Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Ljubo nasao sam odakle dobijas informacije.
    Od MVP-a

    Ma kakav Radmanovic, izabrao bih Ercega umesto njega u bilo koje doba dana .

    @Sub-zero

    Ma ovde svako ima insajdera, a mogu potpisati da je svima isti ...

    I na kraju kada nam dodje Amare na cetvorci, pa pokidamo i Maccabi i Efes po 50 razlike i tamo i ovde .
    Last edited by ЕлБиЏеј; 22-08-11, 20:47.

    Comment


    • Ma ne od mvp-a. Nasao sam sajt de se okupljaju ti insajderi iznenadio sam se kad sam video koliko ih ima.

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Ma ne od mvp-a. Nasao sam sajt de se okupljaju ti insajderi iznenadio sam se kad sam video koliko ih ima.

        Znam, znam, na fejsu smo svi mi insajderi ...

        Comment


        • Originally posted by ЕлБиЏеј
          I na kraju kada nam dodje Amare na cetvorci, pa pokidamo u Maccabi i Efes po 50 razlike i tamo i ovde .
          Hehe, dobar vic.

          Comment


          • Zasto vic? Kidacemo ih mi i ovako, bez Amare-a... samo je pitanje kojom razlikom

            Comment


            • Originally posted by M-POT View Post
              Sve ce biti jasno do kraja nedelje xDDDDD,mogu samo da kazem da je to najbolja dostupna cetvorka!!!!Ako sve bude islo kako treba,i ako potpise Evrolig je nasa!!!!
              Ih, pa reci da vidimo to cudo od igraca.

              Originally posted by ЕлБиЏеј
              Zasto vic? Kidacemo ih mi i ovako, bez Amare-a... samo je pitanje kojom razlikom
              Ti si bas veliki optimista.
              Last edited by Sub-Zero; 22-08-11, 21:06.

              Comment


              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                Zasto vic? Kidacemo ih mi i ovako, bez Amare-a... samo je pitanje kojom razlikom
                Pa realno,sa amareom bi ih razbijali 50 razlike,a ovako ce da bude od 20 do 35 razlike.

                Comment


                • HEHEHE znam odakle neki od vas dobijaju informacije,100% je ovo xDDDDD
                  Last edited by Ljuba90; 23-08-11, 00:02. Reason: Nije dozovoljeno reklamiranje drugih foruma.jbg M-POT,nista licno :D

                  Comment


                  • Originally posted by M-POT View Post
                    HEHEHE znam odakle neki od vas dobijaju informacije,100% je ovo xDDDDD
                    I na koju si cetvorku mislio, na Jianlian-a?

                    Sto se tice tog foruma cesto salju pitanja Tegiju i uvek se radi o spekulacijama.

                    Mislim da se mi previse nadamo sto se pojacanja tice. Za Raduljicu me ne bi iznenadilo da dodje, jer coveku bas treba klub kakav je Partizan u kojem ce moci da se dokaze, a ovaj Kinez, zatim Radmanovic itd to je smesno...Docice na kraju neki crnac za koga nikada niste culi.
                    Last edited by Ljuba90; 23-08-11, 00:02.

                    Comment


                    • Ukoliko uprava Partizana toliko dobro cuva tajnu sa cetvorkama, otkud onda insajderima ovoliko informacija?


                      Takodje, nikako ne bih voleo Radmana u svetom dresu . Jedan jedini razlog je sto na klupi nemamo trenera sa autoritetom, koji ga moze koliko toliko psihicki smiriti . Covek je neverovatan kosarkas, samo se brinem koliko je ozbiljan po pitanju ovoga, ili mu Partizan sluzi cisto da ubija dosadu dok traje Lockout .

                      Ja njega zamisljam kao coveka tipa Milicic, pobije se u baru, polomi po koju vilicu, pa odjednom rokne 100.000 evrica u dobrotvorne svrhe .

                      Comment


                      • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                        Ukoliko uprava Partizana toliko dobro cuva tajnu sa cetvorkama, otkud onda insajderima ovoliko informacija?
                        Ma kakvi insajderi...Ti isti tzv "insajderi" svake godine pominju neka ekstremno velika pojacanja, ali od toga nista. Secam se jos perioda kada su Teo i Erceg bili u FMP-u, bilo je par tih ljudi koji su govorili kako oni pregovaraju sa Partizanom, kako su jako blizu ugovora itd. To su price za malu decu...

