Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tako je, to je odlicno sto se stvaraju lako sanse, jos sam malo da se digne koncenrtacije i da realizacije bude na niovu i to ce biti odlicno.

    Protiv Boltona treba uzeti 3 boda, da ekipa nastavi sa dobrim partijama. Nadam se da nece biti nekog iznenadjenja protiv Boltona...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ne ocekujem ja da AVB bude nepogresiv, ali ja ovako gledam na stvari: Izmene se vrse da se promeni tok utakmice, a ne cisto da das nekom igracu da oseti igru. Ako neko moze da mi kaze koja je poenta ubacivanja Mikela umesto Meirelesa u trenutku kada gubis 3-1. Koja je poenta da Lukaku igra po desnom krilu? Koja je poenta uzvuci najiskusnijeg igraca i vodju tima koji je usput i najbolji igrac na terenu u trenutku kada branis 1-0, i ubaciti coveka koji nikad nije nista uradio kad je bilo vazno. Na stranu penal (vec sam rekao da uopste ne krivim Kalua za to, to je jednostavno bila nepredvidiva situacija i nesrecna).
      Bas me zanima da cujem odgovore na ova ptanja, a da odgovor nije: "Pa jbg, AVB nije neogresiv".
      sigpic

      Comment


      • Evo cu pokusati da ti priblizim kako ja to vidim

        Sto se tice sinocnje izmjene i izvodjenja Lamparda,mislim da je Frank bio umoran i 5-10 minuta prije nego je izasao nije bas bio toliko pokretljiv kao do tada,umorio se jer se mnogo kretao i naprijed i nazad i dao je sve od sebe do tog trenutka kada je izmjena napravljena,uveo je Kalua jer je vrlo brz i nadao se da ce se Valencia skroz otvoriti,a da ce ovaj BOT istrcati neku kontru i probati rijesiti utakmicu
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Evo cu pokusati da ti priblizim kako ja to vidim

          Sto se tice sinocnje izmjene i izvodjenja Lamparda,mislim da je Frank bio umoran i 5-10 minuta prije nego je izasao nije bas bio toliko pokretljiv kao do tada,umorio se jer se mnogo kretao i naprijed i nazad i dao je sve od sebe do tog trenutka kada je izmjena napravljena,uveo je Kalua jer je vrlo brz i nadao se da ce se Valencia skroz otvoriti,a da ce ovaj BOT istrcati neku kontru i probati rijesiti utakmicu
          Pa tako sam i ja kapirao, ali kad bolje pogledas - izbacujes centralnog veznog igraca koji povlaci konce, da bi ubacio krilnog napadaca cija je jedina svrha da se istrci kontra, a pritom nece pomoci timu u defanzivi. A na klupi ostavljas Oriola Romeua koji je vec pokazao svoje defanzivne kvalitete. Ne treba biti strucnjak pa zakljuciti koja je bolja opcija. Btw ja uopste ne mislim da je Chelsea zbog ove izmene izpusito 3 boda sinoc, ali jednostavno mi deluje kao pogresna opcija.

          A nisi odgovorio na prva 2 pitanja? Da pogodoim, nemoguce je odgovoriti...
          sigpic

          Comment


          • Nije mogao ostaviti Lamparda na terenu,uradio je sto je mislio da treba i desilo se to sto se desilo,covjek donosi odluke u trenutku i da je ostalo 1:0 ne vjerujem da bismo sada pricali o tome

            Lukaku je klasicni napadac,on je htio da ga uvede da proba nesto novo jer kako stvari stoje Lukaku se na svojoj prirodnoj poziciji nece bas naigrati,mislim da je htio da ga proba na tom mjestu da vidi kako ce se snaci,a sto se tice Mikela to je klasicna predaja jer je vidio da se Meireles ne moze vise nositi s UTD-ovom vezom i zelio je da privede tekmu kraju da proba sa defanzivnijom varijantom veznog igraca kao sto je Mikel i da probaju da igraju na kontre,to je jedino sto ti mogu ponuditi kao objasnjenje

            Samo mogu reci da AVB-a pustiti da radi,sadasnji rezultati u PL I LS su za mene ocekivani i zadovoljavajuci
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Nije mogao ostaviti Lamparda na terenu,uradio je sto je mislio da treba i desilo se to sto se desilo,covjek donosi odluke u trenutku i da je ostalo 1:0 ne vjerujem da bismo sada pricali o tome

