Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • David Luiz u svom elementu.

    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • De vidi ga ovdje...

      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Boas:

        'We will continue to put the young kids in,' said Villas-Boas. “That’s the philosophy we’ve spoken about. It’s most likely you will see our younger players against Liverpool. It’s a worthy risk for the future of the club.
        Izgleda da ce u Cupu igrati mladi igraci kao i dosad.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Boas:



          Izgleda da ce u Cupu igrati mladi igraci kao i dosad.
          Sada i vi imate vaseg Wengera.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Sada i vi imate vaseg Wengera.
            Bice pretesko, sigurno ce igrati: Bertrand, Romeu, McEachran i Lukaku.

            Mozda bude ovako:

            ...........................Cech................... .....
            Bosingwa......Luiz............Alex.....Bertrand
            ..........................Romeu................... ...
            ...Ramires/Meireles...........McEachran......
            ..Sturridge..........Lukaku...........Mata/Malouda

            Mislim da Terry nece moci igrati jer je dobio juce zuti, pa ce morati na ciscenje. Vjerovatno ce Ivanovica, Lamparda i Matu odmarati za teske utakmice koje dolaze, pa ce onda uskociti Malouda umjesto Mate.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Mozda u napadu vidimo Anelku. A dje je Kalou, sta je njemu?
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Moze se desiti da i Anelka uleti ako prigusti ili da recimo odigra jedno poluvrijeme pa ako rezultat bude zadovoljavajuci onda uleti Lukaku. Ja i zaboravio na tog covjeka, moguce da on odigra umjesto Maloude.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Bice pretesko, sigurno ce igrati: Bertrand, Romeu, McEachran i Lukaku.

                  Mozda bude ovako:

                  ...........................Cech................... .....
                  Bosingwa......Luiz............Alex.....Bertrand
                  ..........................Romeu................... ...
                  ...Ramires/Meireles...........McEachran......
                  ..Sturridge..........Lukaku...........Mata/Malouda

                  Mislim da Terry nece moci igrati jer je dobio juce zuti, pa ce morati na ciscenje. Vjerovatno ce Ivanovica, Lamparda i Matu odmarati za teske utakmice koje dolaze, pa ce onda uskociti Malouda umjesto Mate.
                  Verovato ce biti ovakva postava. Mislim da ce mozda ipak Kalou na desnom krilu igrati, a ne Sturridge. Inace u pravu si za Terry-ja, ima 5 zutih, sto znaci 1 mec suspenzije. A najverovatnije je poslednji zuti (protiv Wolvesa) dobio namerno, da bi propustio mec u Carling Cupu koji i inace ne bi odigrao, i da bi onda bio "cist" za tezak period koji predstoji. Inace je dobio taj zuti zbog zadrzavanja vremena u 90-om minutu, tako sto mu je trebalo 100 godina da izvede aut, bas deluje da je namerno... Inace Lampard ima 4 kartona, nadam se da peti nece pokupiti pre City-ja...
                  Nznm sta vi mislite, ali ja bih rekao da je neophodan prolaz protiv Liverpoola, iz vise razloga. Da se povrati samopouzdanje protiv rivala, da se ne gubi vise utakmica kod kuce, i naravno Carlong Cup i Fa Cup deluju kao jedine realne opcije za osvajanje trofeja ove sezone.
                  Liverpool ce najverovatnije biti u kombinovanom sastavu, s ozbirom da imaju samo dan odmora posle City-ja, i takve ih Chelsea mora pobediti...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Verovato ce biti ovakva postava. Mislim da ce mozda ipak Kalou na desnom krilu igrati, a ne Sturridge. Inace u pravu si za Terry-ja, ima 5 zutih, sto znaci 1 mec suspenzije. A najverovatnije je poslednji zuti (protiv Wolvesa) dobio namerno, da bi propustio mec u Carling Cupu koji i inace ne bi odigrao, i da bi onda bio "cist" za tezak period koji predstoji. Inace je dobio taj zuti zbog zadrzavanja vremena u 90-om minutu, tako sto mu je trebalo 100 godina da izvede aut, bas deluje da je namerno... Inace Lampard ima 4 kartona, nadam se da peti nece pokupiti pre City-ja...
                    Nznm sta vi mislite, ali ja bih rekao da je neophodan prolaz protiv Liverpoola, iz vise razloga. Da se povrati samopouzdanje protiv rivala, da se ne gubi vise utakmica kod kuce, i naravno Carlong Cup i Fa Cup deluju kao jedine realne opcije za osvajanje trofeja ove sezone.
                    Liverpool ce najverovatnije biti u kombinovanom sastavu, s ozbirom da imaju samo dan odmora posle City-ja, i takve ih Chelsea mora pobediti...
                    Inace slazem se.

                    Dobro je sto ce Terry biti cist za naredne meceve, a valjda ce Lamps izbjeci taj zuti prije City-ja kao sto kazes, jer ce nam biti potreban. I ja sam za to da prodjemo pa cak i na penale ako treba, samo da prodjemo. Nadam se da ce vezni: Romeu - Ramires/Meireles - McEachran biti na nivou. Bas bih volio da McEachran recimo bude asistent xD, a da Romeu odigra kao protiv Wolvesa, pa da se mozda ustali u prvu postavu. Generalno, ovakav vezni (kao i onaj protiv Wolvesa) bi trebao dosta dobro stajati na terenu i vjerovatno ce protok lopte biti brzi.

                    Ali trebace nam i sreca svakako!

