Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Comment


      • Ejsi igra kao sat, malo da sredimo defanzivni skok i to je to.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Ejsi igra kao sat, malo da sredimo defanzivni skok i to je to.
          Odlican Ejsi,odlican...ali vidi se velika emotivna i fizicka iscrpljenost celog tima posle meca sa Makabijem.

          Bice tesko.

          Comment


          • Nekoliko puta smo imali otvoren sut za 3 i niko ne sme da sutne.Kecman i raduljica deluju pogubljeno.

            Comment


            • Grčki novinar Sotiris Vetakis otišao je i korak dalje.

              - Ekipa iz Beograda, čak i za one koji nisu osetili jedinstvenu atmosferu "Pionira", trebalo bi da bude drugi tim za koji ljudi navijaju. Kao što su za nekoga "Liveprul i Juventus" ili "Panatinaikos i Liverprul", tako i Partizan zaslužuje da se nađe u paru sa našim voljenim timom - čak i za navijače Olimpijakosa, koji su bliži rivalu Crvenoj zvezdi, sasvim bi razumljivo bilo da kažu da navijaju za "Olimpijakos i Partizan", za "Panatinaikos i Partizan", Katalonci da kažu "za Barselonu i Partizan", Moskovljani "za CSKA i Partizan", Izraelci "za Makabi i Partizan"... Partizan je kao Koka-kola, ide sa svačim, napisao je Vetakis u svom komentaru.

              Comment


              • Ne moze da se pobedi iole ozbiljnija ekipa bez cetvorke...

                jedva cekam januar da Macvan zaigra u aba ligi.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ne moze da se pobedi iole ozbiljnija ekipa bez cetvorke...

                  jedva cekam januar da Macvan zaigra u aba ligi.
                  I volim da izgubimo svaku utakmicu na kojoj Cakarevic provede i minut na terenu.

                  Comment


                  • Ma dokle god mi dobijamo u EL, ne zanimaju me rezultati u ABA. Kada Macvan zaigra mislim da svakoga mozemo jebati sa po 20, osim Makabija.

                    Comment


                    • Ma ABA je nebitna... Mi ako ove sezone doguramo daleko u EL, dobijamo "A" licencu provereno... Uostalom, ionako ce Makabi osvojiti, ne znam koja je poenta bila uvodjenja Makabija koji veze nema sa Jadranom i Balkanom... Ali jbg, novac je cudo...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Jos se kod njih igra F4...

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          Jos se kod njih igra F4...
                          To rukovodstvo ABA lige bi i rodjenu majku prodali za pare....
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Cilj je da se napravi jedna velika liga koja ce da obuhvati ceo Balkan i jos neke zemlje van Balkana.Ubrzo se mogu ocekivati PAO i OLY u ovoj ligi,ako ne u ovoj onda u nekoj drugoj sigurno,npr mediteranskoj.To je plan u narednih pet godina.

                            Comment


                            • Glupost,Evroliga 2.
                              I uvek ce svaka zemlja imati maksimalno po 2 jaka tima.

                              Nego,sta je Acie-em? Kakva je povreda,kada ce moci igrati?
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa igrao je danas

                                Comment

                                Working...
                                X