Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osvanuo je i taj dan.
    Ocekujem isti sastav kao i protiv Sunderlanda, samo mozda Luiz uleti umjesto Ivanovica na mjestu stopera, ostalo bi trebalo biti nepromjenjeno.

    Joj kad bi se ponovilo ovo....
    Sezona 1999/00...

    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Chelsea smatram jednimo prijetnjom za UTD, City ce pasti kad-tad u to sam siguran.. Iako sam fan UTDa, mislim da Chelsea danas ima solidne sanse za pobjedu, Villas-Boas je sve fino uklopio i mislim da se ove godine mogu ravnopravno nositi u borbi za titulu.

      Comment


      • Meni bi i remi bio sasvim ok,mada kao i uvijek kada Chelsea igra moram se nadati pobjedi

        Bice teska utakmica i nadam se da ce ovo biti dan Fernanda Torresa,imam puno povjerenje u AVB-a
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Meni bi i remi bio sasvim ok,mada kao i uvijek kada Chelsea igra moram se nadati pobjedi

          Bice teska utakmica i nadam se da ce ovo biti dan Fernanda Torresa,imam puno povjerenje u AVB-a
          Slazem se AK s tobom da i remi ne bi bio los naravno. Ali mislim da ce Boas ici na pobjedu, jednostavno pri samomo dolasku u Chelsea, istakao je da ce svaku utakmicu Chelsea ici na pobjedu, bez obzira na protivnika i da ce nakon izvjesnog vremena (dok se sve poslozi) Chelsea igrati za gol vise...

          Bice ovo rovovska bitka, veoma teska utakmica za oba tima. Opet cu ponoviti da je United favorit, ali bice zanimljivo.

          Idemo po 3 boda!

          Originally posted by Fanta View Post
          Chelsea smatram jednimo prijetnjom za UTD, City ce pasti kad-tad u to sam siguran.. Iako sam fan UTDa, mislim da Chelsea danas ima solidne sanse za pobjedu, Villas-Boas je sve fino uklopio i mislim da se ove godine mogu ravnopravno nositi u borbi za titulu.
          Fanta pozdrav, dobrodosao i na ovaj dio foruma, ovdje postuj do mile volje. ;)

          Nije Boas bas sve uklopio onako kako bi to on htio, ali evidentan je napredak u igri. ;)
          Bitno je ne zaostati previse za timova iz Manchestera do jaunara, kada ce u Chelsea doci Piazon (18) koji je kupljen prosle godine, mozda De Bruyne i jos jedno kvalitetno i provjereno pojacanje, jer se uvodi nova generacija...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ma znam da nece igrati na remi,ne zna Portugalac tako,covjek je dosao da uvijek igra na tri boda i to je jos samo jedan kvalitet vise za njega(barem u mojim ocima)

            UTD jeste favorit,ali ovo je derbi i sve je moguce pa zasto se ne nadati pobjedi,samo da Nando bude u elementu danas,prizeljkujem to jer je vrijeme da se probudi iz hibernacije vise
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ma znam da nece igrati na remi,ne zna Portugalac tako,covjek je dosao da uvijek igra na tri boda i to je jos samo jedan kvalitet vise za njega(barem u mojim ocima)

              UTD jeste favorit,ali ovo je derbi i sve je moguce pa zasto se ne nadati pobjedi,samo da Nando bude u elementu danas,prizeljkujem to jer je vrijeme da se probudi iz hibernacije vise
              Ma pricaj mi...koliko ja vec iscekujem Torresa, osjedicu.

              Valjda ce danas moci uciniti nesto protiv Jonesa i Evansa (zavisi ko bude stoperski tandem Uniteda) i da pruzi timsku partiju kao protiv Leverkusena. Mata i Sturridge da odigraju kao na zadnje 2 tekme i bice odlicno. Mislim da ce Mata danas biti na svakom djelicu terena, pomagace Lampardu u tim ofanzivnim zadacima i prijetiti iz slobodnjaka.

