Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i ja nesto da reknem.

    Frenk, ovakvog ga nisam video pa sigurno jos pre povrede prosle sezone. Vidi se da ima zelju, to nam treba. Ne smem ni spominjati sta bi znacilo da dobijemo Frenka na duze staze. Realno,ovako nije odigrao kao sto kazem sigurno godinu i po dana.
    Stadidz, kao sto sam i pretpostavljao na pocetku sezone da ce biti ogromno pojacanje to i pokazuje. Samo da nastavi ovako,drugo mu nista ne trazim.
    Ostali manje vise standarno,Luiz kakve lopte salje na bokove neverovatan je.

    Lose strane po meni su izmene. Ako je Ivanovic bila prinudna,zasto umesto Meira ulazi Mikel, pa zar nije logino da udje Romeu pri rezultatu 4 1 ili 5 1 posle toga,stvarno mi nije jasno,ako tad nisu usli ne znam kad ce. Bila je idealna sansa za to. Ista stvar je i ja Lukakuom,mogao je on dosta ranije da udje (65,70) da oseti malo teren. Ali dobro Boas zna bolje od mene .

    Smesne scene: Staridz krece da se raduje pa onda zastaje valjda se setio da ne treba, a jos veca scena Teri sjebo jaja kod onog starta ne znam koga,a ulazi ona zenska lekarka malo da izmasira.

    Comment


    • Originally posted by Drogba View Post
      Evo i ja nesto da reknem.

      Frenk, ovakvog ga nisam video pa sigurno jos pre povrede prosle sezone. Vidi se da ima zelju, to nam treba. Ne smem ni spominjati sta bi znacilo da dobijemo Frenka na duze staze. Realno,ovako nije odigrao kao sto kazem sigurno godinu i po dana.
      Stadidz, kao sto sam i pretpostavljao na pocetku sezone da ce biti ogromno pojacanje to i pokazuje. Samo da nastavi ovako,drugo mu nista ne trazim.
      Ostali manje vise standarno,Luiz kakve lopte salje na bokove neverovatan je.

      Lose strane po meni su izmene. Ako je Ivanovic bila prinudna,zasto umesto Meira ulazi Mikel, pa zar nije logino da udje Romeu pri rezultatu 4 1 ili 5 1 posle toga,stvarno mi nije jasno,ako tad nisu usli ne znam kad ce. Bila je idealna sansa za to. Ista stvar je i ja Lukakuom,mogao je on dosta ranije da udje (65,70) da oseti malo teren. Ali dobro Boas zna bolje od mene .

