Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    Kolko ce Torrrres pauzirati ? Nece valjda 3 mece ,kad je presuda
    Direktan crveni znaci 3 meca, jbg, makar ce igrati u LS, ali ipak je bedak...
    sigpic

    Comment


    • ma ja bih mu za onaj bezobrazan start dao minimum 10 meceva suspenzije.davno nisam video tako bezobrazan start,jos od kada je tejlor eduardu slomio nogu...ali izgleda da treba svi da ostanu bez nogu pa da se sankcionisu takvi bezobrazluci kako im i dolikuje.za mene je on posle tog starta umro kao fudbaler
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Navodno je ovo sastav:

        ---------------Cech----------------
        Bosingwa---Luiz-----Terry-----A.Cole
        --------------Mikel-----------------
        ---Ramires---------Lampard--------
        --Mata-----Torres-----Malouda----

        Tako pise na UEFA.com.


        Samo da svi izadju zdravi iz ove utakmice i da ostvarimo povoljan rezultat.

        Idemo hrabro!!!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Gde nadje ono debila da posalje u igru,pa nista korisno od njega...

          Comment


          • O boze, sve pokvari za 1 minut . Zasto nije Drogba usao ? Ne bi nam dali gol da se igra dva dana.
            Jesam pogodio postavu, mora frenk da igra, nije mi jasan ni izlazak toresa. Sad ce novine da pisu da ide frenk jer je izasao

            Comment


            • Originally posted by Drogba View Post
              O boze, sve pokvari za 1 minut . Zasto nije Drogba usao ? Ne bi nam dali gol da se igra dva dana.
              Jesam pogodio postavu, mora frenk da igra, nije mi jasan ni izlazak toresa. Sad ce novine da pisu da ide frenk jer je izasao
              Ma nece to pisati, ali nije mi jasno zasto ubacivati Kalua kad se branis... Iskreno ne krivim ga za penal, nije namerno udario, jbg, malo se pogubio u skoku, ali za mene ono nije penal. Ovo ne kazem kao navijac Chelsea, nego objektivno, jer za igranje rukom penal se svira u principu u 2 slucaja: prvo - ako igrac igra namerno rukom(to nije bio slucaj sinoc), drugo - ako spreci gol, cenarsut (promeni pravac lopte rukom) - ni to nije bio slucaj sinoc jer je bukvalno samo presla preko njegove ruke i nastavila u istom pravcu. Ali jbg, desava se.
              Sve u svemu ocekivao sam vise u prvom poluvremenu. Mata u 1. pol. nije imao uticaj na igru, kad god je Valencia imala loptu Mata je bio skroz uz desnu liniju, kao da je igrao flastera na levog beka Valencie, i onda kad Chelsea uzme loptu na sredini glavni igrac im je totalno van igre skroz na strani. Nije mi jasna ta zamisao. Ramires po obicaju ne moze da iskontrolise loptu, imao je situaciju u prvom poluvremenu kad je pretrcao stopera Valencie i mogao da udje u kazneni ali nije imao tehniku za to, nego je pao, sreca pa je bio makar faul. U drugom poluvremenu 1 na 1 sa golmanom nakon odlicnog pasa Lamparda i opet ne moze da iskontrolise situaciju.
              Ali zato Lampard pokidao sinoc, odavno nije imao onoliki uticaj na igru, pasovi, gol postignut - odlicno. Jos je njegov gol bio najtezi za postignuti, mnogo laske sanse su imali i Torres i Ramires.
              Malo me nervira sto kad protivnik ima loptu Chelsea ga pusta da se priblizi na 30m od gola i tek onda pritiskaju, umesto na sredini terena ili cak na protivncikoj polovini da se vrsi presing. Mnogo je lakse pokrenuti dobar napad kad se tu osvoji lopta, nego na 20/30m od svog gola.
              Drugo poluvreme po obicaju ove sezone mnogo bolje, ali treba odati i priznanje Valensiji, na kraju mozda 1-1 fer rezultat...
              sigpic

              Comment


              • Da i ja prozborim koju...

                Prije utakmice bod mi je bio dobar, ali kada sam sinoc vidio da smo ih mogli napuniti do vrha i otici kuci sa 3 boda i nisam nesto pretjerano zadovoljan. Alves imao vjerovatno utakmicu karijere!
                Sto se tice odbrane, ja sam poprilicno zadovoljan, stoperski dvojac: Luiz-Terry sinoc su bili na visini zadatka. Ispali su mozda jednom kada je duga lopta stigla do Soldada ali ovaj je nije iskontrolisao, ali sve u svemu zadovoljan sam. Lampard sinoc kao sto ste rekli, pravi lider, dijelio lopte, borio se za svaku loptu, dao gol i namjestio 2. To je Lampard koji nam je potreban!

                Ne znam za vas, ali meni je sinoc Malouda odigrao dosta dobru utakmicu. Bio pokretljiv, i lijevo i desno, smireno odigrao, isao u prodor kada je trebalo, i odigravao pas, iznenadio me je pozitivno.

