Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta bi Ramiresu pa je ovako dobro odigrao?Covek postigao dva gola.Ni on se ne sjeca kada je to poslednji put uradio
    Tores odlican,samo da nije bilo crvenog mozda bi se upisao jos koji put u listu strijelaca.Nadam se da ce konacno uci u formu.
    I meni je bas drago zbog Drogbe.Postigao je slican gol Toresovom.McEachran pred kraj usao.Mozda je trebao dobiti sansu i malo ranije,a ne pred sami kraj tekme,ali nema veze ima vremena za njega ;)

    Comment


    • Solidna partija danas, Torres nastavlja po sistemu toplo-hladno, da gol pa promasi praznu mrezu, danas da gol i dobije crveni karton. Na zalost to su 3 meca suspenzije, posto je bio direktan crveni. Ramires prijatno iznenadio, Drogba se golom vratio, slican gol kao Torresov.
      U utorak Valencia u gostima, Torres ce sigurno igrati posto ce propustiti mec sledeci vikend, to je tesko gostovanje, nije ih ni Barsa dobila, neresen rezultat bi bio sasvim zadovoljavajuci.
      sigpic

      Comment


      • Evo i ja da se nadovezem.;)

        Dobra partija danas, ja sam zadovoljan, precizna dodavanja, i potpuna kontrola tokom citave utakmice. Mislim da se Torres ipak vraca, bas mi je drago sto je i Drogba zatresao. Ne znam da li ste primijetili, ali A.Cole je danas bio sjajan, nevjerovatna borbenost i zelja i odlican je bio i u ofanzivi i u defanzivi.

        A Ramires
        Nemam rijeci, stvarno je nevjerovatno da je uvaljao 2 komada u jednoj utakmici, ali to me obraduje. Uzeli smo 3 boda i to je sjajno!

        E sada LS, protiv Valencie koja je u odlicnoj formi i sigurno nakon odlicne partije protiv Barcelona da im je samopouzdanje ogromno i jos su domacini. Uff, bice to veoma teska tekma, 'ladno sto kazes Tony, remi ne bi bio razocarenje uopste.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Au Drogba usao i postigao gol, inace evo sta on kaze za povredu koju je imao.

          "Iskreno, sretan sam što sam živ. Nikada se u nogometnoj karijeri nisam prestrašio kao sada. Svašta sam povrijedio zadnjih godina, ali je ovo definitivno bilo nešto najgore".

          Comment


          • Neopisivo mi je drago sto je on utrpao gol.

            Pa jbg, mozes povrijediti nogu ili ruku, rame i to se moze nekako sanirati, ali kada povrijedis glavu (mozak) e to je vec ozbiljno, ali sva sreca pa je sada sve OK. Bice Drogba potreban u ovoj sezoni.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Vidim dobismo everton u kupu gore nije moglo !!!

              Sto se tice danasnje utakmice : lagano . Ipak ovo je bio svonsi tako se ne treba zaletati. Mislim da je Mekihran mogao uci desetak minuta ranije,ali dobro. Tores je mogao danas zabiti 3 komada i dobiti na VELIKOM konfidentu , ali kad nece nece.
              Sledi valensija,vidim izgubili danas sa 2 igraca vise, ali bice pakleno. Bod kao kuca, igace i luiz i tores sigurno .
              Onda ide bolton u jako nezgodno vreme, moraju na nama da se vade, al nece moci majcin sine

              Comment


              • Originally posted by Drogba View Post
                Vidim dobismo everton u kupu gore nije moglo !!!

                Sto se tice danasnje utakmice : lagano . Ipak ovo je bio svonsi tako se ne treba zaletati. Mislim da je Mekihran mogao uci desetak minuta ranije,ali dobro. Tores je mogao danas zabiti 3 komada i dobiti na VELIKOM konfidentu , ali kad nece nece.
                Sledi valensija,vidim izgubili danas sa 2 igraca vise, ali bice pakleno. Bod kao kuca, igace i luiz i tores sigurno .
                Onda ide bolton u jako nezgodno vreme, moraju na nama da se vade, al nece moci majcin sine
                Bolton se raspada, nema sanse da se brinete za tu utakmicu a i realno je da tucete Valensiju.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Bolton se raspada, nema sanse da se brinete za tu utakmicu a i realno je da tucete Valensiju.
                  Aj' dobro je ako je tako, pa se raspadaju, valjda ce i protiv nas biti ocajni...

