Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wenger podrzava Boasa:

    Arsene Wenger understands the plight of under-fire Chelsea manager Andre Villas-Boas, and says some of his players thought the Frenchman's own approach was "mad" when he first came to Arsenal.
    "I have big sympathy for Villas-Boas. I like him personally. I think he is intelligent, competent. You can only think that he will get it right,'' said Wenger.

    Fanta prijatelju, evo za tebe.
    ev7-239x300.jpg

    Sastav:

    Official: Cech, Ivanovic, Luiz, Terry, Cole, Romeu, Ramires, Lampard, Sturridge, Drogba, Mata

    Subs: 23 Ross Turnbull, 17 Jose Bosingwa, 38 Ryan Bertrand, 16 Raul Meireles, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou, 9 Fernando Torres
    Last edited by bracala; 03-12-11, 12:13.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Dobra pobeda, ovo nije nikakvo iznenadjenje, cele sezone postizu po minimum 3 gola protiv ekipa iz sredine tabele(gde Newcastle realno pripada) ili donjeg dela.
      Ali imali su mnogo srece na pocetku, ono je bio cist crveni za Luiza, nisam mogao da verujem kad sam video samo zuti. Taj decko stvarno previse igra na ivici, a zbog ovog zutog ce propustiti mec sa City-jem, sto mozda i nije lose. Sturridge odlican, morao je da postigne gol mnogo pre 90. minuta, ali nema veze. Lampard, pa jbg, mora i on da promasi jednom (zakon verovatnoce), ali generalno je odigrao solidno, imao onaj odlican pas za Sturridge-a pri kraju prvog poluvremena. I dalje mi nije jasno zasto Meireles ne pocinje. Da li je doveden samo za rotaciju as Lampardom? Ramires sve sto stvori zahvaljujuci brzini upropasti zbog lose kontrole lopte i koncentracije. Drogba podseca na starog sebe, i mislim da to znaci da necemo mnogo gledati Torresa do januarua (kada Drogba ide na Africki Kup Nacija).
      U odbrani dobra igra ali i dosta srece, 2 precke, stativa Newcastla, izbijanje sa gol linije itd.
      Sad odigrati sigurnu utakmicu protiv Valencije, samo treba ostati pribran u odbrani i to je to, jer kada su Mata i Sturridge na terenu sanse samo dolaze. Mozda Luiza treba preseliti na klupu, a onda u nekim "manjim mecevima" ga isprobati na zadnjem veznom, jer je preveliki rizik na stoperu...
      sigpic

      Comment


      • Jao ljudi, pogledajte ovo



        Opet kazem, ne trebaju meni filmovi komedije i cuda, nek neko napravi video na kraju sezone sa svim njegovim reakcijama, pa jaooo ja bih umro od smijeha
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • E kad je sve proslo, da razbacim i ja koju...

          Uglavnom se slazem sa Tonyjem u dosta toga. Kazem opet, Terry danas fantastican, komandovao odbranom, Bane jak u duelima, smiren. Cech onim refleksom (kad je Ba sutao pod precku) nas spasio, ko zna kako bi sve bilo kasnije...Luiza lopta previse vuce naprijed ili on ne slusa Boasa, siguran sam da mu je ovaj rekao da se ne igra kreatora vec da bude stoper. Mislim da s njim treba popricati ili ga staviti malo na klupu, da smiri svoje bubice, a moze biti odlican stoper samo da se glava smiri. Svidja mi se sto Boas daje sansu Oriolu i nadam se da ce i naredni mec biti starter. Ramires borben, uvijek dosta pretrci, fantastican u kontrama ali fali mu koncentracije mada danas je Krul bio nenormalno dobar. Sturridge je bio jedno vrijeme frustriran njegovm odbranama, ali ipak na kraju Daniel zabija i nastavlja svoju golgetersku formu. Mata cas na krilu cas na pociziji 10-tke, pa mjenja stranu, odlican, dosta prilika stvara. On i Sturridge nam skoro sve sanse staraju. Drogba je dobio skoro svaki vazdusni duel, i ono primanje lopte kada golman ispuca, ne moze mu niko nista. Nije bilo lako zabiti iz one njegove pozicije, ali trudi se i dobar je matori Didier . Nadam se da ce Torres bit motivisan ovim sjedenjem na klupi pa da ce poslije januara dizati svoju formu.

          Ono najbitnije su 3 boda koja su tu, i fino nas je vidjeti u TOP4.

