Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo momci, nema veze, ostaje veliki zal za ovim. Dodje mi d zaplacem, ali ozbiljno.
    sigpic

    Comment


    • svaka cast momci,jbga... dule car samo psuje
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Neverovatno , ne znam sta da kazem , nemam snage da nesto vise pisem
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Velika je ovo skola za nase momke. Verujem da cemo biti bolji iz utakmice u utakmicu.

          Malo je reci da sam ponosan na njih.

          Ovo je "onaj" Partizan. Ovo je Duletov Partizan!

          Comment


          • Na 67-70 cini mi se Dule ladno ,,jebacu vam mamicu bre,, nasmijao me u najvecoj tuzi , veliko srce imaju , bice ovo veliki tim , tuga bi bila da ne prodjemo grupu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ne mogu da se otmem utisku da bi nam samo jos jedan stranac na poziciji 4/5 mnogo znacio.

              Bio bih ubedjen u velika dela vec ove sezone.

              BRAVO jos jednom!

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Jebem ti u kakvoj sam depri , koliko pomesanih osecanja , u jednu ruku imamo tim za velika dela u drugu ova pobeda bi mnogo znacila , steta , steta , imali smo +4 2 minute pre kraja u produzetku , sto ne udje ona Bogdanova majku joj spaldingovcu
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Nema veze, idemo dalje, nije nam prvi put da ovako bez srece gubimo meceve, desava se. IDEMO U LITVANIJU PO POBEDU BREEE!!

                    NAPRED PARTIZAN!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam odlepio, ocu da umrem ali ljudi, ovo sto mi imamo, ovo nema nigde na svetu, ovaj mit Pionira, ovi ljudi sto disu za Partizan i kosarku, ovako talentovanu generaciju, najveceg maga na klupi. Neiskusni smo, nismo znali ovo da privedemo kraju, unistile su nas i sudije, nismo imali ni srece, kosati magarac sad daje bacanja, ulaze i bitne trojke, bacanja u Parizu isto, u zivotu ne moze bitno bacanje da pogodi, niti trojku sem onog ukenja protiv Spanaca, zato ce uvek ostati mali talentovani kosati mlakonja, a mi smo NAJVECI i ostacemo NAJVECI. Ja sam ponosan kao sina da sam dobio. Mi smo veceras upravo postali duplo jaca ekipa i upravo smo se veceras plasirali u top 16. DuVojshn, DuVojshn aaaa, i feel DuVojshn. Glavu gore Grobari, moze drzava da favorizuje druge, nek salje pare u Zeleznik, ali ovo sto mi imamo nikada nece imati. VOLIM PARTIZAN !
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Ja sam odlepio, ocu da umrem ali ljudi, ovo sto mi imamo, ovo nema nigde na svetu, ovaj mit Pionira, ovi ljudi sto disu za Partizan i kosarku, ovako talentovanu generaciju, najveceg maga na klupi. Neiskusni smo, nismo znali ovo da privedemo kraju, unistile su nas i sudije, nismo imali ni srece, kosati magarac sad daje bacanja, ulaze i bitne trojke, bacanja u Parizu isto, u zivotu ne moze bitno bacanje da pogodi, niti trojku sem onog ukenja protiv Spanaca, zato ce uvek ostati mali talentovani kosati mlakonja, a mi smo NAJVECI i ostacemo NAJVECI. Ja sam ponosan kao sina da sam dobio. Mi smo veceras upravo postali duplo jaca ekipa i upravo smo se veceras plasirali u top 16. DuVojshn, DuVojshn aaaa, i feel DuVojshn. Glavu gore Grobari, moze drzava da favorizuje druge, nek salje pare u Zeleznik, ali ovo sto mi imamo nikada nece imati. VOLIM PARTIZAN !
                        Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite asprilja opet.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo nije samo ljubav , ovo je nacin zivota
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite asprilja opet.
                            Ja ne moram

                            Ne volim da izdvajam pojedince posle ovakve utakmice, ali veceras je Bogdan pokazao da ce biti veliki igrac.

                            Ovo mu je druga ozbiljna utakmica u karijeri i poslednji sut je isao na njega. Sve vam je jasno. Velika je steta sto nije igrao prosle godine,bas velika.

                            Zaljubljen sam u ovaj tim.

                            Comment


                            • Keve mi moje Vesne, sedimo u dnevnoj cela porodica, gledamo mec strasno koliko mi je srce lupalo u produzetku. I kod onog poena i dodatnog bacanja za Teodosica brat opali casu o pod, znaci toliko nervoze, adrenalina, srece i ljubavi prema Partizanu, cela porodica crno bela.

                              I da, meni ovo ne dodje kao poraz vec kao pobeda jer je krenula nova evropska bajka sa crno belim momcima, ovaj tim moze daleko da dogura na celu sa Duletom i podrskom najboljih navijaca na svetu. Volim Partizan
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • I da imamo ove sezone skor 0-10, ja cu verovati u bolje sutra dok god je Dule na klupi.

                                Najbolja partija Bogdanovica od kad ga gledam u Partizanu.
                                Ali da sudije su ga bas preterale, par odluka je dosudjeno prestrogo ko da je CSKA domacin, a ne Partizan.

                                Ne verujem da cemo dobiti Ljetuvos Ritas sledece nedelje, zato sto sa ekipama koje su slicnog kvaliteta kao mi ne izlazimo kao pobednici u takvim utakmicama, ali samo neka bude sa manjom kos-razlikom posto bi to moglo puno da utice na nas plasman.Neka oni igraju kao veceras, pa nek nas iznenade.

                                Comment

                                Working...
                                X