Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Malo je Dule zapinjao na konferenciji, iako uvek pokusava da sakrije emocije vidi se koliko je zeleo pobedu.

    Ma ubedjen sam u TOP16 sa 4. mesta posle ovoga, verovatno cemo sad malo da padnemo i da izgubimo u Moraci i u Litvaniji ali provuci cemo se. Dalje kad ovi momci dobiju novih 14 utakmica da se dokazuju nista nije vazno, mogu samo da napreduju i sledecu sezonu docekaju spremni.
    Ma jasno da mu je tesko, to je Sizifov posao sto on radi, sa decom, bez obezbedjenog budzeta, bez ikakve pomoci drzave, da ne pricamo da ne dobijamo ni jedan posto pomoci kakvu zasluzuje najveca institucija u Srbiji i najbolji ambasador Srbije u Evropi. On je imao dobijen mec da im se svima nasmeje u lice, nije dobio ali opet moze da im se nasmeje u lice. Video sam ga da se iskreno nasmejao i da je iskreno zadovoljan, a to znaci, nema brige.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Odlicna stvar je sto je sem Bamberga i Ljetuvos Ritas izgubio na svom terenu od Barse, a odlicno je to sto oni dolaze kod nas tek krajem novembra kada mi obicno vatamo pun zalet.

      Moguce da cemo imati 0-4 skor(i Ljuba je to spomenuo pre mesec dana, tako nesto), ali posle toga nam dolaze Bamberg, Besiktas i Ritas sto naravno treba da dobijemo i od svih nasih konkurenata imamo najbolji raspored i jedino sto ocekujem od Bamberga je da uzme jednu pobedu protiv Ljetuvosa, cisto da ne jurimo pobedu kod njih u poslednjem kolu.

      Comment


      • Tuga i sreca istovremeno. TO JE PARTIZAN <3
        Cuj prvi maj

        Comment


        • http://www.euroleague.net/competitio...m?clubcode=LIE

          Po sastavu, stvarno nisu nista posebno. Ako budemo gadjali trojke kao veceras, pada pobeda, garantujem. Otpustili su trenera pre nedelju, dve i ja mislim da tu mozemo do pobede. Samo da momci ne izgube na samopouzdajnu.
          sigpic

          Comment


          • Ma pazi nije ovo jos 100% uigran tim , stavi na jednu stranu da je ovo bio duh Pionira i da nije isto kada igras pred 8000 ljudi koji te bodre celi mec i kada nemas tih 8000 iza sebe , verujem u momke da mogu do pobede ali bice tesko , bice egal nadam se
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Toliko struji neka pozitivna energija kroz mene, da jedva cekam cetvrtak i da vidim sta ce nasi momci prikazati. Ako se dobro secam, sezonu kad smo isli na F4, u prve 5 utkamice smo imali skor 1-4. Je l' tako bese? Moze ovde da se prodje bez problema, samo hrabro!
              sigpic

              Comment


              • Petorka koja je imala zadnji napad:

                Leo Vesterman, 20 godina.
                Bogdan Bogdanovic, 19 godina.
                Vladimir Lucic, 23 godine.
                Davis Bertans, 20 godina(sad u novembru puni).
                Dejan Musli, 21 godina.
                sigpic

                Comment


                • Ja bih Thomasa cak i ostavio. Ne treba neko da uzima minute Leu.

                  Na dvojci su dovoljni Bogan,ludi Milosav i po nekad Andjusa. Trojka pokrivena,petica takodje.

                  Na cetiri bih doveo neku zver i ostavio Gordona da igra 15 minuta po utakmici. Male pare primaju i on i Thomas (pogotovo ovaj drugi).

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Toliko struji neka pozitivna energija kroz mene, da jedva cekam cetvrtak i da vidim sta ce nasi momci prikazati. Ako se dobro secam, sezonu kad smo isli na F4, u prve 5 utkamice smo imali skor 1-4. Je l' tako bese? Moze ovde da se prodje bez problema, samo hrabro!
                    Imali smo 1-3 i 4-4 u ABA ligi. Onda smo odigrali onu ludu tekmu protiv Olimpijakosa u Pioniru gde se Aleks posprdao sa njima, pa smo dobili Unikahu tamo i vratili im za poraz u Pioniru. Onda sut za pobedu Kecmana protiv Efesa, mali pad i kiks protiv Orleana i onda ono ludilo kad smo ubili boga u Lijetuvosu i nadoknadili onih -22 iz Litvanije i obezbedili prolaz.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Imali smo 1-3 i 4-4 u ABA ligi. Onda smo odigrali onu ludu tekmu protiv Olimpijakosa u Pioniru gde se Aleks posprdao sa njima, pa smo dobili Unikahu tamo i vratili im za poraz u Pioniru. Onda sut za pobedu Kecmana protiv Efesa, mali pad i kiks protiv Orleana i onda ono ludilo kad smo ubili boga u Lijetuvosu i nadoknadili onih -22 iz Litvanije i obezbedili prolaz.
                      Kad smo mogli tad, mozemo i sad. Sve bih dao kad bi sledecu utakmicu dobili. Zna li se tacno kad dolazi taj crnac? Bice li u ekipi za drugi deo grupe?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Kad smo mogli tad, mozemo i sad. Sve bih dao kad bi sledecu utakmicu dobili. Zna li se tacno kad dolazi taj crnac? Bice li u ekipi za drugi deo grupe?
                        Ja iskreno nista ne znam. Verujem da se ceka last cut.

                        Comment


                        • Ceka se seca ! Bogdan place u svlacionici, glavu gore ljudino, plakao je i Novica pa je rekao uci ce sledeca, i usla je, uci ce i tebi. Koliko je lepo biti Grobar.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Onaj osecaj kad Partizan izgubi, a ja i dalje imam osmeh na licu.

                            Hvala ti Dule.

                            Comment


                            • Bogdanu ce da se vrati protiv Barse u Pioniru. Taman je to 9. kolo, on pogadja za top 16 a katalonska gamad place sa sve sudijama.
                              sigpic

                              Comment


                              • Што се тиче данашње утакмице...
                                Могу да кажем само да имамо превише јаке клинце. Лео, Бертанс, Богдан...
                                И од сада треба објаснити Чакару и Гордону да су они на терену искључиво због одбране. У нападу нек се додају само.

                                П.С. Ко није знао, улази се за џабе на Евролигу.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X