakva bi radost nastupila ako bi veceras dobili.

    Ali sad onako realno, i bod ne bi bio los. Mada ce se ici na pobjedu, to se zna.

    @Rosso

    Ti si nasa amajlija!


    Evo i slike.

    Anelka je ovaj desni...
    A ja mislio lijevi
    Originally posted by Maric91 View Post
    Dobices ti novi avatar ako pobedite Siti.

    Nego ima li neke sanse da se dovede neki igrac na pozicji desnog krila kao zamena za Staridza ili se tu nista nece menjati do kraja sezone?
    I siguran sam da je Kejhil vas.;)
    I ja sam bio siguran ali evo opet sada citam da je Boas potvrdio da ga nece dovesti
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Ja imam neki dobar osjecaj u vezi utakmice
      Mumi, oce li se slavit' pobjeda? Nista bez gajbe piva
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by ivan piper View Post
        Ja imam neki dobar osjecaj u vezi utakmice
        Mumi, oce li se slavit' pobjeda? Nista bez gajbe piva
        Pivo ce i prije utakmice biti pri ruci.

        A ja imam osjecaj da Lampard nece biti starter.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ja osecam 0-6

          Comment


          • Ti si totalno bezosjecajan.

            EDIT: Joj tek sam se sada sjetio da Luiz nece igrati zbog kartona. Bosingwa na desnoj strani, promaja u najavi.
            Last edited by bracala; 12-12-11, 17:39.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • sensitivity -1000
              @Mumi
              A ko zna, sa Lampardom je sve moguce. I ja mislim da ce vezni red biti Meireles-Romeu-Ramires, ali mislim da nam Lampard treba u prvoj postavi nocas...
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                sensitivity -1000
                @Mumi
                A ko zna, sa Lampardom je sve moguce. I ja mislim da ce vezni red biti Meireles-Romeu-Ramires, ali mislim da nam Lampard treba u prvoj postavi nocas...
                Ne znam stvarno. Mozda Lamps ne moze izdrzati ovakve tekme visokog tempa, pa ec ga mozda ubaciti sa klupe... Vidjecemo, jos malo pa ce sastavi.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Samo sam realan !
                  Moraju igrati:Ceh,Ivanovic,Kapiten,Kol,Bosingva, Frenk,Ramires,Romeu,Mata,Staridz Drole !

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Samo sam realan !
                    Moraju igrati:Ceh,Ivanovic,Kapiten,Kol,Bosingva, Frenk,Ramires,Romeu,Mata,Staridz Drole !
                    A koja tvoja crna realnost
                    Vidjecemo kako ce sastav izgledati...
                    Na kraju krajeva, Boas zna bolje od svih nas!
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Dobar je Ramires, nemoj tako...

                      @Drogba

                      Pa jbg, njima je tamo misaona imenica dovesti neku zvijezdu iz Evrope. Moraju davati ovakve plate jer znaju da u protivnom nikada ne bi tamo otisao. Isto ti je tako kada igraci odu u Ameriku. Prosto logicno.
                      Upravo, Anjelka bi po planu trebao praviti ogromnu razliku tamo, dok je ovdje to malo teze..

                      Originally posted by tata Mumi View Post
                      Dosta igraca je povazno kao i sa svakim drugim klubom. Ali eto najblizi je Cahill. Mozda jos dodje De Bruyne. Uglavnom, u januaru slabo da ce doci dosta igraca a i nece biti neka zvucna pojacanja. Na ljeto pocinju pravi transferi...
                      Tako je najbolje, ne trebaju vam zvucna imena, od ovih "losijih" se lako naprave zvijezde

                      Comment


                      • Evo i sastava:

                        Cech; Bosingwa, Ivanovic, Terry, Cole; Romeu, Ramires, Meireles; Sturridge, Drogba, Mata

                        Subs: Turnbull, Ferreira, Mikel, Lampard, Malouda, Kalou, Torres
                        City:
                        Hart; Zabaleta, Lescott, Kompany (c), Clichy; Y Touré, Barry; Milner, Agüero, Silva; Balotelli.

                        Subs: Pantilimon, Savic, K Toure, De Jong, Johnson, Nasri, Dzeko.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Kad uporedim dva vezna reda dodje mi da zaplacem,a Boas Lamparda drzi na klupi,nisam pametan stvarno sta se desava

                          Chelsea se mora bazirati na kontre i ne praviti greske u defanzivi da ne bi dobili po nosu,samo da ne izgube ja prezadovoljan
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Kad uporedim dva vezna reda dodje mi da zaplacem,a Boas Lamparda drzi na klupi,nisam pametan stvarno sta se desava

                            Chelsea se mora bazirati na kontre i ne praviti greske u defanzivi da ne bi dobili po nosu,samo da ne izgube ja prezadovoljan
                            Takodje.

                            Neka ih sreca prati!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ma necete izgubiti. Ja verujem u dobar rezultat po Chelsea.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Kad uporedim dva vezna reda dodje mi da zaplacem,a Boas Lamparda drzi na klupi,nisam pametan stvarno sta se desava

                                Chelsea se mora bazirati na kontre i ne praviti greske u defanzivi da ne bi dobili po nosu,samo da ne izgube ja prezadovoljan
                                Ova prva recenica je isto ono sto sam i ja pomislio, ne razumem stvarno da Lampard sedi na klupi. Ali ocigledno je to to, ako je sedeo na klupi protiv Valencije u odlucujucem mecu i sad protiv City-ja ocigledno je da AVB ne smatra Lamparda za kljucnog igraca. Zasto? Nemam pojma, voleo bih da cujem neko objasnjenje, ali znam da bi meni Lampard bio prvi izbor, a ovu trojicu bih rotirao na preostale 2 pozicije...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X