Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Izgleda da je u pitanju Radman

    EDIT : Radman je prvi pik,u toku je ubedjivanje istog da ostane celu sezonu,da bi onda potom potpisao masan ugovor u Evropi,jer za NBA vise nije...Ima naravno jos dosta NBA igraca na radaru,i koji god da se potpise ostace celu sezonu
    Kakvo ubedjivanje, zar on misli da se zadrzi u Evropi samo dok taje lokaut? To je sve samo ne dobro opredeljenje...

    Comment


    • I njemu cemo da oprastamo ruznu proslost.

      Ovo ima vise da ih pogodi nego kad je stojke dosao.

      Comment


      • Pazi,ako on to zeli-onda nece doci sigurno. Ali verujem da je i sam svestan da nije vise "pozeljan" u najboljoj ligi na svetu,pa ce samim tim doci u Partizan,pokidati jednu sezonu i potpisati veliki ugovor sa Csk-a

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Pazi,ako on to zeli-onda nece doci sigurno. Ali verujem da je i sam svestan da nije vise "pozeljan" u najboljoj ligi na svetu,pa ce samim tim doci u Partizan,pokidati jednu sezonu i potpisati veliki ugovor sa Csk-a
          Moram da priznam da nikada nisam razumeo te igrace koji idu u NBA i vide da tamo ne mogu da igraju i oni i dalje ostaju. Odes jednom, uzmes lovu, sacekas jednu sezonu, ako vidis da ne ide, vracas se u Evropu i budes medju najboljih 10 igraca na kontinentu, a samim tim uzimas i puno para.

          Comment


          • Ali u NBA su mnogo vece pare,a ima ljudi koji vole lovu vise nego rodjenu decu Ali necemo sad o tome

            Poenta price je da 100000% dolazi NBA cetvorka i da ostaje do kraja sezone. Lockout nas ne zanima kada je PF u pitanju ;)

            Comment


            • To je tacno, ali ok, svako ima neka svoja opredeljenja.

              Da sam znao da ovde imamo coveka koji moze da nas izvestava o svemu kada je u pitanju KK Partizan, jos odavno bi se regovao.

              Vec sada imamo dobar tim, jos da se kompletiramo sa PF-om i alternativnim centrom i parni valjak krece.

              Comment


              • Ja to tek od pre par nedelja dobijam informacije,jbg kasno sam nasao insajdere

                Jedno je sigurno,parni valjak ce da melje sve pred sobom

                Comment


                • Nema nista od dolaska Radmanovica ,provereno 100%,Amer dolazi na cetvorci do kraja nedelje!!!!!

                  Comment


                  • Originally posted by M-POT View Post
                    Nema nista od dolaska Radmanovica ,provereno 100%,Amer dolazi na cetvorci do kraja nedelje!!!!!
                    Jel se zna ime?

                    EDIT : Kakav je ovaj prelazni rok rolerkoster

                    Raduljici smo ponudili ugovor na 2+1,ali on ima jos ponuda i Tosa je rekao da vise nista nije na Partizanu vec na samom igracu...A cetvorka je jos daleko!
                    Dajte nam bre neku zver na krilnom centru
                    Last edited by Ljuba90; 22-08-11, 17:34.

                    Comment


                    • Sve ce biti jasno do kraja nedelje xDDDDD,mogu samo da kazem da je to najbolja dostupna cetvorka!!!!Ako sve bude islo kako treba,i ako potpise Evrolig je nasa!!!!

                      Comment


                      • Tosa je genije,kad god nesto demantuje,zna se da je igrac nas Prema tome,izgleda da je Raduljica vrlo blizu

                        Comment


                        • Ljubo nasao sam odakle dobijas informacije.

                          Comment


                          • Comment


                            • Na Raduljici je ako potpise dobili smo centra za tri sezone!!!

                              Comment


                              • Voleo bih da dodje "Kostunica"

                                Comment

                                Working...
                                X