                    Evo da se prisjetimo kako je odlicno odigrao Romeu protiv Evertona:
                    Last edited by bracala; 28-11-11, 14:35.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Chelsea in the League Cup
                      Winners: 1965, 1998, 2005, 2007
                      Runners-up: 1972, 2008
                      Semi-finalists: 1973, 1985, 1991, 2002

                      Last 10 seasons in the League Cup
                      2001/02
                      Semi-final

                      2002/03
                      Quarter-final
                      2003/04
                      Quarter-final
                      2004/05
                      Winners
                      2005/06
                      3rd round
                      2006/07
                      Winners
                      2007/08
                      Runners-up
                      2008/09
                      4th round
                      2009/10
                      Quarter-final
                      2010/11
                      3rd round


                      Liverpool in the League Cup
                      Winners: 1981, 1982, 1983, 1984, 1995, 2001, 2003
                      Runners-up: 1978, 1987, 2005
                      Semi-finalists: 1980, 1986, 1998

                      Last 10 seasons in the League Cup
                      2001/02
                      3rd round
                      2002/03
                      Winners
                      2003/04
                      4th round
                      2004/05
                      Runners-up
                      2005/06
                      3rd round
                      2006/07
                      Quarter-final
                      2007/08
                      Quarter-final
                      2008/09
                      4th round

                      2009/10
                      4th round
                      2010/11
                      3rd round


                      Chelsea je posljednji put ovaj trofej osvojio 2007. godine a godinu dana kasnije igrali zadnje finale u ovom takmicenju. S druge strane Liverpool je posljednji put ovaj trofej uzeo 2003. a 2005. je bilo njihovo posljednje finale u ovom takmicenju. Oba tima trenutno ovaj trofej vide kao najrealniju priliku za osvajanje necega u ovoj sezoni.


                      The previous six seasons saw Liverpool knocked out by a London club. Arsenal (2009/10), Tottenham (2008/09), Chelsea (2007/08), Arsenal (2006/07), Crystal Palace (2005/06) and Chelsea in the 2004/05 final.
                      Liverpool have bowed out of the League Cup to a London club in six of the last seven seasons.
                      Nadam se da ce tako biti i veceras.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Da li smo stvarno ocekivali nesto drugo veceras?
                        Liverpool postavi bedem, Chelsea ne zna sta ce. Izgube loptu na sredini, brzi igraci Liverpoola ih uhvate na foru, previsoko postavljena odbrana igraci uhvaceni van pozicije i prima se gol. Sad stvarno gubim strpljenje za AVB-a, najvise me nervira sto nije pokazao da zeli da se menja. Sve je to lepo, sto on ima filozofiju, ali dobar trener se prilagodjava igracima koje ima i izvlaci iz njih najbolje, a AVB pokusava da prilagodi igrace svojim zeljama. Kad bi to moglo svi bi bili vrhunski treneri.
                        Ovi igraci su dovoljno dobri da uz drugaciji pristup pobede ekipe poput Liverpoola, Arsenala, Leverkusena i sl. Onaj argument "igraci nisu dovoljno dobri" bih prihvatio samo kad bi izgubili od Reala, Barse, City-ja, pa cak i Milana i Bayerna. Protiv svih ostalih Chelsea itekako ima velike sanse, i uz bolji pristup, odnosno pristup koji vise odgovara ovim igracima sigurno bi ih i pobedili.
                        Samo da pohvalim Ryana Bertranda, odlicno je odigrao, kao i sve meceve u kupu, mada mozda snosi deo krivice za prvi gol, ali vise krivim vezni red, jer niko nije bio ni blizu Lucasa kad je odigrao pas za Bellamy-ja. U svakomslucaju nadam se da ce Bertrand zameniti A. Cola kad dodje vreme za to, a da necemo videti neko novo skupo pojacanje. Lukaku je bio solidan, ali realno bez podrske, slabo se ko ubacivao od veznjaka, pa je njegovo dobro gradjenje i zadrzavanje lopte bilo besmisleno. McEachran poceo odlicno, imao je onaj pas petom za Luiza, posle kojeg je sudija mogao i penal da svira, ali ne zalim se, bilo je dovoljno vremena da se pobedi. Ali na zalost vrlo brzo se povredio McEachran i celo prvo poluvreme odsepao. No, to nema cinjenicu da je cesto bio van poziciji, igrao je 10-ku (na vrhu dijamanta), a najcesce se nalazio na levom boku, gde je na neki nacin smetao Bertrandu i Maloudi, a kad bi lopte usla u sredini onda je bio predaleko od akcije...
                        sigpic

                        Comment


                        • Izgubicemo mi i protiv City-ja nista se ne brini.

                          Joj kad ce vise i taj januar.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Necete, u to sam siguran Cak mislim da ih mozete i dobiti

                            Comment


                            • MUMI, nemoj previse da se nadas, jer nece biti tumbanja. Doci ce maksimalno 3 igraca, tesko je dovesti igrace na zimu kada klubovi ne mogu da nadju zamenu. Ovo je sto nam je, bolje nemamo, a na leto REMONT !!!!!!!!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Drogba View Post
                                MUMI, nemoj previse da se nadas, jer nece biti tumbanja. Doci ce maksimalno 3 igraca, tesko je dovesti igrace na zimu kada klubovi ne mogu da nadju zamenu. Ovo je sto nam je, bolje nemamo, a na leto REMONT !!!!!!!!!!
                                Pa realno je i 3 igaca u januaru veliki uspeh. Ako dovedete 3 igraca, ja bih (na vasem mestu) bio presrecan. Ili mi ako bismo doveli...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X