          Sada samo oprezno i smireno, bez komplikovanja u odbrani protiv Valencije, a sanse ce doci same.

          EDIT: Anelka i Alex dobili i zvanicno zeleno svjetlo za odlazak u januaru.

          http://www.chelseafc.com/page/Latest...536197,00.html
          Last edited by bracala; 03-12-11, 16:17.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment




          • 386217_10150434286406988_365383271987_8507612_663003774_n.jpg
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post


              [ATTACH=CONFIG]3444[/ATTACH]
              hahaaha kakav car....
              e pa sad se ceka Liga Sampiona,ako Celsi ispadne mislim da ce otkaz biti urucen na sred terena...

              Comment


              • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                hahaaha kakav car....
                e pa sad se ceka Liga Sampiona,ako Celsi ispadne mislim da ce otkaz biti urucen na sred terena...
                E pa gdje si ti? Pa sam se pitao ovih dana gdje nestade
                A nece, ja mislim da i u slucaju neuspjeha u LS Boas nece dobiti otkaz ;)
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by ivan piper View Post
                  E pa gdje si ti? Pa sam se pitao ovih dana gdje nestade
                  A nece, ja mislim da i u slucaju neuspjeha u LS Boas nece dobiti otkaz ;)
                  evo me...iskreno nzm zasto nisam ulazio na forum toliko dugo....
                  iskreno ne verujem da se Abramovic promenio...seti se kako je samo Murinjo dobio otkaz...

                  Comment


                  • amare nesrećo setio se da dođeš malo
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ma ni govora o otkazu, to ce samo pogorsati situaciju. Jbg, mora doci vrijeme kada ce opasti forma, proci ce i to..

                      tata mumi: odlicna slika, sad imam dvije :P

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Ma ni govora o otkazu, to ce samo pogorsati situaciju. Jbg, mora doci vrijeme kada ce opasti forma, proci ce i to..

                        tata mumi: odlicna slika, sad imam dvije :P
                        Trebaju ga zadrzati!

                        Sad znam sta da ti saljem kada si neraspolozen, samo se javi. ;)
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Od sada si zaduzen za to

                          Comment


                          • Romeu je jako dobar. Siguran na pasu i ima jako dobro pozicioniranje.

                            Danas je Teri bio odlican takodje. Vidi se da Andre Viljas-Boas ima verovatno najvece umece skautiranja protivnika u PL jer se cesto desava da Celzi napada protivnika tamo gde je najslabiji(mada su ove sezone u nekim mecevima previse gresili pozadi i gubili tu prednost). Staridz je uspeo da promasi neverovatne sanse danas ali je na kraju svoju dobru igru krunisao lepim golom.

                            Pravo je pitanje da li je Tores ''devetka'' ili ''lazna devetka''.

                            Comment


                            • Originally posted by Bogi View Post
                              Romeu je jako dobar. Siguran na pasu i ima jako dobro pozicioniranje.

                              Danas je Teri bio odlican takodje. Vidi se da Andre Viljas-Boas ima verovatno najvece umece skautiranja protivnika u PL jer se cesto desava da Celzi napada protivnika tamo gde je najslabiji(mada su ove sezone u nekim mecevima previse gresili pozadi i gubili tu prednost). Staridz je uspeo da promasi neverovatne sanse danas ali je na kraju svoju dobru igru krunisao lepim golom.

                              Pravo je pitanje da li je Tores ''devetka'' ili ''lazna devetka''.
                              O Bogi, dugo nisi bacio koji komentar ovdje. ;)

                              Da, ta zadnja linija ne stima. Ali nadam se da ce se i to vremenom popraviti samo ako Boas dobije vremena.
                              Torres ce vjerovatno poslije januara biti standardan, jer u januaru Didier i Anelka idu. Valjda ga hoce stimulisati da gine kada istrci, mada je eto danas za 15 minuta ubiljezio asistenciju.

                              Psihicki je dosta pao, glava mu je problem.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Citam izvjestaj sa danasnje utakmice i dosao sam do 78 minute i ovoga: Igra je privremeno zaustavljena, jer Oriol Romeu iz ekipe Chelsea ozlijeđen leži na terenu.

                                Jel nesto ozbiljno? Mislim, ne brine me njegovo stanje, zanima me dal su doktori morali dolaziti, konkretno doktorica? :P

                                Comment

                                Working...
                                X