Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • znaci ipak ironija

    Comment


    • zasto ironija?

      Comment


      • Gavrilovic nije kalibar ni za ovakav Partizan i nekoliko godina je stariji od Pecarskog, tesko da bih ga nazvao velikim talentom.

        Ja mislio on 95 godiste, kad ono 93.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Gavrilovic nije kalibar ni za ovakav Partizan i nekoliko godina je stariji od Pecarskog, tesko da bih ga nazvao velikim talentom.

          Ja mislio on 95 godiste, kad ono 93.
          Nema potrebe da se trudis da odgovoras ovom trolu. Provokacija klasicna. Cuj Obrad Tomic i dominacija.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zero View Post
            Nema potrebe da se trudis da odgovoras ovom trolu. Provokacija klasicna. Cuj Obrad Tomic i dominacija.
            sacuvacu ovaj post da mogu da ga quotujem u drugom delu sezone kada obrad bude bio u potpunosti fizicki spreman

            Comment


            • Originally posted by djuras View Post
              sacuvacu ovaj post da mogu da ga quotujem u drugom delu sezone kada obrad bude bio u potpunosti fizicki spreman
              Vazi, bas si smesan, vrh ti je fora.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Vazi, bas si smesan, vrh ti je fora.
                zamolio bih te da mi se ne obracas tim tonom i klinackim forama
                ako imas problem raspravi ga sa moderacijom

                Comment


                • Originally posted by djuras View Post
                  zamolio bih te da mi se ne obracas tim tonom i klinackim forama
                  ako imas problem raspravi ga sa moderacijom
                  Nema problema, cim argumentujes svoje misljenje i predvidjanje dominacije Obrada Tomica, za koga licno mislim da je tezak panj.

                  edit: I daj malo gramatike, malo bar, neki zarez, veliko slovo, tacku, ne mogu bas lepo da razumem kad napises veliki post.
                  Last edited by mark !t zer0; 06-10-17, 10:56.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zero View Post
                    Nema problema, cim argumentujes svoje misljenje i predvidjanje dominacije Obrada Tomica, za koga licno mislim da je tezak panj.
                    nije problem:
                    1. imam oci
                    2. gledao sam ga
                    3. mislim da je fizicki jedan od najjacih igraca u aba...ako ne i najjaci
                    4. mislim da ce u ovoj konkurenciji to biti sasvim dovoljno za dabl dabl u proseku

                    Comment


                    • Dosta
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • u cemu je problem?

                        Comment


                        • Originally posted by djuras View Post
                          u cemu je problem?
                          Problem je sto mislis da je zanimljivo ovo sto radis, i da mozes da pises sta god pozelis bez ikakve argumentacije i onda kada te neko pita zbog cega tako mislis, ti kazes da imas oci i da si ga gledao. Takodje je problem sto pises bez ikakvih znakova interpunkcije, sto je ovde znalo da bude kaznjivo. I najveci problem je sto to niko ne kaznjava, nego se dozvoljava sve to uz argumentaciju da tu nema "T" od trolovanja.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zero View Post
                            Problem je sto mislis da je zanimljivo ovo sto radis, i da mozes da pises sta god pozelis bez ikakve argumentacije i onda kada te neko pita zbog cega tako mislis, ti kazes da imas oci i da si ga gledao. Takodje je problem sto pises bez ikakvih znakova interpunkcije, sto je ovde znalo da bude kaznjivo. I najveci problem je sto to niko ne kaznjava, nego se dozvoljava sve to uz argumentaciju da tu nema "T" od trolovanja.
                            Svako ima pravo da iskaze svoje misljenje, makar bilo pogresno. U Djurasovom postu, na koji si se nakacio, nema trolovanja i prekini vise da ga proganjas zbog toga. Nadam se da ce ovo prepucavanje prestati i da smo razjasnili neke stvari.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Dobro, i ja samo iskazujem svoje misljenje da u postu ima trolovanja. Prestacu da ga proganjam, nije problem.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Dobro, i ja samo iskazujem svoje misljenje da u postu ima trolovanja. Prestacu da ga proganjam, nije problem.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X