              Lukaku je klasicni napadac,on je htio da ga uvede da proba nesto novo jer kako stvari stoje Lukaku se na svojoj prirodnoj poziciji nece bas naigrati,mislim da je htio da ga proba na tom mjestu da vidi kako ce se snaci,a sto se tice Mikela to je klasicna predaja jer je vidio da se Meireles ne moze vise nositi s UTD-ovom vezom i zelio je da privede tekmu kraju da proba sa defanzivnijom varijantom veznog igraca kao sto je Mikel i da probaju da igraju na kontre,to je jedino sto ti mogu ponuditi kao objasnjenje

              Samo mogu reci da AVB-a pustiti da radi,sadasnji rezultati u PL I LS su za mene ocekivani i zadovoljavajuci
              Slazem se za rezultete, i ja sam ocekivao nesto slicno.
              A kao sto rekoh ranije, ja ne pricam o izmeni Kalou umesto Lamparda zbog krajnjeg rezultata, u tom trenutku mi je delovalo da ta izmena ne donosi nista i zbog toga je pominjem, i da je ostalo 1-0 opet bih pricao o tome.
              A to objasnjenje za Lukakua i Mikela jednostavno nije tacno. Kao prvo ne verujem da bi doveli Lukakua i onda rekli - e jbg nema mesta na poziciji napdaca, aj ti na krilo. To apsolutno nema nikakvog smisla. Pritom kad gubis 3-1 na Old Trafordu poslednje sto treba da radis je da eksperimentises i probas nove varijante. U tom trenutku ubacis igrace koji mogu nesto da promene i koji su koliko toliko dokazani. Kao drugo ako si celu utakmicu odigrao izrazito napdacki onda nema smisla da predjes na defanzivu kad gubis 3-1 i ubacis Mikela. Jer na 3-1 vise nemas sta da izgubis.
              sigpic

              Comment


              • Nisam ja tako ni mislio,pogresno si protumacio,mislio sam da je htio da proba Lukakua tu,jer nije ni prvi ni zadnji igrac koji bi mogao promijeniti svoju prirodnu poziciju,da se pokazao tu kako treba,ko zna mozda bi igrao cesce,ovako ce morati da saceka da bi dobio mjesto u prvih 11

                Kod 3:1 oni su izgubili,nije se tu moglo po meni nesto puno promijeniti,a sta je on htio zaista ne znam,samo nagadjam jer mu nisam u glavi
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Nisam ja tako ni mislio,pogresno si protumacio,mislio sam da je htio da proba Lukakua tu,jer nije ni prvi ni zadnji igrac koji bi mogao promijeniti svoju prirodnu poziciju,da se pokazao tu kako treba,ko zna mozda bi igrao cesce,ovako ce morati da saceka da bi dobio mjesto u prvih 11

                  Kod 3:1 oni su izgubili,nije se tu moglo po meni nesto puno promijeniti,a sta je on htio zaista ne znam,samo nagadjam jer mu nisam u glavi
                  Pa mnogobrojne sanse (izmedju ostalih Torresov famozni promasaj) su dokaz da nisu bili izgubljeni na 3-1, ali nije im bio dan ispred gola.
                  A ako AVB misli da Lukaku moze da prodje kao krilni igrac, onda bolje odmah da napusti fudbal. Lukaku nema ama bas nijednu karakteristiku krilnih igraca, nije brz, nije dribler, nije tehnicar, verovatno nema ni neki centarsut(mada ga nikad nisam ni video da upucuje centarsut), tako da uopste probati ga na krilu je gubljenje vremena.


                  Ne volim slepo da verujem u bilo kog trenera, jbg, imam svoje misljenje, dovoljno dugo pratim fudbal da znam kako stvari funkcionisu, da znam sta je dobro sta lose.
                  sigpic

                  Comment


                  • Normalno da imas svoje misljenje i vjeruj u sta hoces, to je normalno.

                    Moje misljenje je da Lukaku ima sasvim solidnu tehniku za onako korpulentnong napadaca. Ima prvi dribling sasvim solidan, a ne moze predriblati 4-5 igraca kao Messi. To mu je sasvim dovoljno za spica(igru glavom, gradjenje i ne treba pominjati).
                    Njegovo vrijeme tek treba doci, i treba biti strpljiv sa njim. On je igrac na duge staze za Chelsea.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Normalno da imas svoje misljenje i vjeruj u sta hoces, to je normalno.

