Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet mrtva, kobna treca cetvrtina nam je sjebala znanje... Mozemo kriviti sudije koliko ocemo, sami smo krivi, da mi 7 minuta ne mozemo ubaciti loptu u obruc, ej bre... Pa ko da sporete bacamo na onaj kos, mislim strasno... Posle su nam sudije vratile onom nesportskom nad Andjusicem, ali slabo smo odigrali, mogli smo lako dobiti ovo, steta, velika steta...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Savanovic samo protiv Partizana igra dobro realno -_-
      al ajde, gledajte na to malo drugacije, bar nasi glavni reprezentativci dobijaju minutazu i dobro im ide generalno:

      Macvan,Krstic,Teodosic,Savanovic...

      Comment


      • Taj Savanovic mi i onako vec dugo ide na zivce a juce sam mu psovao sve po spisku! Kako za reprezentaciju ne igras tako nego ne moze da ubode vola... I uvek ga prosere protiv Partizana.Ali ,naravno,ko je nama kriv sto nam odmori na poluvremenu traju mnogo duze nego ostalim ekipama...

        Comment


        • Hvala ti Pekmene sto si veliki Grobar i jos veci covek. Sto si dosao da igras za male pare,a mogao si bilo gde da odes za mnogo vece. Hvala ti sto si nam doneo 3 pobede u Evroligi.

          Cekamo te...navrati opet

          Comment


          • Najverovatnije ce igrati protiv Makabija, samo je pitanje da li ce mu to biti poslednja utakmica ili ce se od publike oprostiti sledeci vikend kada Partizan bude docekao Olimpiju.

            Comment




            • Nek mu je sa srecom.

              Comment


              • Lagana pobeda. Videcemo sta je sa Law-om,nadam se da je sve u redu.

                Comment


                • Pera pred kraj zamalo zakucao.

                  Comment


                  • Je l' Pekmen posle Makabija ide u USA?

                    Comment


                    • Originally posted by Dusan View Post
                      Je l' Pekmen posle Makabija ide u USA?
                      Najverovatnije.

                      Comment


                      • Nikola Peković
                        Grobari hvama vam na svemu! Presrecan sam sto sam drugi put bio u Partizanu, nadam se ne i poslednji! U cetvrtak na pobedu! A posle , nemate da brinete tu su Miroslav i Rasko!
                        Legenda.

                        Comment


                        • Protiv Makabija treba da bude ludnica...

                          Comment


                          • Sad ima da se peva:

                            "Ti si prvi centar Katicu!"
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo zasto smo mi tu gde jesmo

                              Inace Law-ova povreda zahteva nedelju dana odmaranja sto znaci da ne bi bilo pametno da igra protiv makabija. Ali ne sumnjam da cemo ga nakljukati lekovima i injekcijama. Bolje on povredjen nego Pera i Dzaramaz.

                              Comment


                              • Moram opet da pisem...

                                Izgleda da dovodimo nekog visokog igraca. Dal peticu,dal cetvorku-to ne znam. Trebalo bi da bude stranac.

                                Farmar ce igrati protiv nas,a Law ce biti pod blokadama...

                                Po meni je bolje da ne igra,moze cela sezona da mu propadne

                                Comment

                                Working...
                                X