                  Ali protiv Valencia-e, meni bod ne bi bio razocarenje. Bice silno motivisani protiv nas, igra se na njihovom terenu i ipak je to LS.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Aj' dobro je ako je tako, pa se raspadaju, valjda ce i protiv nas biti ocajni...

                    Ali protiv Valencia-e, meni bod ne bi bio razocarenje. Bice silno motivisani protiv nas, igra se na njihovom terenu i ipak je to LS.
                    Ma sve je tacno, ali ste realno jaci. I msm da Celzi nikako ne bi trebao da strepi Valensije. Ovim ne mislim da omalovazam Valensiju, ali realno je Celzi mnogo jaca ekipa trenutno. Aj da igrate protiv Bajerna, Reala, Barse pa da razumem.

                    Jedino mozda ako budu imali neki extra motiv zbog Mate.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Ma sve je tacno, ali ste realno jaci. I msm da Celzi nikako ne bi trebao da strepi Valensije. Ovim ne mislim da omalovazam Valensiju, ali realno je Celzi mnogo jaca ekipa trenutno. Aj da igrate protiv Bajerna, Reala, Barse pa da razumem.

                      Jedino mozda ako budu imali neki extra motiv zbog Mate.
                      MA znam da smo kvalitetniji, ali opet nezgodna je to ekipa, svakako da nam je ovo najteza tekma u grupnoj fazi LS, ako odatle odemo neporazeni, onda ce to sve biti odlicno.

                      Ali vjerujem u pobjedu i bice odlicna utakmica za gledati!
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Neopisivo mi je drago sto veliki majstor zabija ponovo,mislim na Drogbu sto se vratio,ali jos vise iskren da budem na Torresa,previse je vazan za Chelsea

                        Neko ce me pogresno shvatiti ali nacin na koji je dobio crveni karton pokazuje da se budi i da je spreman na borbu,zabio je dvije tekme zaredom i samo nek nastavi,evo Chelsea na -3

                        Iako mi nije neki igrac,svaka cast Ramiresu,nije malo 2 gola dati...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Dobar je Ramires.Brz, ima dobru kontrolu lopte,zna da se ubaci u protivnicku sesnaesterac, stvori sebi sansu 1 na 1 sa golmanom,i da postigne gol. A sto se tice Torresa,mnogi misle da ce ga crveni karton i one sanse protiv Man. Utd-a poremetiti,ali ja mislim da ga je to motivisalo i da on jedva ceka naredni mec.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • @AK47

                            Pa ima nesto u tome sto si ti rekao. ;)
                            Sjecam se kako je Torres izgledao prosle sezone kada ej tek presao. Na terenu je djelovao kao muva bez glave, samo je visio u napadu i cekao da mu neko na tacni servira loptu, potpuno nezainteresovan i izgubljen...

                            A evo vidimo u ovoj sezoni kako se dosta bolje krece, cak se i vraca do centra i pomaze saigracima, najbolji primjer je jucerasnji 3. gol za Chelsea, kada je Torres dosao cak do 40m od svog gola da pomogne u odbrani i onda izmedu 3 igraca proturio loptu za Cole-a i onda se sve to fino zavrislo pogotkom Ramiresa.

                            Ne znam sta mu je Boas rekao, ali sada Torres ima tu borbenost na terenu, taj zar, nema izgubljene lopte za njega i to je sjajno.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Pa moraju se boriti kada vide Boasa koji svaku tekmu djeluje kao da mu je zadnja,tolika strepnja i emocije,nevjerovatno

                              Pomaganje i borbenost smo vidjeli vec protiv Sunderlanda,vrlo dobro je igrao cak dvije asistencije,onda go protiv UTD-a i onaj promasaj ali ocigledno ga se isti i nije previse dojmio jer je i juce zabio

                              Start je s dvije noge bio i zasluzio je crveni,ali ja se i nisam bas nagledao Torresa kako startuje tako(a gledao sam ga u milion utakmica),mora to nesto da znaci,u svakom slucaju ide na bolje,samo da se jos malo smiri i doci ce to sve na svoje ne sumnjam,ubica je to

                              Sada na tesko gostovanje protiv ekipa koja igra jako lijep i efikasan fudbal,samo da ne izgube,ja zadovoljan
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ma meni ni remi (glupo mi je vise ponavljati ) ne bi bio razocarenje, samo da neporazeni odemo sa tog gostovanja.

                                Ali Torres ce biti silno motivisan zbog ovog crvenog, dace sve od sebe da odigra sto je bolje moguce u LS.
                                Bice to dinamcina tekma sa dosta prilika.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X