              Drogbu iako je sjebala malarija, nedostajace danas, zbog svoje domninacije u 16-ercu, dominacije u skoku, iskustva...mislim da bi se tesko nosili stoperi Uniteda i De Gea u vazdusnim duelima sa Didierom, ali sta je tu je...

              Najteze ce biti prvih 15 minuta....bice to paklenih 15 minuta za Chelsea, kada United nagrne...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Meceve sa Celsijem i Liverpulom smatram najtezim za Junajted.Nadam se dobroj utakmici bez sudijskih gresaka.
                Neka Junaj...hmm..ovaj..bolji pobijedi

                Comment


                • Akane pa ti navijas za Celzi,ovo mi je prvi glas. Po meni dok je Tores u igri Mancester je miran,a kao da gledam stavice ga danas,jer sam ovo rekao. 60:40 su sanse za Mancester mada sve se to mjenja jednim golom,ovo je prvi veliki derbi(kandidati za titulu) ove sezone,neka bolji pobjedi ;)
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • u ovakvim utakmicama nema favorita. sto se mene tice, mislim da celsi ovo moze da dobije. man utd je daleko od nepobedivog.
                    al' sam optimisticna
                    http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                    http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                    http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                    Comment


                    • Oduvijek sam u PL navijao za Chelsea

                      Sanse jesu 60:40 slazem se,ali nemoj podcenjivati Torresa,to je takav napadac da bi Evans danas mogao oplakati,ako je ikog znao maltritirati to je UTD,jeste losije igrao i protiv njih od kada je u Chelseau,ali danas ce nadam se daleko bolje
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma nikad se nezna u takvim matchevima.. Chelsea moze vrlo lagano da povede i odmah dolazi do problema u UTDu.. Ako se Mata i Torres budu razumili na terenu, to ce biti kobno za UTD..

                        Comment


                        • Mada mozda je bolje da je Evans tu,sjetimo se sta je svaki put radio od Vidica,nerjetko je zavrsavalo i crvenim Tores ako pogodi danas i pobjedite,to bi znacilo vracanje njegovo samopouzdanja,i znak za protivnicke odbrane da pocnju ponovo da brinu
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Oduvijek sam u PL navijao za Chelsea

                            Sanse jesu 60:40 slazem se,ali nemoj podcenjivati Torresa,to je takav napadac da bi Evans danas mogao oplakati,ako je ikog znao maltritirati to je UTD,jeste losije igrao i protiv njih od kada je u Chelseau,ali danas ce nadam se daleko bolje
                            Mata bi mu mogao namjestiti gol...

                            Boas potvrdio da Anelka odlazi ako ne u januaru onda sljedeceg ljeta sigurno.

                            Najvaznije bi bilo da iz ovog derbija timovi izadju bez povrijedjenih igraca. ;)
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Mogao bi Mata,mnogo ocekujem od njega danas,a mogao bi i Stturidge da se razmase danas,bas je pokretljiv lik,a takvi trebaju Chelseau

                              Odlaskom Anelke povecavaju se sanse da ce Lukaku sve vise igrati sto je odlicno

                              To zadnje si dobro rekao,valjda ce Luiz biti mirniji danas
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Sturridge gori od zelje da postigne pogodak, zeli pokazati da Chelsea moze racunati na njega. A odlican je tehnicar i pokretljiv kao sto kazes...mogao bi on iz "sjenke" utrpati...;)

                                Kako smo se raspricali, "mogao bi ovaj, mogao bi onaj utrpati.."

                                Koliko je samo Ferguson nahvalio Boasa i ovaj njega, i koliko je Terry nahvalio United a Rooney Chelsea...veliki respect medju ekipama, sto je i normalno.

                                Ko god da utrpa za Chelsea bice mi drago, Luiza samo da ne ponese atmosfera i znacaj utakmice, da ostane pribran i bice to OK.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X