      Smesne scene: Staridz krece da se raduje pa onda zastaje valjda se setio da ne treba, a jos veca scena Teri sjebo jaja kod onog starta ne znam koga,a ulazi ona zenska lekarka malo da izmasira.
      Ovakve pretpostavke su ti nepotrebne, apsolutno si u pravu kad su u pitanju izmene. Mada je Mikel usao umesto Ramiresa, a ne Meirelesa, ali dodje mu na isto. Ja sam posle meca sa Valencijom ovde na forumu vodio "rat" sa drugim clanovima koji su uglavnom podrzavali izmene dok sam ih ja kritikovao. Za sada sam cak mogu reci razocaran izmenama, na gotovo svim mecevima. A da ne govorimo o propustenim sansama da se McEachran(najveci talenat u klubu) ubaci u igru. Bilo je vec 3 lagana meca kod kuce a on je odigrao svega 7 minuta protiv Swansea. Sad dolazi izuzetno tezak period, nezgodna gostovanja, derbiji, mnogo je veci rizik ubaciti ga u takvim utakmicama nego u ovima koje su sad prosle. Evo danas mi nije jasno uvodjenje Anelke, zar nije bolje da udje Lukaku umesto Drogbe, mozda bi i dao gol u onako raspucanoj ekipi. Anelka vise nema nikakvu perspektivu u klubu, napustice ga najkasnije sledece leto, a mozda vec u januaru, nema potrebe da Lukaku stagnira na klupi da bi eto Anelka dobio priliku.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Ovakve pretpostavke su ti nepotrebne, apsolutno si u pravu kad su u pitanju izmene. Mada je Mikel usao umesto Ramiresa, a ne Meirelesa, ali dodje mu na isto. Ja sam posle meca sa Valencijom ovde na forumu vodio "rat" sa drugim clanovima koji su uglavnom podrzavali izmene dok sam ih ja kritikovao. Za sada sam cak mogu reci razocaran izmenama, na gotovo svim mecevima. A da ne govorimo o propustenim sansama da se McEachran(najveci talenat u klubu) ubaci u igru. Bilo je vec 3 lagana meca kod kuce a on je odigrao svega 7 minuta protiv Swansea. Sad dolazi izuzetno tezak period, nezgodna gostovanja, derbiji, mnogo je veci rizik ubaciti ga u takvim utakmicama nego u ovima koje su sad prosle. Evo danas mi nije jasno uvodjenje Anelke, zar nije bolje da udje Lukaku umesto Drogbe, mozda bi i dao gol u onako raspucanoj ekipi. Anelka vise nema nikakvu perspektivu u klubu, napustice ga najkasnije sledece leto, a mozda vec u januaru, nema potrebe da Lukaku stagnira na klupi da bi eto Anelka dobio priliku.
        Potpis sa sve sto si rekao.
        Ja sam bas bio razocaran sto McEachran nije usao u igru.Ni meni nije jasno ubacivanje Anelke,pa zasto ne Lukaku?Nije mi ni jasno zasto ne McEachran ili Romeu umjesto Mikela,koji je po meni nikakav igrac.Ne zasluzuje da igra u Celsiju.

        Comment


        • @ Tony

          Nije pretpostavka, to je cinjenica. Ni je ne razumum izmene i bas sam se iznervirao kad sam video ko ulazi. Medjutim,nekako mi se cinilo i da nije hteo da menja drogbu,ipak je jasno da on i torr ne mogu zajedno,a tores je prva opcija i sada kad ga nema opet ga menja. Kolko god smesno zvucalo sigurno bi i drogba bio nezadovoljan(moja pretopostavka). Ali opet je morao bar jednog da ubaci, a cini mi se da Mekih nije bio ni na klupi,nisam siguran.

          Comment


          • Ja mislim da,sto se tice pozicije zadnjeg veznog,Romeu slobodno moze da igra,po meni on bi mogao da odradi bolji posao od Mikela.Jeste on mlad i sve to,ali ja mislim da Boas moze komotno da pocne da ga forsira,da cesce ulazi u igru. A naravno,i Josh mora da igra vise,ja sam ocekivao da ce igrati protiv Swansea ili Boltona,i razocarao sam se,jer imali smo rezultat,i Josh je tu mogao (morao) da igra ;)
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Evo tekst koji je vezan za stadion...

              http://www.chelseafc.com/page/Latest...471443,00.html

              Ukoliko bi se napravio (pricali smo o tome nekada) novi stadion bi bio kapaciteta izmedju 60.000 i 65.000 sjedecih mjesta. 10% kapaciteta bi bilo posebno namjenjeno porodicama i navijacima ispod 21. godine.

              Pregovori traju oko toga da klub povrati dionice koje drze navijaci koji su ih kupili po cijeni od 100 funti 1993. kada je Chelsea bio u finansijskoj krizi. Ukoliko klub uspije u tome, moze se poceti sa gradnjom novog stadiona, koji ce u skladu sa dogovorom izmedju navijaca i kluba, biti u krugu od 5km od sadasnjeg Stamford Bridge-a...
              Last edited by bracala; 04-10-11, 18:58.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Evo,prvi put cujem za taj novi stadion. Bilo bi fenomeno .
                @ mumi,sta ti to znaci 10 posto za mladje od 21 god. Sta,ne moze ko oce kupiti kartu,nije mi jasno. I sto mora biti 5km od Stamforda i sta ce biti sa njim ?

