Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To su sve velicine koje si nabrojao i red je da bude tako,AVB nije konfliktna ni kontraverzna osoba,vrlo je stalozen i koncetrisan na ono sto radi,cini mi se da postuje svakog
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Mogao bi ovaj da se razmase,mogao bi onaj da utrpa....
      Sta ce biti ako se razmasu Runi,Jang,Nani,Ernandez??

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Mogao bi ovaj da se razmase,mogao bi onaj da utrpa....
        Sta ce biti ako se razmasu Runi,Jang,Nani,Ernandez??
        Onda nece biti dobro...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • jedna vijest za navijace Chelsea, nista u vezi danasnjeg derbia..

          http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/...apustiti/64573

          Comment


          • Uzmite im makar bod danas.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Uzmite im makar bod danas.

              E komsija , bod bi bio bas dobar...da ostanu neporazeni.

              Idemo hrabro!!!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Pa dobro, bio bi zadovoljan i sa bodom, ali svaku dobru sansu koja nam se ukaze moramo iskoristiti. Ukoliko bi kojim slucajem i pobijedili sigurno da bi skinuli veliki teret sa ledja..

                Ovo govorim kao fan UTDa

                Comment


                • Topdzije su uz vas (bar ja) !
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Pa dobro, bio bi zadovoljan i sa bodom, ali svaku dobru sansu koja nam se ukaze moramo iskoristiti. Ukoliko bi kojim slucajem i pobijedili sigurno da bi skinuli veliki teret sa ledja..

                    Ovo govorim kao fan UTDa
                    Pa svakako da obe strane sigurno ne zele izgubiti ovu utakmicu, a ako bude sanse, treba iskoristiti.;)

                    Originally posted by Topdzija View Post
                    Topdzije su uz vas (bar ja) !
                    Znam da su i ostali.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ja nemam sta da kazem....razocaran sam. Odlicna igra, ali rezultat ne....
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Veoma dobra igra Celzija danas. Zaista su prvi koji su se ove godine stoicki suprostavili Junajtedu. Steta za brzo primljen gol. Dva su bila iz ofsajda, ali drugi gol nije smeo da se desi, neko je morao da zaustavi Nanija. Svaka cast Toresu za fenomenalan gol. Ne bih da ga branim, ali cini mi se da se potpuno zbunio kod onog promasaja jer su svi stali misleci da je ofsajd...verovatno mu je proslo kroz glavu da bi mogao da dobije i zuti karton zbog nastavljanja igre.

                        Ako Celzi bude igrao ovako u nastavku sezone, uopste ne moraju da brinu. S tim sto se realizacija mora popraviti.

                        Comment


                        • Ma samo da ih ovo ne uzdrma, i da nastave pobjedjivati....a United ce kiksnuti kad-tad u to sam siguran.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Slazem se da je igra dobra a rezultat los jos on sto je promasio tores kad je proso De Heu stvarno mi je pokidalo zivce....

                            Comment


                            • Definitivno mora da se popravi zavrsnica, malo me brine sredina terena. Lampard je u slaboj formi, a nema mnogo kvalitetnih igraca, mora da se trgne. Mislim da je potrebno jos jedno ili dva pojacanja u januaru.
                              Narednih 6 meceva po meni mora da bude 6 pobeda. To su Swansea(kod kuce), Bolton(u gostima), Everton(kod kuce), QPR(u gostima), Arsenal (kod kuce) i Blackburn(u gostima).
                              Posle toga sledi Liverpool kod kuce, to je vec ozbiljnija ekipa, mada ni oni nisu dobri kao sto su ocekivali, ali su mnogo bolji od pomenutih.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Definitivno mora da se popravi zavrsnica, malo me brine sredina terena. Lampard je u slaboj formi, a nema mnogo kvalitetnih igraca, mora da se trgne. Mislim da je potrebno jos jedno ili dva pojacanja u januaru.
                                Narednih 6 meceva po meni mora da bude 6 pobeda. To su Swansea(kod kuce), Bolton(u gostima), Everton(kod kuce), QPR(u gostima), Arsenal (kod kuce) i Blackburn(u gostima).
                                Posle toga sledi Liverpool kod kuce, to je vec ozbiljnija ekipa, mada ni oni nisu dobri kao sto su ocekivali, ali su mnogo bolji od pomenutih.
                                Pa da. samo da nastave pobjedjivati. A i ja sam ocekivao svejedno jedno ili dva pojacanja u januaru.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X