Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bice ljudi linkova,evo ja obecavam da cu naci,imam jedan sajt na kome streamovi budu odlicni i mislim da ce biti na njemu...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Evo i zvanicno sastava:

      1 Petr Cech
      17 Jose Bosingwa
      2 Branislav Ivanovic
      4 David Luiz
      3 Ashley Cole
      16 Raul Meireles
      6 Oriol Romeu
      8 Frank Lampard (c)
      39 Nicolas Anelka
      9 Fernando Torres
      15 Florent Malouda

      Subs: 22 Ross Turnbull, 19 Paulo Ferreira, 33 Alex, 12 John Mikel Obi, 21 Salomon Kalou, 10 Juan Mata, 23 Daniel Sturridge.

      Dakle, ipak Lampard igra.
      Idemo!!!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Momci evo linka,cini mi se da je stream odlican

        http://www.sportp2p.eu/watch/_chelsea_racing_genk
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Nece mi link ! Pise samo ucitajte ponovo posle 30 sekundi ako nece, uradim i opet isto !!!

          Comment


          • Originally posted by Drogba View Post
            Nece mi link ! Pise samo ucitajte ponovo posle 30 sekundi ako nece, uradim i opet isto !!!
            Treba ti veetle player. Imas opciju download sa desne strane kad otvoris onaj link...

            EDIT: Vec 2-0, Meireles iz daljine i Torres na asistenciju Lamparda...
            Last edited by Tony_G; 19-10-11, 20:00.
            sigpic

            Comment


            • Prezadovoljan sam igrom sinoc. Rezultat odlican, imamo i clean sheet. Da ne odugovlacim previse, svi su bilio dlicni sinoc, a Romeu odigrao odlicno, to je dobro za samopouzdanje.
              Torres je onaj pravi i to je nevjerovatan plus za nas. Jos malo pa ce tresti i u PL.
              Sada vec imamo tu sirinu i na klupi. Protiv Evertona napad su cinili: Mata-Drogba-Sturridge a sinoc: Malouda-Torres-Anelka i oba napada fantasticno odradjivala posao. Nismo imali Ramiresa, tu je Meireles, nema Mikela, pa eto ga Romeu.Lampard sve vise podjseca na starog Lamparda. Boas fino rotira ekipu. Dakle vec se sada vidi ta sirina u timu, jos u januaru ako dodju 2 veznjaka bice fantasticno. Mozda jedan od igraca bude i stoper ukoliko Alex napusti Chelsea.

              U zadnje 3-4 utakmice smo veoma efikasni, sve ide u pravom smjeru. Sada i za vikend nastaviti u istom ritmu...
              Last edited by bracala; 20-10-11, 10:34.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Meni bas nije ni bitno dal smo primili gol ili ne pri visokom rezultatu. Ne moramo ni jednom vise sacuvati mrezu samo da dobijamo!
                U PL smo je sacuvali protiv Skouka bas kad je i trebalo,a sad sto smo primili gol protiv Svosija nema veze. Naravno da je bolje
                kad ne primis,ali ipak i to moze da prevari. Nije isto primiti gol pri rezultatu pet nula,ili za jedan jedan.

                Dakle, ne treba se previse obazirati na clean sheet(s).

                Comment


                • Slozio bih se s tobom, da clean sheet nije bitan pri visokim rezultatima. Najcesce se i desava da igracima opadne koncentracija i obicno gol i primamo u posljednjih 10. minuta meca, ali nadam se da ce se i to popraviti. Ali generalno, zadovoljan sam trenutnim stanjem

                  Inace, sinoc smo izjednacili najvecu pobjedu u LS. U sezoni 1999/2000 Chelsea je u gostima dobio Galatasaray 5:0. A ono sinoc je bila najveca pobjeda na SB-u u LS.

                  Zola majstor 1 na 1.
                  Last edited by bracala; 20-10-11, 16:54.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Odlicna utakmica sinoc, posebno mi je drago sto su postigli 5 golova bez Mate, glavnog organizatora igre.
                    Romeu je bio odlican, Lampard standardno, Meireles dao odlican gol i naravno Torres je na putu da bude onaj stari. mogao je i 4 komada da postigne, ali necemo se zaliti.
                    Jedina primedba s moje strane su i dalje izmene. Mozda neko veruje da je "lepo" s trenerove strane dati sansu Paulu Ferreiri ili Alexu, ali po meni treba gledati sta je potrebno i sta doprinosi timu na duge staze. Bolje bilo da je Ryan Bertrand usao umesto A.Cola a ne Ferreira, isto da je usao McEachran umesto Lamparda, a ne Kalou.
                    Sto se duze ceka sa davanjem sanse mladom Joshu to ce biti teze ubaciti ga. Dolaze nezgodne utakmice, u kojima ce biti potrebni igraci sa iskustvom, a on to iskustvno nema. Nadam se da ce bar poceti protiv Evertona u kupu, mada to spada u jednu od nezgodnijih utakmica u sezoni...
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da McEachran kao i Lukaku nisu bili na spisku za utakmicu. Obojica su odigrali citavu utakmicu za rezerve, i na sami dan utakmice imali trening sa Terry-jem koji je trenirao sa rezervama.

                      Sansu je dobio Romeu i odlicno je iskoristio. Ali i to sto kazes, bez Mate su igrali onako leprsavo, tecno, mastovito. Uzivao sam gledajuci utakmicu. A uzivam vec zadnje 4 utakmice u igri Chelsea-ja. Valjda ce McEachran dobiti sansu u nekim mecevima, nadam se... A inace Piazon je izjavio da jedva ceka igrati sa McEachranom i Lukakuom u ekipi. Piazon je veoma interesantan igrac. I drago mi je sto ce doci kod nas, opet ponavljam, od ogromnog je znacaja imati dosta veznjaka za rotaciju ali i konkurenciju.

                      Ali optimista sam!
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Nisu bili na spisku njih par uopste sinoc,zasto stvarno ne znam...

                        Izmjene jesu malo nelogicne sinoc bile slazem se,mada je ovaj put malo lakse objasniti,to su igraci koje ceka klupa ove godine pa im je zelio dozvoliti malo da igraju posebno Kalua kojeg zele da nagovore na ostanak(mada bih ja volio da ode,ne podnosim nacin na koji igra),dobro je sto je makar Romeu dobio priliku i to je nesto

                        Sto se tice igre poezija sinoc,igraci odlicni posebno pojacanja iz Liverpoola,nemam zamjerku jedino se nadam da ce se Luiz(iako mi je jedan od najdrazih i majstor je veliki) malo vise drzati svoje polovine,tu je potrebniji iako je sjajan tehnicar,bojim se kontri i supljina u bitnijim utakmicama

                        Milan zeli da dovede Anelku u januaru,vjerovatno na ovo racuna i AVB pa zato zeli da Kalu ostane
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Vidim da je Piazon 1994, tesko da ce on igrati cim dodje. Kad ne igra Dzos, tesko da ce i on igrati !

                          Comment


                          • Originally posted by Drogba View Post
                            Vidim da je Piazon 1994, tesko da ce on igrati cim dodje. Kad ne igra Dzos, tesko da ce i on igrati !
                            Pa nece odmah postati standardni prvotimac, to je logicno. Dobijace sanse kao Romeu, ali neka ga. Njegov transfer je smijesan, a potrebni su nam mladi igraci.

                            Jos kada bi se sredile stvari oko novog stadiona, to bi bio vrh!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ovo do sada nisam nigdje vidio.

                              Pogledajte Luiza!

                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Vidio sam ja to danas,evo ovdje nesto o tome

                                http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=26888
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X