Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Sa vama i sa Liverpool-om, bar tako pise.
    Ne znam da li ce on doci, sutra ce izaci novi igrac sigurno.

    Eno Spanci odmah nesto kenjaju kako to nije realno sto su izgubili... Jesu razmazeni ljudi.
    Da i ja sam cuo nesto u vezi talentovanog Martineza.... Vrlo cudan stil ima, odlicno igra glavom 190 visok, a igra centralnog veznog. Nije puno kreativan, po meni prosecan igrac...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Izgleda da ce Juventus u januaru pokusati dovesti Alexa...

      Juventus will make another move for Chelsea centre-back Alex, 29, in January.

      Alex said earlier in the season: “My agent has been contacted by Juventus. I am 29 years old and it would be a great opportunity.
      Dakle, sve vece sanse su da cemo se mi okrenuti dovodjenju Cahilla.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Izgleda da ce Juventus u januaru pokusati dovesti Alexa...



        Dakle, sve vece sanse su da cemo se mi okrenuti dovodjenju Cahilla.
        Pa da,to sam jos davno rekao, pa me napadose ovdje
        Ja jedva cekam januar, bas me zanima koga ce dovesti na kraju
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Malo je reci da ce biti interesantno u januaru. Koliko se samo imena vezuje sa nama, sve kvalitetni igraci, tako da bi prelazni rok trebao biti odlican.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Opet se pominje Neymar da bi mogao da dodje
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              Opet se pominje Neymar da bi mogao da dodje
              Nema sanse, Neymar ne ide iz Brazila do 2014.;)

              Potpisao novi ugovor..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Nema sanse, Neymar ne ide iz Brazila do 2014.;)

                Potpisao novi ugovor..
                Ma ti ugovori nista ne znace, a ako ostane u brazilu do 2014. onda je debil...

                U svakom slucaju ne treba on Chelsea-ju, mislim svakako im ne bi skodio, ali imaju dovoljno igraca u napadu. Treba osvezenje sredine, i verujem da ce se to i desiti, ili u januaru ili na leto, ali u svakom slucaju i to je sa zakasnjenjem, trebalo je to uciniti pre pocetka sezone...
                sigpic

                Comment


                • Ne verujem da Neymar moze u Engleskoj igrati i doci do izrazaja...ali mozda i gresim. A, znaci ugovor jer nema sada minimalno obestecenje od 45 miliona vec je povecano to ili ukinuto, nije sigurno, a siguran sam da ga Santos ne zeli prodati.
                  Last edited by D-Wade; 14-11-11, 20:40.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Nema tu "doći do izražaja", ako je dobar igrač igraće dobro u svakoj ligi. I za Ronalda su govorili da je previše slab za Englesku pa je igra i više nego dobro. Jedini problem kod Neymara je da li može da prihvati činjenicu da neće biti glavni igrač u novom klubu, barem ne u prve 2-3 sezone. Drže ga kao malo vode na dlanu a to baš i nije dobro za ego i percepciju igrača.
                    @ZeFootball

                    Comment


                    • Da, ali Ronaldo nije bio fizicki slab kao Neymar, koji ima 30 kila sa krevetom.;)
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Imaju i Silva i Mata,pa ih to ne sprecava da budu jedni od najboljih igraca u ligi.

                        Comment


                        • Originally posted by Koma View Post
                          Nema tu "doći do izražaja", ako je dobar igrač igraće dobro u svakoj ligi. I za Ronalda su govorili da je previše slab za Englesku pa je igra i više nego dobro. Jedini problem kod Neymara je da li može da prihvati činjenicu da neće biti glavni igrač u novom klubu, barem ne u prve 2-3 sezone. Drže ga kao malo vode na dlanu a to baš i nije dobro za ego i percepciju igrača.
                          Dobrodosao na forum, nadam se da ces biti aktivan

                          Neka Celsi uzme Gansa i nek pevaju, ionako je to tip igraca koji im treba a ne Nejmar.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Imaju i Silva i Mata,pa ih to ne sprecava da budu jedni od najboljih igraca u ligi.
                            Razlika izmedju njih i Neymara je sto je Neymar bukvalno mrsav, a ova dvojica nisu. Tako da ce se on morati udebljati gdje god da ode i da dobije malo misicne mase, ili ce biti sklon povredama...

                            @Nash

                            Ma Ganso ode u Milan.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Imaju i Silva i Mata,pa ih to ne sprecava da budu jedni od najboljih igraca u ligi.
                              Ljubasu, nije to isto...

                              Neymar-a bi bukvalno odneli, covek je doslovce mrsav, dok su Silva i Mata niski i nisu toliko slabi kao on.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma nagojice se on,Brazilac je to

                                EDIT : Dobro wada,znam da ga zelis u Realu

                                Comment

                                Working...
                                X