Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda dodje neki crnac iz Nba,koji nije nasao angazman...

    Comment


    • http://www.eurobasket.com/player.asp...PlayerID=36141

      Jel zna neko nesto o ovom igracu?

      Comment


      • Opasan. edit : Dosta opasan. 15-10 igrac.

        Last edited by asprilja; 02-07-12, 20:21.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Prema nekim informacijama Dule ce stvarno imati muda i "oterati" sve matore igrace - Kec,Pera,Rasko. Na kecu ce igrati Leo i Miljen, a na dvojci Andjusa,DMB i Bogdanovic. Jos samo dva crnca i Varda i sou moze da pocne.

          Ako ovako bude - Dule

          Comment


          • Kecman mora da se zadrzi,velika glupost ako ga puste.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Kecman mora da se zadrzi,velika glupost ako ga puste.
              S' obzirom koliko je covek ucinio za klub,treba mu izaci u suret i pustiti ga da ode u Spaniju da igra jednu tekmu nedeljno za duplo vise para i platama koje stizu na vreme.

              Bice onako kako Kecman bude zeleo i to je meni najbitnije.

              Comment


              • Ne volim te price,ispada kao da se Partizan njemu izlazi u susret a prica je sasvim drugacija,Kecman ceka ponudu od Partizana a ako je ne dobije onda ce da ode,koliko cujem za sada je Cantu u prici.Nije ovde poenta ko je koliko koga zaduzio nego da je Kecman i dalje potreban ovoj ekipi sa svim svojim kvalitetima.

                Comment


                • Ja imam drugacije informacije. Pored Cantu-a se spominje i neki Spanski klub,valjda su usli u prvu ligu ove sezone.

                  Ako je tako kako ti kazes, onda ne preostaje nista nego da verujemo Vujosevicu, sto mi i nije neki problem

                  Comment


                  • Covek je dao sve za Partizan , neka ode malo 2 sezone vani nek uzme para i svi zadovoljni , Kecman brat
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment




                    • Comment


                      • Ko je ovaj levi ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment




                        • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Pregovaramo sa Gordicem. Mislim da nam on vise treba od Rasica. Imamo dovoljno sutera, a Gordic je dobar u odbrani.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Pregovaramo sa Gordicem. Mislim da nam on vise treba od Rasica. Imamo dovoljno sutera, a Gordic je dobar u odbrani.
                              Kad ga nismo doveli 2010te ne moramo ni sad. Vracaj Urosa da sipa <3

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Kad ga nismo doveli 2010te ne moramo ni sad. Vracaj Urosa da sipa <3
                                Opet kazem - posle 100 godina imamo dosta sutera. Treba nam neki slasher koji zna da pika i odbranu

                                Comment

                                Working...
                                X