Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grizman bi bio pun pogodak , kakva mu je cena trenutno ?
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Da se Cuardado pokazao u boljem svjetlu vjerovatno ne bi vodili ovaj razgovor sada,ali dosta stidljivo djeluje i ne moze se covjek osloniti na njega.Willian i Cuardado su dali 2 gola u ligi ove sezone,a Griezmann 22...moje misljenje je da je Chelsea dobra ekipa,ali je potreban neko ko ce dati vecu potentnost napadu sto je ova polusezona i pokazala gdje se sve svelo na Edena macku

      Pa vidi United,Young,Valencia,Depay,Januzaj i najgori igrac na svijetu ako ostane

      EDIT: Atletico ga je platio 30 miliona eura,ali pise se da mu je klauzula identicna i sada u sto ja cisto sumnjam
      Last edited by AK47; 08-05-15, 18:29.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ma sumnjam da ce biti nesto od Griezmana ostaje taj jos godinu bar u Atleticu.Sto se tice cijene u ovom tekstu gdje spominje da nebi imo nista protiv da ode u Chelsea navodi se da mu je cijena 30 miliona eura sto me navodi na zakljucak da je tekst smece obicno.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • дефинитивно морамо појачати напад. дрогба је већ изразио жељу да би волео да игра и следеће сезоне. колико год ја њега волео мислим да је сад најбољи тренутак да оде у пензију, односно у стручни штаб. кошта, реми и соланке као трећи шпиц би вероватно били довољни за следећу сезону ако нпр. дође гризман + нека кидалица на средини.

          играч попут гризмана нам је неопходан, овај тим још увек нема оно што би мурињо (а и сви ми) највише волели, а то је kill the game!. не могу да кажем да смо ми лимитирани са вилијаном, оскаром, али реална ствар је да они немају ту креативност и то нешто што би нас одвело на виши ниво. немају то у себи. нећу да ставим квардада јер иако ништа није показао, мислим да је фер да сачекамо још неко време.

          шта бих ја дао за кокеа, еее животе! :d

          ЕДИТ: јебем ти мала слова
          Last edited by Avramovic; 08-05-15, 18:39.

          Comment


          • Slazem se za Cuardada red je da prodje pripreme pa cemo da vidimo,primjetna je velika zelja,ali isto tako i strah i nervoza su prisutni.Potreban mu je neki go ili dobra asistencija da malo dobije na samopouzdanju.Djeluje to dosta ograniceno kad igraju Oscar i Willian skupa jer je prva opcija u tom slucaju Hazard,a njemu je potreban neko da ga rastereti i mislim da ce mu to omoguciti,zasluzio je

            Koke je i moja daleko najveca zelja,ali mislim da barem jos dvije sezone on nije realan
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Pa vidi United,Young,Valencia,Depay,Januzaj i najgori igrac na svijetu ako ostane
              Valensija je desni bek .
              sigpic

              Comment


              • Pa ako dodje Clyne i ostane Rafa krpice Antonio gdje stigne,a Chelsea 3 krila sada ima nije to mnogo.Kad Mou pocne utakmicu sa Ramiresom desno meni se slosi odmah

                Nadam se da ce ga nekome dobro uvaliti kako samo on zna
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Рамиреза и Микела продаш, остане ти Матић и Сеск. Доведеш једно звериште и ето простора за Лофтуса, Акеа.

                  Али будимо реални, Микел ће се пензионисати у Челсију.

                  Comment


                  • Nece ostati Rafa Akane no odosmo u preveliki off.

                    Slazem se sve za Grizmana, apgrejd samo takav.
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo sta sam nasao o klauzi Grizman-a

                      Griezmann has a release clause of £47.3m in his contract, according to reports in Spain.
                      Jbt za Mikel-a ste u pravo sve vise mislim da ce on uzeti penziju kod nas...

                      Sto da ne moze Koke cim je objavio to dimarzio njemu najvise vjerujem od svih odak ima nesto...


                      Evo nesto o Cech-a prva opcija da ostane a driga da ide ali ne u Englesku.