                        Treba biti realan, mi na poziciji 4 mozemo dovesti nekog mladog domaceg igraca ili nekog stranca i to moramo da sacekamo da svi ostali izaberu, pa za nas sta ostane. Tako je vazda bilo, tako ce biti i dalje.

                        Ja razumem ljude koji vole Partizan da bi voleli da vide neka zvucna imena u ekipi, ali plasirati informaciju vezanu za Radmanovica je smesno iz mnogo razloga.

                        Comment


                        • Ma i ja se vec mesec dana pitam jesmo li mi uopste finansijski stabilni da dovedemo tako zvucna pojacanja . Sada ne verujem da je Radman igrac koji bi u Partizan dosao cisto iz ljubavi prema crno-belima .

                          Comment


                          • Treba samo realno sagledati situaciju, Partizan ima najmanji budzet od svih ekipa koje ucestvuju u euroligi. Radmanovic, i kada bi zeleo da se vrati u Evropu, poslednja ekipa za koju bi potpisao je Partizan. Dakle, covek je Zvezdas, igrao je u tom klubu, mislim da je dovoljno pametan da shvati da bi u Partizanu morao da igra do poslednje kapi znoja, a on nije takav igrac. Na kraju krajeva, covek ce traziti veliku lovu koju Partizan ni u ludilu ne bi mogao da mu ponudi. Svaki igrac koji dodje iz NBA lige u Evropi moze da bude medju 5 ili 10 najplacenijih igraca. Setite se samo Jasikeviciusa, otisao u NBA, tamo nista nije uradio, vratio se i te godine bio najplaceniji igrac u Evropi.

                            Da se vratim na Partizan...nemojte da vas zavarava sto je Partizan doveo Loua i nemojte misliti da je on puno placen. U nekim drugim okolnostima mi tog igraca nikako ne bi mogli da vidimo u Partizanovom dresu. Ove godine je situacija drugacija zahvaljujuci lokautu. Igraci kao sto je Lou, odnosno oni koji nemaju neku ulogu u NBA ligi, se puno ne opterecuju lokautom, tipa da traze ekipu za koju ce da igraju samo dok traje lokaut, pa posle da se vrate itd. Oni ce jednu godinu provesti u Evropi, igrace najjacu evropsku ligu i nakon toga im se otvara vise opcija, mogu da se vrate u NBA a sa druge strane neko iz Evrope im moze ponuditi dobar ugovor.

                            Sto se Pekovica tice, ni on sigurno nije puno placen. Igrace covek u Partizanu, klubu u kojem se afirmisao, posle par meseci se vraca u NBA i gotova prica.

                            Mnogi ljudi na osnovu ova dva pojacanja smatraju da Partizan sada ima para i da mogu dovesti neka zvucna pojacanja, pa lupetaju neka imena koja im padaju na pamet. Pomenuli smo Ercega, mislite li da je Partizan finansijski sposoban da dovede tog igraca? Jako tesko. On je mlad i dobar igrac a u Olimpijakosu nije bas dobijao puno sansi i sigurno postoje klubovi koji bi ga hteli u svojim redovima i koji su spremni da plate neku sumu koju Partizan ne bi mogao da mu priusti.

                            Raduljica mi je logicno resenje jer je jako tesko pronaci peticu i njega bi mogli da potpisemo. Sva ostala imena su daleko od Partizana, pogotovo Radmanovic.

                            Comment


                            • Uh,koliko gresaka na sve strane...elbidzej nemam fejsbuk i prema tome ne dobijam info sa istog. Druga stvar je za Radmana-covek nije kakav ga vecina ljudi smatra. Opicen jeste,ali u pozitivnom smislu. Jedini,ali jedini problem kod njega je losa odbrana. Ko ono bese igra losu odbranu pa cela Srbija masturbira na njega? Teo ;)

                              @Sub-Zero-iznenadio bi se kada bi znao da sam za Pekovica saznao dosta,dosta ranije...al ajde,necu vise ovde kaciti nista,da ne potpaljujem masu ;)

                              Edit : I jos jedna stvar,budzet nam se povecao u odnosu na prosle sezone,samo zato sto je Dodik konacno ulozio malo u KKP ;)

                              @ Jos nesto-Zasto je toliko lakse dovesti Raduljicu na 2,3 godine,nego raspalog Ercega? Pogotovo zato sto je centar,a centre je tesko potpisati...
                              Last edited by Ljuba90; 23-08-11, 00:09.

                              Comment


                              • Vi ako necete informacije tipa 5 dana pre novina i sportskih portala pa vi tako kazite da ne kacimo.

                                Comment

                                Working...
                                X