                Na kraju, u zadnjih 7. minuta, mislio sam da je sve svrseno, kad ono sok. Kalou nije imao namjeru naravno, jbg, desi se...i iz penala nam ga dadose. A ubijedjen sam da nam ga ne bi utrpali do kraja tekme, ali 'ajd...eto i poslije 7. gostovanja u Spaniji ostali smo neporazeni i najteze gostovanje je proslo.
                Sada se okrenuti utakmicama protiv Genka, i tu obezbijediti prolaz dalje.

                EDIT: Evo sta je rekao Lampard:
                I want to play, not just pick my money up and sit on my backside sitting on the bench, but you have to respect the manager, the team and the quality we have in the squad.
                Uvijek posvecen klubu! Legenda!
                Last edited by bracala; 29-09-11, 11:23.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Dobar mec sinoc.Lampard je bio odlican.Dobar gol,borio se za svaku loptu.Zadovoljan sam njegovom partijom.Ceh je fantasticno branio,imao je nekoliko odlicnih odbrana.Teri i Luiz na visini zadatka.
                  Ali mi nije jasno zasto je AVB ubacio u igru Kalua?Kalu je za ono malo vremena u kojem je igrao napravio vise gresaka nego cijeli tim za vrijeme cijelog meca.Prvo je napravio penal,nesmotreno.Valensijin igrac je bio na 13 metara od gola,sta je mogao da uradi glavom sa te pozicije?Sledeci napad Luiz mu dodaje loptu,a Kalu pokusava da se gradi i pravi faul.Onda krece da dribla i gubi loptu,pa nevjerovatno.Kad ce vise treneri Celsija shvatiti da je on dno od igraca i da ne zasluzuje da igra u timu kao sto je Celsi.I zasto ubacuje Kalua kada treba da se brani?

                  Comment


                  • Jbg, nije Boas mogao znati da ce Kalou napraviti penal. Ali svidja mi se ova rotacija kod Boasa, da dosta igraca osjeti utakmicu, da dobije svojih 5. minuta...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • E vala Alves je branio sve,svaka mu cast. Torres je imao one dvije dobre sanse,prvu glavom,a drugu 1 na 1. Ramires je imao 1 na 1. Bile ih je jos,ali ko ce to popamtit. Uglavnom Alves sve branio
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Vidim i vi ste svi nezadovoljni izmenama sinoc. Ja vec odavno primecujem da Boasove izmene nemaju mnogo smisla, npr. protiv Uniteda na 20min do kraja on izvlaci Meirelesa i ubacuje Mikela. To nema apsolutno nikakvog smisla. Pritom je u tom trenutku utakmica bila potpuno otvorena i neverovatno brza. Mnogo bi bolje dosao Malouda u toj situaciji koji je i brzi i probojniji. Zatim izmena u istom mecu Lukaku umesto Sturridge, pa Lukaku ne moze da istrci kontru, on je "target man", a ne da se izvlaci na desni bok. Takve odluke su me bas razocarale.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne znam opet...meni je opet dobro sto Boas rotira igrace, a ne kao prosle godine, kada su isti igraci skoro uvijek igrali. Sada se i Lampard mora izboriti da bi bio uvrsten u startnih 11 i to dodatno motivise igrace.

                          Nije Boas nepogresiv!
                          Last edited by bracala; 29-09-11, 16:11.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Najvaznije je da je Frank ponovo u elementu,go i par strasnih asistenicija,to je ipak najbolji igrac i od njega ja uvijek ocekujem najvise

                            Ovo je realno najteza utakmica u grupi i ne treba biti nezadovoljan bodom,to smo rekli i prije tekme(mogli su doci do 3 boda,ali nije ni ovako lose),tako da u narednom dvomecu s Genkom treba obezbjediti prolaz dalje

                            Besmisleno mi je kritikovanje AVB-a,covjek samo zeli sto vise igraca da osjeti igru da bi ih u slucaju povreda mogao sto vise upotrijebiti,Kalu je los igrac i napravio je glupost,nema Boas nikakve veze s tim
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • @AK47

                              Da, svakako trebamo onakvog Lamparda od sinoc.
                              I bravo za Boasa! E upravo mi se to svidja kod njega, sto vecina moze dobiti sansu, sto se nije svezao samo za 11. igraca i to je to. Ne kazem da je nepogresiv, ali meni je zasad dobar. I Chelsea moze jos poboljsati svoju igru svakako...

                              I najbolji treneri prave greske, imao ih je i Mou i Ferguson, poptuno normalno, ljudi su.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Nema razloga za nezadovoljstvo,vrlo je tesko dobiti Valenciju u gostima,to je jasno ko dan.Ono sto mene jos raduje sto nakon nekoliko godina tu je i Peter Cech u pravim izdanjima,sinoc je bio briljantan,takodjer Chelsea sve vise stvara sanse za go,sto je isto tako pohvalno,ne treba cjepidlaciti.Ne kazem normalno da je AVB nepogresiv,niko nije,ali ono sinoc nije greska,on je uveo Kalua jer je brz i nadao se da ce istrcati neku kontru,ali ovaj je napravio glupost i to niko nije mogao znati.

                                Sada treba odigrati slicnu utakmicu protiv Boltona i dobiti,ti su bodovi vrlo vazni
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X