                      Moje misljenje je da Lukaku ima sasvim solidnu tehniku za onako korpulentnong napadaca. Ima prvi dribling sasvim solidan, a ne moze predriblati 4-5 igraca kao Messi. To mu je sasvim dovoljno za spica(igru glavom, gradjenje i ne treba pominjati).
                      Njegovo vrijeme tek treba doci, i treba biti strpljiv sa njim. On je igrac na duge staze za Chelsea.
                      Sasvim solidna tehnika ne znaci da je tehnicar. A naravno da ima ogroman potencijal, ali iskljucivo kao centralni napadac...
                      sigpic

                      Comment


                      • Zaboravih da spomenem Maludu,za divno cudo dobro je odigrao,konacno. Ma igrace lukaku centralnog,to je neka proba bila samo. Kao sto rekoste,rezultati ocekivani za sada,u nedelju se mora dobiti.

                        Comment


                        • Jos par sati do pocetka utakmice.

                          Kao i svaki navijac, ocekujem 3 boda. Treba uci sa dozom opreza u utakmicu, Bolton jeste trenutno zadnji na tabeli ali mogu oni itekako zagorcati zivot favoritima iz prostog razloga jer nemaju sta izgubiti danas.
                          Rani pogodak bi nam odlicno dosao, ali bez obzira na sve nadam se da cemo vezati jos jednu pobjedu u PL.
                          Nece biti Torresa, steta...ali sta da se radi. Danas ce vjerovatno Drogba ili Anelka zapoceti na mjestu spica, a mozda kasnije uleti i Lukaku.

                          Inace, Drogbi narednog ljeta istice ugovor ali klub i on ce odrzati sastanak oko produzenja ugovora, jer je Drogba odlucan da karijeru zavrsi na Stamford Bridge-u. Takodje, Bosingwa je blizu novog ugovora do ljeta 2013. godine.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Bilo bi lijepo da Drogba zavrsi karijeru u Chelseau,mnogo je dao ovom klubu,vjerovatno poslije Zole najpopularniji stranac,a mozda i najbolji

                            Bolton jeste zadnji ali to nije realna slika,imali su vrlo tezak raspored(City,Utd,Liverpool i Arsenal,jedino su neugodno iznenadili protiv Norwicha kuci kada su izgubili) i zbog toga su zadnji na tabeli ali mora se biti oprezan jer imaju vrlo dobru ekipu koja je vec dugo tu i imaju odlicnog trenera Coylea

                            Kao sto si rekao nazalost nema Torresa,ja bih volio da igra Drogba a ne Anelka ali se u svakom slucaju nadam da ce dobiti
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • I ja bih volio da zavrsi karijeru u Chelsea-ju. Uvijek je igrao za tim, davao 200% sebe da bi ekipa uspjela a uz to je veliki majstor.

                              Pa da, imali su strasan raspored, to sam i zaboravio pomenuti. Ma bice nezgodno, svi ce ginuti da iznenade, a ukoliko Kakuta dobije priliku bice zeljan dokazivanja da se pokaze Boasu.

                              Mislim da ce Lampard sada biti u startnoj, otprilike se i zna vezni: Meireles-Ramires-Lampard, a sto se tice odbrane, u PL je Bane igrao stopera vise nego Luiz. Ali Luiz i Terry su odigrali strasnu utakmicu protiv Valencie, pa mozda ovaj stoperski par vidimo i danas od prve minute.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Gael Kakuta nema pravo nastupa, jer igra protiv maticnog kluba. To je standardna stavka u ugovoru kada igrac ide na pozajmicu negde...
                                Inace Bolton je u velikom problemu, ne samo zbog pozicije na tabeli, nego im je par glavnih igraca povredjeno, tipa Stuart Holden, i Lee Chung Yong (fenomenalan igrac, nznm da li ste ga gledali, igra desnog veznog uglavnom, ima tehniku, dribling, viziju i igra sa neverovatnom lakocom). Ali i dalje mogu da budu nezgodan protivnik, vazno je da Chelsea postigne prvi gol i onda verovatno nema spasa za Bolton.
                                Ocekujem ekipu: Cech, Bosingwa, Luiz, Tery, Cole, Meireles, Ramires, Lampard, Mata, Sturridge, Drogba
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X