Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Ne znam sta da ocekujem veceras. Realno smo jaci,ali igramo u gostima. Ako ih krene sut,mogu da nas napune 15 razlike,a ako ne krene onda bi trebali da pobedimo.

      Nadam se da ce Tori i Gordon odigrati najbolje sto znaju.

      Verujem da je X faktor Bertans. 2,3 trojke da ubode i ja zadovoljan.

      Idemo po pobedu!

      Comment


      • Sutiramo bolje i za 3 od njih ove sezone. Nedovic im je glavni igrac, znaci da smo bolji, trenera su promenili pre nedelju dana, znaci da nisu uigrani. Sveto ime je, vecno zivece, ja sam uveren u pobedu, overio sam to i sa 4 soma, gazi to ko plitak potok !

        edit: Naravno, sve ovo pricam navijacki, a realno...realnost nije briga na koju se obaziremo !
        Last edited by asprilja; 25-10-12, 12:29.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Samo u prvoj utakmici protiv Besiktasa smo slabije sutirali trojke, nakon te uktamice u svakoj sledecoj smo bili odlicni. Imamo odlicne igrace koji igraju odbranu 1 na 1, a oni nemaju ni blizu igraca kakav je Weems, tako da moze bez problema da se zatvori taj sut sa perimetra. U reketu nam realno ne mogu nista, tako da ocekujem pobedu veceras iako je gostujuci teren. S obzirom da je Tomas dostupan za ovu utakmicu je jedan veliki plus. Odmorice Lea, a sa drtuge strane, odigrace njegovu ekstra odbranu koja prosto praznik za oci i meni se licno mnogo svidja. Jos kad bI ubo koju trojku, bilo bi super.



          SAMO PARTIZAN!!!
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • kako Dule drema na 2:39

              Comment


              • Kako cemo jeftino da izgubimo od slabije ekipe.

                Comment


                • Gde koci ?


                  Sta je ovo , svi po 3 najmanje licne
                  Last edited by Mr.M; 25-10-12, 18:48.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Kriterijum je smesan.

                    Ocekivao sam ovo. Mrzim kada igramo kod Litvanaca.

                    Idemo dalje. Moze da se prodje u TOP16, a ako ne uspemo nema veze. Aba je ipak prioritet.

                    Comment


                    • Ajmo pogoditi u zadnjem napadu , ako dodjemo na -5 tu smo
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Sta je tu je, ovih -8 je dostizno.Da bismo za to mogli da se borimo moracemo da pobedimo Bamberg i Besiktas u Pioniru.Bacanja nas kostala neizvesne zavrsnice.Psihicki su nas ubile trojke krajem prve i druge cetvrtine i onaj kos u poslednjoj sekundi.A i Leo je imao problema sa licnim.Nadoknadili su -22, ne sumnjam da cemo i ovo.
                        Bice bolje, kako ce seona odmicati videce se pozitivne promene u igri.

                        Comment


                        • Steta. Posle vodjstva od 13-20, usledila je serija od 16-0.

                          Comment


                          • Usro nas je Dule sa onom tehnickom,a posle su sudije kad god je trebalo dale gas Ritasu.

                            Comment


                            • Od sledeceg kola EL ce biti u ponudi Dule Vujosevic broj tehnickih greski (1,5)
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Леду:

                                "Ovo sa sudijama... ne znam čemu vodi. Oni ne znaju da lopta može da se doda iza čeone linije protiv presinga, dva igrača su bila izašla. Na dreku publike je reagovao, dao aut, a kada sam ja počeo da skačem dobio sam tehničku jer drugi sudija štiti neznanje i oni zaista postaju važniji i od igrača i trenera, ne znam čemu to vodi."
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X