                      Mourinho: "For me, decision number one, Petr will stay. After that, second point, to go but not in England." [Guardian]

                      Mourinho: "The option I don’t want is for him to go to an English club. But, I repeat, I am just the manager." [Guardian]

                      Mourinho: "He means so much for this club and what he did in this club, I think he deserves everything from this club." [Guardian]
                      Last edited by DeMoN17; 09-05-15, 14:27.

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Kako je samo objasnio novinaru zašto su drugi deo sezone igrali tvrd i ružan fudbal u fazonu "Prvi deo smo pokidali drugi deo smo uradili šta smo morali da sačuvamo prednost i završimo sezonu prvi" i kako je koristio pojedine igrače i ukomponovao ih u tim je stvarno
                        dobro al smešno je malo,da ne kažem tragično da se jedan takav trener hvali kako smo zaustavili CP
                        ono igrati sa Matićem kome čuva ledja Mikel a njima čuva ledja Zuma pa to je level ziheraštva zilion

                        jedno je prilagoditi se datoj situaciji,promeniti taktiku al ovo što Murinjo radi zadnjih par meseci je van pameti,problem je samo u tome što se to osetilo samo u utakmici sa PSG i taj i takav pristup ,plus onaj na utakmici sa Bredfordom su dve velike mrlje koje su sad gurnute pod tepih

                        Cilj jeste postignut,strogo gledano(bodove pre svega) ispada kao da smo izdominirali ligom ali u praksi je situacija totalno drugačija.Bilo je tu puno pritiska,pre svega iz našeg tabora,da se "pazari" ta titula koju čekamo već 5 godina i to je samo po sebi ogroman teret,ne tolko za igrače,nego za Murinja i to se videlo od početka sezone.

                        Jeste Mou odradio veliki posao,pre svega sa transferima,čak šta više vrhunski je od jedne talentovane momčadi skockao tim za titulu i pre svega usadio im pobednički mentalitet i iz tog ugla gledano ocena 10/10,ovo sam napisao najviše zbog onoga o čemu sam pričao i u temi vezanoj za Arsenal. Isto i topnici imaju dosta talenta,fali tu eventualno još dva do tri igrača da se to naštima i podmaže i da se pogura niz brdo ali ,ostaje jedno veliko ali uvek kod Vengera....

                        U drugom delu sezone,taj pritisak koji je imao svoj epicentar u našem taboru polako nestaje kako je Siti kiksao i onda se sve više i više pisalo kako Čelzi mora da osvoji titulu,kako su drugi "loši" a mi tek tolko bolji,ozbiljna momčad i šta ti ja znam i tu se negde sve slomilo. Od tima koji je sabijao presingom,srozali smo se,povlačili i na kraju sveli na neki prepasivni bunker iako je par meseci ranije izgledalo kao da će ovaj tim lagano dogurati bar do polufinala LŠ.

                        Svugde se piše o padu Fabregasa,ja kažem da je i Matić pao,Ivanović,Oskar,Kejhil,dal je problem bio nerotiranje igrača ili jednostavno činjenica da mi više nismo jurili i osvajali loptu nego smo se samo branili,stvarno ne znam,ali da se promenio pristup jeste. Ono ok,bilo je 6 bodova prednosti,nisam očekivao neku lepršavau igru(tako da cilj opravdava sredstva) ali mi smo izgledali kao opaljeni mokrom čarapom.Ponovo kažem,nezahvalno je sad puštati i gurati u prvi plan ove prenapumpane priče o dosadnom Čelziju na osnovu par utakmica a ko je gledao Čelzi cele sezone mogo je da vidi sve,od fantastičnih dodavanja,golova,odbrana,napada,sve što krasi jedan šampionski tim koji bez obzira na ove "hejterske" prozivke jeste zaslužio titulu pa makar je i "drukao " Žozea za ziheraški pristup.

                        da ga jebeš,nismo kao Grčka osvojili EP

                        Problem se sad postavlja,može li ova ekipa dalje da napreduje,jest ovo bilo stavljanje tačke na kraju jedne "dosadne" priče ali šta dalje,šta dalje,ponovo se vraćam na PSG,nije sramota ispasti ali jeste bruka i muka ispasti na takav način.Finale protiv Totenhema je isto bilo tragično,sabili su nas kao mačiće neki tamo klinci i sva sreća pa je Teri zabio iz kornera nakon čega smo ih dobili na iskustvo.

