Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NWG rastura ovu tekmu. Ovo ne sme da se ispusti!
    sigpic

    Comment


    • Nigel Williams Boss
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ali ne mogu da se otmem utisku kakvu mi odbranu igramo (citaj: ne igramo). Pa i Ljubicic i Ponjevic izgledaju kao top igraci.
        sigpic

        Comment


        • Sreca pa sam neplanirano izasao, popio nekoliko piva sa drugom i zaboravio da igramo.Ispizdeo bih mnogo da sam gledam utakmicu kada bih video kako smo primili 104 poena, ovako kada vidim statistiku je manje bolnije.

          Nakon ove tekme siguran sam da ce Nikolic da doceka Novu Godinu u Partizanu.Da su pobedili Igosi, tesko da bi se izvukao.Sledi tezak raspored, sve preko dve pobede je uspeh u sledecih sest meceva ABA lige.

          Comment


          • Dobismo, ali ne mogu da se otmem utisku koliko je ovo ustvari lose. Ajde sto smo dali 117 poena, ali primili 104 od Igokee. U trenutku kada imamo +15 umesto da igramo pozicioni napad i trosimo po 20 sekundi, mi pripaljujemo cim primimo loptu. Bas nekako cudno.
            sigpic

            Comment


            • Nadam se da ce Canak da ispece zanat u Spartaku, pa da ga gledamo kroz koju godinu ponovo u Partizanu.Ova Mutina kosarka mnogo kosta zivaca.

              Nije da to nismo znali.

              Comment


              • Gos razvalio.

                Timska odbrana je mnogo bitnija od individualne, a za tako nesto je potrebno vreme... pod uslovom da se radi kvalitetno.

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Dobismo, ali ne mogu da se otmem utisku koliko je ovo ustvari lose. Ajde sto smo dali 117 poena, ali primili 104 od Igokee. U trenutku kada imamo +15 umesto da igramo pozicioni napad i trosimo po 20 sekundi, mi pripaljujemo cim primimo loptu. Bas nekako cudno.
                  Loše sa najboljim napadom lige, uh ne znam šta bi ti voleo ali pobedjujete i uz pobede nad Zvezdom i Budućnošću bićete prvi nakon prvog dela, igrate lošu odbranu to je tačno ali nestvaran napad to pokriva. Čestitke, voleo bi vaše amere u Zvezdi iskreno.

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Dobismo, ali ne mogu da se otmem utisku koliko je ovo ustvari lose. Ajde sto smo dali 117 poena, ali primili 104 od Igokee. U trenutku kada imamo +15 umesto da igramo pozicioni napad i trosimo po 20 sekundi, mi pripaljujemo cim primimo loptu. Bas nekako cudno.
                    Nemoguce je primiti mnogo manje poena sa ovim stilom kosarke koju trener Partizana gaji. Kako iko ocekuje od plemejkerskog dvojca (koji stalno igraju zajedno, na 1 i 2) koji je igrao 33 i 34 minuta da nesto odbrane, a u napadu samo trce i trce? Oni kad bi to mogli igrali bi u NBA ligi i to u boljim klubovima. Svakom pismenom kosarkaskom gledaocu je jasno kako su ove brojke prenaduvane, a stvarnost je da Igokea nije odbranila nijedan napad, sto ce reci da su ovi ili bili ekstra motivisani (za razliku od Albe, npr.) ili da ima nesto u nacinu na koji se igralo.

                    Ovakvom igrom ne moze da se dobije ozbiljan protivnik i meni je jos neozbiljnije da Muta prica kako je napad u redu, ali eto u odbrani je skripalo. Pa upravo zbog nikakve energije u odbrani je i ostalo toliko snage za napad.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Sa ovakvim pristupom kakav je Igokea imala, prosli bi prodiv Buducnosti ili protiv vas sa 40 razlike. Sramotno je sta su oni igrali, ali i mi takodje. Koliko sa ovakvim pristupom moze da se igra sa ozbiljnim ekipama videlo se protiv Albe. Ako ih uopste mozemo ubrojati u ozbiljne ekipe. Svaka ekipa koja moze da nas limitira na ~80 poena nas bije sa dvocifrenom razlikom bez ikakvih problema. Protiv Ritasa primamo dvocifren broj trojki od kojih je 2/3 bilo potpuno otvoreno. Energija u odbrani apsolutna nula. Nije to onaj Partizan koji grize za svaku loptu.

                      @VPV

                      To sto imamo 3-2, a sto smo mogli i 4-1 da imamo lagano, vise govori o drugim timovima u ligi nego o nama.
                      sigpic

                      Comment


                      • Slazem se, zato u Evropi se i gubi ali ja pricam da je za Abu dovoljno, i koliko znam Muta i navijaci zele titulu u Aba ligi ne Evrokupu.Sa Samardom dobijate dodatnu cvrstinu i izgledace jos bolje.

                        Comment


                        • Bojim se da Samardo nece u ovakvoj kosarci imati preveliki impact. Bice dobro imati 2 centra koji znaju nesto, I da vise nadam se nikad ne gledam Tomica. Ovo za titulu ne znam sta da ti kazem. Ne znam na kojoj drogi I koliko promila treba navijac Partizana da ima pa da pomisli na tako nesto. Neko 6. mesto I par lepih prodaja (NWG, Miler, Vanja I eventualno jos neko) I sezona bi bila prilicno dobra. Sve preko toga je fantazija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Bojim se da Samardo nece u ovakvoj kosarci imati preveliki impact. Bice dobro imati 2 centra koji znaju nesto, I da vise nadam se nikad ne gledam Tomica. Ovo za titulu ne znam sta da ti kazem. Ne znam na kojoj drogi I koliko promila treba navijac Partizana da ima pa da pomisli na tako nesto. Neko 6. mesto I par lepih prodaja (NWG, Miler, Vanja I eventualno jos neko) I sezona bi bila prilicno dobra. Sve preko toga je fantazija.
                            Ti ne verujes ni u plej of?,Uh ti si bas pesimista, ja mislim da umate sanse kao i jos 5 ekipa, e sad za trofej mora jos da se poklopi nekoliko stvaru, forma, voljni momenat, povrede ali ja vas u plej ofu najmanje vidim.

                            Comment


                            • Pa ono, 3 ekipe su sigurica, a sad ta cetvrta, mozda budemo I mi, ali ne vidim sta se tu menja. Nijednu od te 3 ekipe nemamo sansi da dobijemo osim nekog ludackog spleta okolnosti, ali teska vajda. Ali miljama je jos daleko PO. Ima jos puno da se igra.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako pobede Cibonu sledece nedelje, moci ce da se razmislja o cetvrtom mestu.Inace raspored mnogo zajeban u sledecih nekoliko nedelja.Cibona, Zvezda, Mega, Olimpija, Buducnost, Cedevita.Ja tu vidim jedino sigurnu pobedu protiv Olimpije kuci.Male su sanse da cemo da dobijemo Cewdevitu i Zvezdu kuci, a nista bolje da cemo da slavimo na ovim jacim gostovanjima.Bice neki skor 4:7 ili 5:6.

                                Imamo losijeg trenera, a jacu ekipu u odnosu na proslu sezonu koja bi kod Dzikare mnogo bolje funkcionisala i skor bi naravno bio bolji.Mozda bez poraza.

                                Comment

                                Working...
                                X