Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evolucija Petra Cecha

    310603_228390403895241_166850193382596_624995_141266490_n.jpg
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Jaka fora.
      Cech legenda nasa!

      Prica se da cemo u januaru poslati ponudu od 8M funti za Cahilla... A Boas ce pokusati na kraju sezone dovesti 2-3 mlada igraca Barcelone medju kojima je i Alcantara. Dakle, ovaj januarski i ljetni prelazni rok treba odraditi posteno, potrositi koliko treba pa onda mirno cekati da li ce i kako ce funkcionisati fair-play. Evo jedne interesantne recenice:

      Owner, Roman Abramovich wants his club to adopt this new approach and nurture young players through their ranks instead of splashing out on the huge transfer fees they were once famous for.

      Govori se i o novom imenu novog stadiona, na vidiku je nesto kao: Samsung Stadium, Samsung Bridge itd. ali jos nista nije sredjeno.
      Last edited by bracala; 09-11-11, 10:22.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • To je stvarno glupost preimenovati stadion ali nazalost to mora da se radi u modrenom fudbalu zbog sponzora...
        S obzirom da je ovo Kejhilu poslednja godina, Coyle ce morati to da prihvati... I ja sam cuo da smo mi i Arsenal zainteresovani za njegove usluge... Mislim da Barsa nece dati Alcantaru ni za zivu glavu, to je veliki prospekt za njihovu buducnost, ali dobra ponuda moze da resi stvar..
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          To je stvarno glupost preimenovati stadion ali nazalost to mora da se radi u modrenom fudbalu zbog sponzora...
          S obzirom da je ovo Kejhilu poslednja godina, Coyle ce morati to da prihvati... I ja sam cuo da smo mi i Arsenal zainteresovani za njegove usluge... Mislim da Barsa nece dati Alcantaru ni za zivu glavu, to je veliki prospekt za njihovu buducnost, ali dobra ponuda moze da resi stvar..
          Jbg, nismo jedini koji ce to uraditi. Dosta klubova je to ucinilo. Najbolje bi bilo kada bi se Bridge mogao prosiriti, ali to je pretesko...
          Tacno je to za Cahilla i Tottenham ga zeli. Znam da je talenat i da ce biti tesko, ali vrijedi pokusavati, mozda nekako pristanu.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ovi prelazni rokovi se moraju dobro odraditi ! Alkentara nema sanse, nemoj ni da mislis o tome. Kejhil hm ? Mnogi ga hoce pitanje sta ce biti.

            Comment


            • Originally posted by Drogba View Post
              Ovi prelazni rokovi se moraju dobro odraditi ! Alkentara nema sanse, nemoj ni da mislis o tome. Kejhil hm ? Mnogi ga hoce pitanje sta ce biti.
              Alcantari ugovor istice u junu, pa ako on odluci da zeli ici, ne moze tu Barcelona nista. Pitanje je da li ce htjeti ici, nada umire zadnja.

              Jedva cekam januarski prelazni rok.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Evo ga Eriksen kaze nece u siti nikad ! Inace trebalo bi odem po neki CHE duks da kupim, to jest onaj nas sto svi nose pa kolko kosta nek kosta !

                Comment


                • Kada je Eriksen imao 15 godina, bio je na probi u Chelsea-u i oni su ga odbili, sada njegov cale ne zeli da on dođe u Chelsea.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Kada je Eriksen imao 15 godina, bio je na probi u Chelsea-u i oni su ga odbili, sada njegov cale ne zeli da on dođe u Chelsea.
                    Pa sigurno nije bio dovoljno dobar kao sada. Cale mu je izlapio...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • A jbg...mozda zbog toga ne dodje..zavisi ko ce ga sve traziti, pise da ga hoce i Barsa, Arsenal i Milan..bice jaka konkurencija.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        A jbg...mozda zbog toga ne dodje..zavisi ko ce ga sve traziti, pise da ga hoce i Barsa, Arsenal i Milan..bice jaka konkurencija.
                        To je sve poznato.
                        Standardno kada su u pitanju talenti. Samo ne znam sta ce Barceloni? Ako njega hoce onda ce vjerovatno pustiti Alcantaru...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          Evo ga Eriksen kaze nece u siti nikad ! Inace trebalo bi odem po neki CHE duks da kupim, to jest onaj nas sto svi nose pa kolko kosta nek kosta !
                          Uzmi,uzmi
                          Ja imam jedan duks,e sada da li je to taj sto ga svi nose ja ne znam, ali ugavnom dobar je. E sada,sto se tice cijene, mislim da neces naci duks ispod 50 e ;)
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Tolko sam i racunao, ispod 50 E nеma sanse, al original !

                            Comment


                            • Sturridge (22) ce u narednim danima dobiti novi ugovor.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Sve vise se Villarreal interesuje za Lukakua, tako da bi ovaj mogao u januaru otici u Spaniju na pozajmicu.
                                Phil Jones pohvalio naseg Terry-ja, i rekao da je nemoguce zamisliti Englesku bez njega.

                                Jos se i pominje da zelimo dovesti Cazorlu iz Malage. Mislim da nema nista od toga, jer ga je Malaga tek kupila i nema smisla da ga odmah prodaju.
                                Last edited by bracala; 11-11-11, 10:15.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X