                        Neke stvari moraju da se menjaju ako Murinjo ima nameru da se zadrži ovde na duži vremenski period. Problem je u tome što on sve pušta neke priče kako će raditi sa timom,unaprediti igrače,dati šansu klincima a sve se na kraju svodi "dodjoh,videh,osvojih",teraj dalje.

                        na kraju krajeva,čestitke igračima koji su izneli sezonu vrhunski,čestitke i Žozeu(makar ga kritikovao na svakom koraku) iako mi ostaje gorak ukus u ustima nakon ove titule

                        molim se samo da se nešto promeni sledeće sezone,u suprotno plašim se da ćemo verovatno gledati kakav scenario kao iz njegove prve posete klubu kad je praktično sam isforsirao svoj otkaz
                        Last edited by saburo sakai; 09-05-15, 23:05.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Сабуро, матори, превише хејта ка Мурињу, не знаш да уживаш, лупаш свашта...

                          Нећу да одговорим на овај твој есеј још дужим есејем, јер искрено, мислим да ниси тога вредан,
                          а потајно у себи мислим да си неки супер трол.

                          Comment




                          • ispunila mi se želja

                            sretno mali



                            Last edited by saburo sakai; 10-05-15, 15:51.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Sta ce biti sa Chalobahom, bas mi se svidja kako momak igra, hoce li opet na posudbu ili cete ga pustiti negdje?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Sta ce biti sa Chalobahom, bas mi se svidja kako momak igra, hoce li opet na posudbu ili cete ga pustiti negdje?
                                malo se o njemu piše u poslednje vreme

                                kad je stigo u klub pomenuo ga je u par navrata Murinjo

                                "Ideally it's not just about having British players either, but having players who are made in Chelsea. In three or four years' time, if we don't have other Englishmen to replace this nucleus of players - when Lamps is 39, John is 36- I will be very sad. Every club needs that.

                                "So we are working on that (new generation). We have some players on loan, like (Nathaniel) Chalobah, and we have some others working and growing in the under-21s. Their standard is improving.
                                medjutim nakon nekog vremena je sve utihnulo,u Barnliju se nije proslavio,dok je pre toga u Votfordu pod Zolom,gde sam ga i pratio fino igrao

                                slabo mu se sad posvećuje pažnja,nije on "propao" daleko od toga,evo sad dobija pohvale za svoje partije u Ridingu a izjavio je on sam da ne bi imao ništa protiv toga da tamo provede i sledeću godinu na pozajmici

                                "I don`t see why not. This is a really good club, a family club. The boys have made me feel welcome from day one and it`s still the same now. I`ve had a really good time here.'

                                'I`ve heard the fans have said some nice things about me which I appreciate. It`s not my place to say, my parent club is Chelsea and I have to report back to them, but I`ve had a good time and if they wanted to send me back here then it`s not something I`d turn down.'
                                sad se u prvi plan gura Loftus -čik dok su na njega ljudi zaboravili(doduše i ja sam nisam nikad bio neki njegov fan tolko)

                                ovako van ovih službenih stranica/izjava skoro i da nema nekih informacija gde/šta dalje tako da stvarno ne znam šta će biti sa njim

                                jedan Mekekran je isto zapao u ambis(Vitese) i za njega se isto odavno nije ništa pisalo a bio je jedno vreme(pod Anćelotijem) najavljen kao veliki potencijal ali se isto pogubio u onom trenutku kad je zapaeo na svojoj prvoj pozajmici u premu,kao i gore navedeni,tad je nakon par partija u Čelziju poslat čini mi se u Svonsi koji je vodi Rodzers u to vreme

                                na kraju kad bi baš morao da povučem neku paralelu,ova generacija nova klinaca boga,loftus - čik,solanke je sigurno za koju klasu bolja od one koju su predvodili Mekekran,Borini,Stoch....

                                iskreno,jako kompleksan problem(sve to vezano za akademiju te njihovo uvodjenje u prvi tim) ali i jedna od retkih stvari oko koje sam pozitivan i još nisam izgubio nadu da će neko od te dece dobiti priliku
                                Last edited by saburo sakai; 10-05-15, 18:26.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X