                Comment


                • Koliko sam ja uspio ovako pospan da razumijem onaj video o novom stadionu,pominje se neko glasanje krajem mjeseca
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Evo,prvi put cujem za taj novi stadion. Bilo bi fenomeno .
                    @ mumi,sta ti to znaci 10 posto za mladje od 21 god. Sta,ne moze ko oce kupiti kartu,nije mi jasno. I sto mora biti 5km od Stamforda i sta ce biti sa njim ?
                    Pazi, ne zelim izigravati nekog genijalca ovdje, ali vjerovatno to 10% bi imalo neke veze sa popustom za ulaznice.
                    Jos uvijek ne znam sta ce biti sa Stamford Bridge-om...
                    Ovaj stadion je veoma tesko prosiriti zbog zeljeznicke koja ga okruzuje, pa navijaci navodno zele da stadion bude sto je blize moguce ovom sadasnjem Stamford Bridge-u (zbog togai tih 5km, da stadion ostane u tom dijelu grada).;)
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ma jeste,spominju neko glasanje,ali i neke firme ne bi razumeo nema teorije. Pa upravo zbog toga i prave novi, jer Stamford nema de da se siri.

                      60 000 mi je ok,za trecinu veci.
                      Najvise mrzim ovu pauzu sad 2 nedelje
                      Last edited by Drogba; 04-10-11, 21:05.

                      Comment


                      • Originally posted by Drogba View Post
                        Najvise mrzim ovu pauzu sad 2 nedelje
                        aposulutno. Vama je jos i ok raspored, zamisli koliko ja ne mogu da docekam, igramo sa Liverpulom pa odmah sa Sitijem. Odmah 2 najveca derbija. Aj da ne spamujem u temi o Celziju, samo se slazem da ovu pauzu. Ko ce to da ceka...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          Ma jeste,spominju neko glasanje,ali i neke firme ne bi razumeo nema teorije. Pa upravo zbog toga i prave novi, jer Stamford nema de da se siri.

                          60 000 mi je ok,za trecinu veci.
                          Najvise mrzim ovu pauzu sad 2 nedelje
                          Ko zna mozda pomjere zeljeznicku.
                          Prema procjenama klub bi od tog veceg stadiona godisnje zaradjivao oko 50M funti.

                          Joj kakav smor dok je ova pauza reprezentativna.
                          I jos strepis ako se neko ne daj Boze povrijedi, i pitas se da li ce nataviti igrati u istom ritmu...ma haos totalni!
                          Last edited by bracala; 04-10-11, 21:26.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • http://www.chelseafc.com/page/Latest...472458,00.html

                            Za sada samo razmatranja sta ako...

                            Comment


                            • @Drogba


                              Da, zeznuta stvar je skroz. Evo citam do kraja sedmice bi trebao biti i sastanak izmedju CPO-a i uprave kluba, i nadam se da ce tandem Buck&Gourlay odraditi posao. Bice glasanje medju navijacima koji drze 15.000 dionica kluba.
                              Uprava razmatra i tzv. "rebuilding" vec postojeceg Stamford Bridge-a, ali to bi kostalo koliko i potpuno novi stadion.
                              Bice nezgodno jer Chelsea na ovom stadionu igra 106. godina...pa su navijaci onako na prvu bas zapeli, ali polako, treba se odrzati jos sastanaka, valjda ce doci do dogovora. Vec su pristali da novi stadion bude u krugu od 5km od sadasnjeg stadiona.

                              Vidjecemo, valjda ce do kraja sedmice biti puno toga rjeseno.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ma jes zeznuta, evo jos jednog teksta. Bune se neki navijaci.

                                http://www.mirrorfootball.co.uk/news...cle808138.html

                                Comment

                                Working...
                                X