Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li nesto od ove price, ili samo naduvana novinarska patka?

    http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...pre-kraja-meca
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Ima li nesto od ove price, ili samo naduvana novinarska patka?

      http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...pre-kraja-meca
      Lampard je tokom utakmice bio nasmijan na klupi i zajebavao se sa Drogbom i ostatkom igraca na klupi, a nije igrao jer ga je Boas cuvao za mec LS u srijedu. ;)

      Ovi iz Blica su jednom napisali kako se Lamapard posvadjao i zeli otici iz kluba...

      Uostalom, poznato je svima koliko je Lampard borben i zeljan dokazivanja cak i u 33. godini zivota. Rekao je da ce se jos uvijek boriti za svoje mjesto u reprezentaciji Engleske, a dolaskom Boasa je takodje rekao da se mora svako izboriti za mjesto u timu i da ga to dodatno motivise.
      Last edited by bracala; 25-09-11, 16:35.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Neki dan procitah informaciju vezanu za tekmu Chelsea-Swansea, da su navijaci Chelsea-ja skupili preko 19.000 funti za pomoc porodicama poginulih rudara u Swansea-ju.


        Nego, sto se tice vecerasnje utakmice:
        Chelsea je neporazen u posljednjih 6. gostovanja u Spaniji u okviru LS.
        Mata izjavio da nece slaviti ukoliko postigne gol sto je i logicno, a Soldado je rekao da ce na kraju utakmice traziti Drogbin dres.
        Boas je u nedoumici sto se tice veznog reda...

        Kakav vezni vi ocekujete?
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • I ja sam u nedoumici . Siguran sam za sledeci igrace : Ceh,teri,luiz,kol, ------,mata,frenk-----,------, Torres,-------. Oni 100 posto, za ostale necu da nagadjam sve je moguce.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Kakav vezni vi ocekujete?
            Ocekujem : Meireles (zadnji) - Ramires - Lampard, mada mozda umesto Lamparda bude Malouda (dobro se pokazao na par utakmica na toj poziciji, mnogo vise dolazi do izrazaja njegova energija tu, i dosta dobro saradjuje na levoj strani sa Colom i Matom, on mnogo vise ide uz liniju a Lampard krzo sredinu). Sve zavisi sta AVB hoce...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Ocekujem : Meireles (zadnji) - Ramires - Lampard, mada mozda umesto Lamparda bude Malouda (dobro se pokazao na par utakmica na toj poziciji, mnogo vise dolazi do izrazaja njegova energija tu, i dosta dobro saradjuje na levoj strani sa Colom i Matom, on mnogo vise ide uz liniju a Lampard krzo sredinu). Sve zavisi sta AVB hoce...
              Da, da prvi put kada sam Maloudu gledao u veznom, kontao sam "Joj sta ce on ovdje?", ali kao sto kazes tu je dosta dosta korisniji i izrazajniji.
              A mozda izvede vezni kao protiv Swansea-ja...

              Mikel (zadnji) - Ramires - Meireles

              Al' opet nista nije sigurno. Malo po malo i sada se svako mora boriti za svoje mjesto u timu, i to me obraduje mnogo.

              @Drogba

              Nije ni sigurno da li ce igrati Luiz. Mozda tu uleti Bane, a nije sigurno ni da li ce Lampard igrati 100%.

              EDIT: Evo i nekoliko slika sa dolaska i treninga.




              Last edited by bracala; 28-09-11, 10:48.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • @ Mumi
                Idem na kartu nisu igrali prosli mec . Mozda krene i Romeu (ne lukaku), meni je delovao ok protiv fulama. Siguran sam da nece biti kao protiv svonsija Mikel,meir,ramires,ulece tu frenk sigurno.

                Ostaje nam samo da cekamo 8 i 15 da vidimo postave.
                Last edited by Drogba; 28-09-11, 11:27.

                Comment


                • Mislim da Lukaku nema pravo nastupa u grupnoj fazi LS. ;)

                  Ako ti kazes da ce Lampard igrati, onda je to svrsena stvar.

                  PA velike su sanse realno da ce on igrati, ali saznacemo to otprilike pola sata prije utakmice.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Mislim da Lukaku nema pravo nastupa u grupnoj fazi LS. ;)

                    Ako ti kazes da ce Lampard igrati, onda je to svrsena stvar.

                    PA velike su sanse realno da ce on igrati, ali saznacemo to otprilike pola sata prije utakmice.
                    Po pravilu LS igraci ispod 21 godine mogu da igraju bez registracije. Tako da ja mislim da Lukaku moze da igra, ali s druge strane protiv Leverkusena nije bio ni na klupi. To mi nije jasno...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Po pravilu LS igraci ispod 21 godine mogu da igraju bez registracije. Tako da ja mislim da Lukaku moze da igra, ali s druge strane protiv Leverkusena nije bio ni na klupi. To mi nije jasno...
                      Zbog toga ja nisam ni siguran opet da li moze nastupati ili ne...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Evo na sajtu LS ga nema, ne znam sto.

                        http://www.uefa.com/uefachampionslea...uad/index.html

                        Comment


                        • Ne znam da li je tacno, ali valjda vazi pravilo da klub smije prijaviti samo 17. kupljenih igraca, pa zato Lukaku nije prijavljen za grupnu fazu LS, ali navodno ce moci igrati u knockout fazi.


                          Nisam 100% siguran da je to tako, samo kazem MOZDA...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ne znam da li je tacno, ali valjda vazi pravilo da klub smije prijaviti samo 17. kupljenih igraca, pa zato Lukaku nije prijavljen za grupnu fazu LS, ali navodno ce moci igrati u knockout fazi.


                            Nisam 100% siguran da je to tako, samo kazem MOZDA...
                            Ovako ide:
                            maksimum od 25 igraca preko 21 godine. Od tih 25 - 8 mora biti "home grown" (ponikli u zemlji) i 4 mora da je poniklo u klubu. Ta cetvorica takodje spadaju u ovih 8. A npr. ako klub registruje 24 igraca onda je dovoljno 7 poniklih u zemlji (od njih 7 - 3 u klubu), ako registruju 23 igraca onda 6 poniklih u zemlji(od njih 6 - 2 u klubu) itd. U svakom slucaju svi igraci ispod 21 godine u klubu imaju pravo napstupa i ako nisu registrovani.
                            Ali npr. Chelsea je ove godine morao da registruje McEachrana bez obzira sto ima 18 godina, da bi zadovoljili kriterijume - ponikao u zemlji i u klubu...
                            sigpic

                            Comment


                            • Vajda cemo veceras vidjeti Lukakua na klupi da nas rijesi ove dileme...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Kolko ce Torrrres pauzirati ? Nece valjda 3 mece ,kad je presuda

                                Comment

                                Working...
                                X