Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oni su pogubili konce i odlepili ako misle da dovedu jos pojacanja nakon Samarda.

    Mislio sam da ce Pecarski da ima vecu minutazu nego do sada, ali deluje mi da ce tek sledeca sezona da mu bude odskocna daska.

    Comment


    • Sta je Grobari, nema nikoga da pohvali za pobedu.

      Vanja Marinkovic. Najbolja partija u karijeri, kao sto rekoh, ovo je njegova sezona. Dobar je ovaj tim, kroz sezonu ce da raste, jedino sto imamo maskotu na klupi, to je kanal.

      A kako i da ne pobedimo kad je Djoko dao 21 poen.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Sto se ne juri sad Zagorac i da se napadne titula

        Comment


        • ko kaze da se ne juri?

          Comment


          • Bas lepo izgledamo. Jos kad bi odbranili nesto spolja, super bi bilo. Goss I Miller su super, a I Vanja I Pecarski nista slabije.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by djuras View Post
              ko kaze da se ne juri?
              Pisalo je nešto na matičnom sajtu da mu uopšte nije opcija Srbija
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Trebace ovde zivaca, i to dosta
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Partizan igra dosta losije u odnosu na individualni kvalitet kosarkasa. U odbrani mnogo mnogo skripi, a napadu fali discipline.

                  Comment


                  • Koliko Pecarskom nedostaje teretana, čini mi se da su mu preuska ramena. Ovaj tim sa Samardom će biti vrlo zajeban protivnik.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ma jok, fali ovde iskustva, a što ne reći i kvaliteta. Nema tu mnogo igrača na koje možeš da se osloniš u kontinuitetu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Koliko Pecarskom nedostaje teretana, čini mi se da su mu preuska ramena. Ovaj tim sa Samardom će biti vrlo zajeban protivnik.
                        Ma u njegovim godinama bi ga teretana upropastila. Mozda smesno zvuci, ali on jos raste u visinu. Bolje iz godine u godinu da se postepeno fizicki razvija, nego da se odjednom nagruva i izgubi osecaj.

                        Comment


                        • Ovacije igračima posle meča!

                          https://www.youtube.com/watch?v=YMJwlVoWG_4
                          https://www.youtube.com/c/krkipfc

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ma u njegovim godinama bi ga teretana upropastila. Mozda smesno zvuci, ali on jos raste u visinu. Bolje iz godine u godinu da se postepeno fizicki razvija, nego da se odjednom nagruva i izgubi osecaj.
                            Zivo me interesuje kako to teretana upropasti igraca

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Zivo me interesuje kako to teretana upropasti igraca
                              On je jos uvek dete sa 17 godina, tema je bila teretana na nabacivanju mase (uska ramena), a ne generalno teretane.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                On je jos uvek dete sa 17 godina, tema je bila teretana na nabacivanju mase (uska ramena), a ne generalno teretane.
                                Covek je 4/5 hibrid i kao takav mora da radi na snazi. To ne znaci da ce da nabaci 15 kila odmah i slicno. Nije on bek, pa da ga trpis da bude pero laka 10 godina. Drugo 17 godina nije bas tako mlada da se zanemari teretana...

                                Comment

                                Working...
                                X